Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

arkadaslar özelden msj hakkım yok ama gittiğim yer bahçeli 3. cadde de on sinemasının karsısında

yüzüme lazer epilasyon yaptırıyorum 3 kere gittim faydasını gördüm gerçekten siyah kıllar gitti tüy oldu eskisi kadar çıkmıyor gittiğim yer xxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
ankarada ütüleme diod lazere giden varmı sanırım 4 5 yerde var.cevap verirseniz sevinirim.1907 ada ben dediğin yerden randevu almıstım tuyler tam cıkmadıgı ıcın gıtmedım.bide aklıma diod lazer takıldı tenım bronz bana aleks etkı etmeyebılır dıye dusundum.ne zor bu tüy işleri araştırdıkça kafam karışıyor.

dıod lazer ile ilgili hiç fikrim yok istersen nihat özkanın yerini arastır orası için de ıyı dıyen arkadaslar var

merhaba ben öğrenciym fiyat acısından uygun ve güvenilir bir yer arıyorum vücudum beyaz tüylerim siyah. yeni üyeyim özelden mesaj hakkım daha yok yardımcı olursanız minnettar kalırım

Merhaba hangi cihazlari kullaniyorlar ve hangi semtte gittiginiz yer?

ya kızlar bende burda bi yerle gorustum bitene kadar tum vucut(tum bacak,kol altı,genital,bel,gobek,kol) 1300 tl dedi ama kullandıkları makina ıpl miş burdaki yorumları okuyunca kafam karıstı ne yapsamki??

Ben de 420 tl verdim 3 seans kolalti ve genital icin. İlk seanstan sonra cogu dokuldu, genital alt kisim epey duruyor ama. Benimki de ipl mis. Burada yazanlari okuyunca uzuldum, bosa mi para verdik simdi?

Merkezin bilgilerini ozelden mesaj atabilir misin?

Teknolog sen lazerii nerede yaptirdin, bilgilerini mail atabilir misin?

Ben de eryamandayim, hangi salon, cihaz ne, mesaj yada mailinizi bekliyorum. ozoksan@yahoo.com

Gittiginiz yerin bilgilerini mesaj yada mail atarsaniz cok sevinirim ozoksan@yahoo.com

Burasi neresi peki cesur, mesaj atar misin

Ben erymndayim, gittigin yeri mesaj atabilir misin ozoksan@yahoo.com

arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum inşallah yanlış yere yanlış şekilde sormuyorumdur biraz arattım ama net cevap bulamadım soracağım soruya, uzakda olduğum içinde gidemiyorum şu an da o yüzden sizlere sormak istedim. ben bu tunalıdaki herion lazere gitmeyi düşünüyorum bikini bölgesi ve genital bölge için ama bazı yerlere giden arkadaşlarım uzman doktorların erkek olduğunu vs söyledi açıkçası bu konuda az biraz tutucuyum belki olmamam gerekir ama öyle..buraya giden arkadaşlar, uzman doktorları buranın erkek mi bayan mı acaba bilgilendirirseniz çok çok sevinirim..

Gittiginiz yeri mesaj yada mail atar misiniz ozoksan@yahoo.com

Bu utuleme metodu ne ki, avantaji var mi, nasil yapiliyor? Bilgi verir misin?

Arkadaşlar merhaba, bana Kızılay da önerebileceğiniz bir yer var mı? Memnun kaldığınız yerleri mesaj atarsanız sevinirim, IPL olmasın lütfen. Teşekkürler

arkadaşlar özkan beyin yeriyle ilgili giden bilen duyan birileri yorum yapsın lütfen artık yeter kurtulmam gerek 1yıldır araştır araştır canım çıktı

ben Özkan bey'in yeriyle ilgili yoprumumu biraz yukarıda yapmıştım
şimdi gittiğim yer de kızılayda karanfilde bir merkez
daha 1 seans gittiğim için ben iyi ya da kötü eleştirde bulunmak istemiyorum ama kendim de medikal sektördeyim bu işe bu aralar epey mesai harcıyorum makineler neler dozlar nasıl vs vs
kendiniz denemeden bilemezsiniz ki deneme atışı talep edin -vaktiniz varsa- fikir verebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…