Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

teşekkürler sinirboyu senin yorumun üzerine zaten özkan beyin yerine gitme kararı almıştım. şimdi bir de güvenparkın orada özkayalar tıp merkezi diye br yer var orayla görüştüm sanırım oraya başlayacağım bacak koltukaltı genital karın ve bel 650 tl. tüm paracıklarım gidicek. makine candelara alexandriteymiş. mekan hoşuma gitti inşallah sonuç alırım. bu tıp merkezine giden varsa onların da yorumunu alabilirsem çok sevinirim.

umarım sonuç alırsın sawdust
ben de bugün kontrol seansıma gittim şöyle bi 3-4 seans olsun ancak anlayacaz sanırım
inşallah verdiğimiz paralar boşa gitmez

off arkadaşlar ne yapacağımı bilmiyorum öğreenciyim bir an önce yaptırmak istiyorm ama nereye karar veremedim

arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum inşallah yanlış yere yanlış şekilde sormuyorumdur biraz arattım ama net cevap bulamadım soracağım soruya, uzakda olduğum içinde gidemiyorum şu an da o yüzden sizlere sormak istedim. ben bu tunalıdaki herion lazere gitmeyi düşünüyorum bikini bölgesi ve genital bölge için ama bazı yerlere giden arkadaşlarım uzman doktorların erkek olduğunu vs söyledi açıkçası bu konuda az biraz tutucuyum belki olmamam gerekir ama öyle..buraya giden arkadaşlar, uzman doktorları buranın erkek mi bayan mı acaba bilgilendirirseniz çok çok sevinirim..

diye sormuştum arkadaşlar, cevap verecek kimse yok mu

herionu özel olarak bilmiyorum ama sanmam canım nasıl kadın ağdacı yoksa kadın lazerci de yok

Hamilelik öncesi yüzüme alex le lazer yaptırdım azalma oldu.ama şimdi zararı olur diye gitmiyorum.cımbız vb ile de almak istemiyorum o kadar seans gittim güçlenmesin kökler.iğnelinin zararı olur mu?gittiğiniz merkeze sorabilir misiniz?lazer ya da iğneliden zarar gelir mi diye?çok sevinirim

yüzüme lazer epilasyon yaptırıyorum 3 kere gittim faydasını gördüm gerçekten siyah kıllar gitti tüy oldu eskisi kadar çıkmıyor gittiğim yer xxx

xxxx kizilay'da zafer carsisi'nin orada degil mi? dr. fatma yildiz'in merkezi?

Son düzenleyen: Moderatör:
tüm bölgeye iğneli yapmıyorlar sadece üçgen bölgeye yapıyorlar.

Hayr benm gittiğim yer yapıyor hemde lokal aneztezi yaparak uyuşturuyor o bölgeyi çokta rahat oluyorr hiç bişey hissetmiyorsun:))hemde aldığı yerden kıl çıkmıyor bi daha

Selam Herkese,

ben de nice denemelerden sonra, lazere baslamıs birisiyim. Size kendi seruvenimi anlatmak, ve bilgilerinizi paylasmak istedim.

Oncelikle esmer bir tene sahibim, özellikle bacak ve kollardaki tuylerimden cok dertliyim. O nedenle alt bacak ve yarım kol olarak bi yere basladım. GOP'ta bir guzellik merkezi, cok buyuk bir yer degil ama daha önce bir kac kere diger işlemler için gitmiştim. sonra fiyatta da anlasınca baslayayım dedim. Seansı 200 lira olarak basladık, bana uygun gibi geldi diger yerlere göre ama bilemedim de. bir kac seans böyle devam ederiz diye konustuk.

Şimdi benim asıl sorum bundan sonra olacaklar konusunda tecrubeleriniz, tüy dökülme süreci sabır istiyormus, onu bekleyeceğim, alt bacak dökulme eğilimi gösterecek gibi fakat kollarım da hiç bir degişiklik yok, üstelik biri uzun biri kısa agda da yaptıramıyorum :S

Bir de makine ile ilgili bana alex'in bir cesidi denmişti ama bugun bazılarınız yazdıklarını okudum. Jel surulmusse, ipl'dir denmiş. Bana jel sürüldü, sonra alet tenime de degiyor, zımpa aleti gibi dusunun, dokunuyor, atıs yapıp cekiyor. Ama acı da hissettim yani. Yine de eger ipl ise, bırakırım hemen. sizinkilerden varsa böyle olanlar beni aydınlatabilir mi turu konusunda?

Yani burda devam edeceğim diye de birsey yok, benzer öykuler sahip olan arkadaslardan yer tavsiyesi de alabilirim.

Tesekkurler şimdiden,

canım hangi alet kullanıldı? bu çok önemli, bunu yazarsan sevinirim. bana IPL gibi geldi, çünkü onda bıraktıktan 4-5 ay sonra artarak çıkmaya başladığı biliniyor zaten.

Nasıl yani IPL'den birkaç ay sonra artmış olarak çıkmaya devam mı ediyor?

slmlarrrrrr bana ankaradaa lazer yada iğneliepilasyon yaptıran ve olumluu sonuc aalanlar ve isimm verebılcvek olanlar varmı ??

xxxx kizilay'da zafer carsisi'nin orada degil mi? dr. fatma yildiz'in merkezi?

oraya ben 5 seans gittim toplamda 2800 lira para verdim param boşa gitti fatma hanımı zaten sade 1 kez gördüm epilasyonu yapan bayanlarda sürekli değişiyodu 3 seans biri yaptı bir seans başkası son seansı yapan bayan iyiydi çok memnun kalmıştım ama ben paket şeklinde anlaşmıştım 4+1 4 seaans ücretli son seans hediyeydi yani ama son seansta ücret alan bayana dedim bu son seansım ücretsiz öle anlaşmıştık suratı asıldı bi trip yaptı yeni paket için fiyat verdim saçma sapan bir tavır takındı bende çıktım gitmedim birdaha sonrasında 3 ay geçti benim tüyler önce sarı çıktı sonra siyaha döndü ve önceden küçük küçük ince sarı olan tüylerde siyaha döndü

6 seansım bitti ama hala bacak ve koltuk altımda tüyler var ve baya çok. 6. Seansın sonunda ilk iki ay neredeyse yok gibiydi ama şimdi çoğaldı eskisi gibi deyil ama.bu normalmi yoksa gittiğim yerle ilğili bir sorun mu var. Ortalama kaç seansta bitiyor acaba

nerede yaptırdığını özelden mesaj atarak söyleyebilir misin? mesaj atamıyorum ben şimdilik
ben önce deneme amaçlı koltuk altı ve yarım kol bölgesine yaptırmayı düşünüyorum.
canım uzun zamandır giremiodum foruma, bende daha özelden msj atamıormm.. ama şöle anlatabilirm hoşdere caddesini çıkarken çankaya lisesine gelmeden sağ kolda kalıyor. altında kırtasiye var yanında vitra var. çok memnunum. alt bacağım ve koltuk altım bitti. yarında üst bacağıma gitcem :) kasıklarma yaptrcam yaz gelmeden 2 seans gitsem benı kışa kadar idare eder. pakete korktuğum için gitmiormm :) yoksa onada yapıolar..

merhaba ben öğrenciym fiyat acısından uygun ve güvenilir bir yer arıyorum vücudum beyaz tüylerim siyah. yeni üyeyim özelden mesaj hakkım daha yok yardımcı olursanız minnettar kalırım
burası güvenilir bi yer, hoşderede. mail adresinizi göndern kızlar ordan atiim çünkü hala özelden msj atamıormm. koltuk altı 50 tl alt bacak 150 tl, kaş üzeri ve ortası 20 tl. ben yıllık ağda parası olarak düşündüğümde rahatlıodumm :) çunku en kotu her ay 50 lira ağdaya para veriorz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…