Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

Kızlar özelden bi msj atın memun kaldıgınız yerlerin adresleri lütfennn yardımcı olun bende bıktım artık kıllardan

sağol cevabın için
ben de ilk nihat özkanın yerine gitmiştim ama doktoru hiç görmüyorsun ki estetisyen yapıyor. yani doktor olan yer diye bi fark olmuyor önce onu söyleyim.
orada yarım bacak ve kotuk altı yaptılar ve ben esmerim diye genital ve kol yapmadı kadın yapmak istemedi öyle söyledi
fiyat 230 verdim peşin
3 hafta sonra kontrole çağırdı ücretsiz, gittim. kadın umutlu konuşmamıştı ama benim koltuk altım çok azaldı baya etkili oldu yani 1 seansta. ben de kadının diğer yerlere hiç yapmayalım tavrına sinir olduğum için, 2.seansa gitmedim. çünkü en şikayetçi olduğum yerler kollarım ve genital. oralara yapmayacaksa lazer yaptırmamın bi anlamı yoktu.
bugün yeni bir yer buldum -ben çalışıyorum kızılayda arıyordum- IPL olmayan bi yer buldum bacakta ütüleme diode kol-kol altı ve genitalde alex ile çalıştı.

tabi benim o ilk gittiğim yerde kontrol seansımı 2 aralıkta yapmışlardı yani 1.5 ay geçmişti kıllar bildiğin 1cm den fazla uzamış durumdaydı ben bu sürede araştırdığım için hiç ağda jilet vs hiç bişey yapmadım. bu yeni gitiğim yere sadece görüşmeye gitmiştim aslında ama boşmuş kadın hemen aldı jiletleme işini de kendisi yaptı çok rahat ettim.
450 verdim peşin -benim üst bacağımda pek bişey yok yarım bacak çalıştı belki sonra orayı da yaptırırım-
bana alex ile çok düşük çalıştılar ben de esmer olduğum için bişey diyemedim arttırın filan diye şimdi tereddütlüyüm işe yarayacak mı bilmiyorum. kontrole 12 gün sonra çağırdılar.
bakalmım neler olacak ben de yazmaya devam edecem.

rica ederimmm :)
ben 5. seansıma gittim çok memnunum koltukaltı bacak bitti neredeyse ve genital bölgem de %80 bitti kızlar çok mutluyum darısı basınıza

nerede yaptırdığını özelden mesaj atarak söyleyebilir misin? mesaj atamıyorum ben şimdilik
ben önce deneme amaçlı koltuk altı ve yarım kol bölgesine yaptırmayı düşünüyorum.

arkadaşlar ben ankara da özellikle kızılay ve civarlarıda lazer yaptıranlardan memnun olanların nerelere gittiği hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. burda yazan arkadaşlara özelden mesaj atamamaktayım şimdilik. dolayısıyla bENİ özelden mesaj atıp bilgilendirirseniz süper olur.
beyaz tenliyim. tüylerim koyu sayılır. daha doğrusu koyular çoğunlukta olmak üzere arada nadiren de olsa sarımsı\açık kahverengi tüyler var. yüzüm tamamıyla sarı. alt bacak,üst kol sarılar az olacak şekilde açık\koyu kahverengi. ama alt kol ve alt bacak nerdeyse koyu sayılır.bu arada koltuk altı ve yarım kol için öncelikle deneme amaçlı yaptırmayı düşünüyorum. fikir verirseniz çok memnun kalırım.

yinede tıp merkezleri ve hastanelerden vazgeçmemek gerektiğini düşünüyorum güzellik salonlarından çok!

meraba ben de aranıza katılabilir miyim? aslında henüz lazer epilasyon yaptırmıyorum sadece bilgi almak istiyorum yani benim yaşım biraz küçük de 17 yaşındayım annem gelişme çağında olduğun için şu an etkili olmayabilir diyo 19-20 yaşında yaptırırız diyo sizin bu yaş konusunda bilginiz varsa beni de aydınlatır mısınız?

nereye gittiğinizi bana mesaj atabilir msinz acaba?

merhaba bayanlar
bende tüm vücut lazere ggittim 10 seansı 550 tl idi.arkadaşın kardeşi tamamen kurtulmuşta o tavsiye etmişti.bizde 3 arkadaş gittik.ve kandırıldığımızı öğrendik.ömakine ıpm di.bu gerçek lazer değilmiş.azalttı evet ama ben 14 seans gittim.çoktan bitmeliydi.geçen sene öğretmenim tunalıda 3 sene önce koltuk altı ve bacaklarına 3 seans gittiğini 500 tl verdiğini ve tamamen kurtulduğunuu söylemişti.
cesur banada özelden şu yerin adını atarmısın.
bu arada şimdide yüze iğneliye gidiyorum.inşaallah tamamen kurtulurum şu baş belası kıllardan:d

Berencim bende istiorum merkein adini lutfenn msj at, yuzdeki tuylere gercekten uzman biri lazimm! Msjini bekliyorumm !

bende sakal ve bıyık bölgesi için daha önce bir dermologa danışmıştım ve şimdi iğneliye gittiğim yerede danıştım ikiside ince kıllarda lazerin etkili olmayacağını boşuna para vermemem gerektiğini söylediler.iğneli bendede sivilce yapıyor bunu sirde yapıyordu.epilasyondan sonra iki melhem ismi verdiler bana onları uyguluyorum birde güneş koruyucu sürmeden çıkmamam gerektiğini söylediler.çok şükür bende leke yok sivilcelerde zamanla gidiyor zaten.

selam kızlar aranıza yeni katıldım. kurtuluşta bir yer var alexandrite kullanıyor, oraya giden var mı aranızda acaba? aynı soruyu yanlışlıkla bir de alexandrite lazer epilasyon başlığına yazmışım zaten.. .

arkadaşlar tüm genitale iğneli epilasyon yapan iyi bir yer biliyor musunuz acaba..memnun kalanlar bana özelden yerleri söyleyebilirse çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…