Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

arkadaslar özelden msj hakkım yok ama gittiğim yer bahçeli 3. cadde de on sinemasının karsısında

yüzüme lazer epilasyon yaptırıyorum 3 kere gittim faydasını gördüm gerçekten siyah kıllar gitti tüy oldu eskisi kadar çıkmıyor gittiğim yer xxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
ankarada ütüleme diod lazere giden varmı sanırım 4 5 yerde var.cevap verirseniz sevinirim.1907 ada ben dediğin yerden randevu almıstım tuyler tam cıkmadıgı ıcın gıtmedım.bide aklıma diod lazer takıldı tenım bronz bana aleks etkı etmeyebılır dıye dusundum.ne zor bu tüy işleri araştırdıkça kafam karışıyor.

ankarada ütüleme diod lazere giden varmı sanırım 4 5 yerde var.cevap verirseniz sevinirim.1907 ada ben dediğin yerden randevu almıstım tuyler tam cıkmadıgı ıcın gıtmedım.bide aklıma diod lazer takıldı tenım bronz bana aleks etkı etmeyebılır dıye dusundum.ne zor bu tüy işleri araştırdıkça kafam karışıyor.

dıod lazer ile ilgili hiç fikrim yok istersen nihat özkanın yerini arastır orası için de ıyı dıyen arkadaslar var

herkese selammlarr, ben ergenlıkte yuzumdekı tuylerle cok ugrasmıstımm artık tuy diil bildiğiniz tek tük sakal gıbı sert olmustu hele de cenem yanı.. 3 gunde bır agda ip cımbız artık ne geliyosa o an ole aldırıodum. sona iğneli epilasyana gittim, benım gittiğim yerle alakalı bıseydır veya yuzum cok hassas o yuzdendır ama bende delik delik lekeler kaldı. cok dıkkatlı olmanız gerekiyor iğnenin cok temız olması gerekıyo cunku mıkrop olursa sıvılce yapıo yuzde kı bende yaptı. bende o yuzden lazere yoneldım, once tunalıda bır dermatologa gıttım cok memnun kaldım daha sonra evıme yakın dıye bır arkadasımın tavsıyesıyle hosdere caddesınde bır yere gıttım. orda calısan doktorda hacettepe mezunu cok bılgılı bı bayan. yuzum 3 seans da bıttı ve ınanın cok fazlaydı yanagımda falanda sıyah sıyah cıkmaya baslamıstı. yuze yaptıranlara, gelmeden jıletleyın dıyolar. ben ıstemedım tek tek manukur makasyla kısaltıyorlar. bende seanslar arası kısalttım, allaha sukur hepsı bıttı. rahatca makyajsız cıkabılıyorum ve yazın gunes en buyuk kabusumdu sımdı hıc eser kalmadı :) vee bacagıma ve koltuk altıma yaptrdım. bı cok kısı tekar cıkıyor hıc etkısını gormedım fln yazmıs ama bu makınayla alakalı dıye dusunuorm veya lazerın derecesıyle bana normalde 18 (yaz donusunde bıraz daha dusuk) atıyorlar. bu tamamen o derceyle ılgılı,eger sızın uzerınızden tıcarı amac guduyorlarsa daha sık gelın dıye en dusukte calısıorlar sızde 10 seansa kadar gidiyorsunuz. ben 3 kere gittim, kartımda duruyor onlarda ıstersenız tarıhlerıde gosterırıler.bacagımda toplasanız 10 tane bıle yok, arada bı banyoda jıletlıorm, keza koltuk altımda oyle. son olarak sımdı kasımın ortasına ve ust kısımlarna yaptırdım. ortasında kıllar batık gıbı cıkıo tenımın altında cımbızla oyuyodum resmen ama sımdı onlarada yaptırdım cok rahatladım :) bıraz uzun oldu ama yardımcı olabılırsem ne mutlu :) ıyı gunlerrr herkeseee

merhaba ben öğrenciym fiyat acısından uygun ve güvenilir bir yer arıyorum vücudum beyaz tüylerim siyah. yeni üyeyim özelden mesaj hakkım daha yok yardımcı olursanız minnettar kalırım

selam;
evet yazın genellikle lazer tercih edilmiyor güneş görmemesi gerekiyor fakat ben iyi koruyabileceğime inandığım için gittim,zaten uygulama sonrası ilk 2 hafta dikkat etmek gerekiyor dediler eğer cok zorda kalırsan yüksek faktörlü koruyucu sürüp çık dediler bişey olmaz diye söylediler. ben bu yaz tatile bile gitmeyi erteledim ne olacak sanki kurtulayımda şu tüylerden başka bişey istemem.(güneş leke yapıyormuş),uygulama sonrası dikkat etmek önemli aslında.ben tüm vücuduma gidiyorum komple bacak,genital,kolaltı,alt kol,hatta bıyık falan da diyebilirim.
benim tenim açık renk ama kollarım öyle çok koyu tüylü olmamasına rağmen makine çok iyi gördü cız cız sesler cıktı yaparken bu da iyi birşeymiş öyle söyledilerbacaklarımdaki kıl kökleri çok koyu renk bu arada yanii bölge bölge farklı benim kıl kökleri.eğer senin tenin beyaz kıl köklerin koyu ise hiç düşünme derim,hemen başla.
tabi eğer seans aralıkları uygun olursa,bir süre devam edilirse sonuç çok iyi olur dediler,kolda sorun olmadığını söylediler en zor genitalin alt kısımları ile yüz bölgesiymiş.dediğim gibi eşim 9 seansta boyun kısmını bitirdi resmen sakal olan yerleri gitti şimdi hiççç çıkmıyor.Çok güzel pürüzsüz oldu,eşim şimdide ensesi için gidiyor,eşimin gittiği yere başladım bende.Birde canım gittiğin yer cok önemli iyi bir yer seç kendine mutlaka,ben çok memnun kaldım titizlikle yaptılar ilk seansımı.
ne demek herzaman sorman gereken bişey olrsa seve seve cevaplarım...:KK34::KK34:

Merhaba hangi cihazlari kullaniyorlar ve hangi semtte gittiginiz yer?

ya kızlar bende burda bi yerle gorustum bitene kadar tum vucut(tum bacak,kol altı,genital,bel,gobek,kol) 1300 tl dedi ama kullandıkları makina ıpl miş burdaki yorumları okuyunca kafam karıstı ne yapsamki??

Ben de 420 tl verdim 3 seans kolalti ve genital icin. İlk seanstan sonra cogu dokuldu, genital alt kisim epey duruyor ama. Benimki de ipl mis. Burada yazanlari okuyunca uzuldum, bosa mi para verdik simdi?

Arkadaşlar kontrol seansının mantığı normal seans sırasında atış yapılmayan atlanan yerlerin tekrar geçilmesini sağlamaktır, Alex cihazında aynı bölgeye atış yapmak riskli olduğundan üst üste aynı yerlerden geçilmez ve atlanmış olması olası olan bölgeler için kontrol seansı şarttır. Ancak nd-yag cihazlarında cihazın kendisi zaten atış yapılmış bölgeleri tanıdığından, aynı bölgelerden üst üste geçilse dahi atış yapılan yerleri atlar, anca arada unutulan bölgelere tekrar atış yapar, bu yüzden o cihazlarda kontrol seansının yapılmasına gerek kalmaz..

Yani eğer merkezinizde alex kullanılıyorsa sizin iyiliğiniz ve seans sayılarınızın daha az olması için mutlaka kontrol seansı isteyin, bu sizin hakkınızdır.. Ancak merkezinizim kullandığı cihaz nd-yag ise zaten kontrol seansına ihtiyaç yoktur..

Benim de 3.seansım bitti, kol altı, tüm kol, tüm bacak, genital ve bıyık bölgeleri için gidiyorum.. Gayet de memnunum gittiğim yerden, kullandıkları cihaz da epicare duo diye geçiyor, ankda sanırım sadece bu merkezde var. Hem alex hem de nd-yag aynı cihaz üzeride..

Merkezin bilgilerini ozelden mesaj atabilir misin?

merhaba ...

konuya yeni katıldığım anda konu kapanmıştı
tekrar açıldığını tesadüfen gördümm..
sevindim açıkcası...

ankaradaaa kıllarındna kurtulmak isteyen oncaa güzel bayan varrr haksızlık edilmesin deilmii bizde öğrenelim enrde neler oluyorrrr:KK34::KK33:

bende alt bacak koltuk altı yüz için lazere gidenlerdenim..

3 senasta bacaklarım ve koltuk altım bitti...4 5 ty ancak kalmıştı saysan bölgelerdee..
ama tam senas parası istendiği içinnn sonraki seansa gitmedimm..

para göz olmanın bir mantığı yokktu bana gör üst bacağa ve bikini bölgesine tek senas gittiğimde o kıllarada atış istediğimde ayrı bölge gibi tam para istenince hem yaptığım yerden soğudum hemde kazıklandığımı düşündümkii yıllarca birçük müşterisini götürmüşümdürr...

yüz bölgesine gelincee belkide ilk lazere başlayan insnaımdır:))) ilk yeni yeni medyaya çıktığında duydum ve çankayada marmaramed yanlış hatırlamıyorsam başladımm fakat yüzümdeki kılları yaymaktan başka işe yaramadı...

ve tonla araştırmadan sonraa iğneli epilasyona başladımm..tabi iğneliye gelene kadar 7 8 senelik lazer maceram ve bolca extra kıl sahibi oldumm...

iğneli epilasyondada ilk başladığım yerr etkili ama yara berem çok oldu..oradan başka eyre geçtim ordada eli ağırdı..

şimdi başka bir yere gidiyorummm ve çok memnunummm ne yara ne bere birde eli hızlı işinin ehli...yüzümde sadecee ayva tüyü denenler kaldı belirgin olanlar birkaç tanee...onlarındaa bu seanstan sonra biteceğinden eminim...

lazerde alex cihazı kullanıldı oonuda belirteyimm..

yüz için lazere gidip boşuna paranızı heba etmeyin bencee...

bende kol için çözüm arıyorum şimdi ....iğneli çokk uzun süreceğinden tek senası en az 3 saat iğneliye girmiyorumm...

lazerdee sonuç alan yok oyüzden lazerdende korkyorum ama birinden benim kollarımd açok etkili oldu emsajını sabırsızlıkla bekliyorumm...tek derdim kollar kaldı onuda halledersem bundan iyi şamda kaysı:KK33::KK33:
Teknolog sen lazerii nerede yaptirdin, bilgilerini mail atabilir misin?

arkadaşlar ankara eryamanda süper bir salon.cihazlarıda son teknoloji.ben çok memnun kaldım çokda müşteri yolladım ve hep olumlu geri bildirimler aldım.bayanlar çok profesyonel.hatta bir arkadaşımın patronuda gidecekti randevu aldı ama sonradan vazgeçip hastaneye gitti.kadının kol altları ilk seansta leke içinde kaldı.kesinilikle tavsiye ediyorum..fiyat olarakda iyi yani yaptıkları işe göre normal fiyatlar.yer biraz uzak gibiama sonucu görünce insana o kadarda uzak gelmiyor.

Ben de eryamandayim, hangi salon, cihaz ne, mesaj yada mailinizi bekliyorum. ozoksan@yahoo.com

arkadaşlar herkeze selamlar formu uzaktan takip ediyorum ama fırsat oldukça yazıyorum. Lazer epilasyon konusunda herkezin iyi kötü tecrübeleri olmuş benim gibi...
Ben kızılayda bir güzellik merkezindeki şuan poliklinik oldu sebebide hepinizin bildiği gibi polikliniğe dönüşmeyen merkezler merdiven altı tabiri ile ifaede edilen kaçak yerler konumuna geçtiler aman dikkat ! poliklinikte alexandrite ile 8seans lazer yaptırdım ve komple vucutta %70 bitti tabi en başta söylemişlerdi hepsi bitmez diye ama artık çok daha rahatım. Birde şuna lütfen dikkat edin IPL cihazı Alexandrite diye yutturmaya çalışıyorlar ankarada ilk başta gittiğim merkezde bana öyle yapmışlardı sonra sözleşmeyi fes ettik. Birde benim dikkatimi çeken şu ben seansta kızlara sürekli sorular sordum ve meğer bu merkezde övmek için demiyorum bütün cihazlar mevcutmuş hatta bana alt bacak kısımlarında köklerine ulaşamadıkları söylediler ve acısına dayanabilirseniz diod ile yapalım dediler ve gerçekten çok acılı olmasına rağmen orada kalan kıllarıda baya bir azalttılar bu muamele çok hoşuma gitti. Şimdi ise iğneli epilasyon yaptırıyorum bitmeyen kısımlara ve gerçekten çok ucuz fiyatı lütfen diğer avukat arkadaşlarımın yaşadığı tecrübelere dayanarak ki bacaklarında yanmalar bile oldu Allah korusun. dikkatli ve bilinçli gidin iyi araştırın lütfen çünkü yapılan işlem sağlık ile ilgili ve sağlık şakaya gelmez...

Gittiginiz yerin bilgilerini mesaj yada mail atarsaniz cok sevinirim ozoksan@yahoo.com

slm canım aslı arkadasın gittiği merkeze tüm vücut bende gidiyorum evet kontrol seansı yok ama ben çok memnun kaldım 18 indede 3.seansıma gidicemm 1,5 aydır çok rahatım koltuk altımda bişey kalamdı, diğer bölgeler seyrekte olsa çıktı ama dediğim gibi bu zaman içerisinde çok rahat ettim tatile bile gittim ama dikkat ettim bronzlaşmamaya yüksek faktörlü krem sürdüm.bende tavsiye ederimm.

Burasi neresi peki cesur, mesaj atar misin

Arkadaşlar sakınn lazer epilasyon yaptırmayınn hepsi para tuzağı bnde düştüm o tuzağa 2 yıl önce çok param gitti yüzümle başladım başlamaz olaydımm maf oldu yüzüm sarı tüylerim siyahlaştı + çoğaldı şuan iğneliyee gidiorum yani 1 ay önce yaptırdımm kökten gitti bitti bir daha çıkmıyacakmış garanti verdi bayan çok mutlu oldum vede çıkmadıı zaten birisinin tavsiyesi üzerine gitmiştim 1 seanta yok edior uzmanımızz eğerkii düşünürsenizz ankarada iseniz size telini yollayabilir etimesgutta yerii müşterileri çok memnunn.. kesin çözümm iğnelii bnden demesi...

Ben erymndayim, gittigin yeri mesaj atabilir misin ozoksan@yahoo.com

arkadaşlar merhaba siteye yeni üye oldum inşallah yanlış yere yanlış şekilde sormuyorumdur biraz arattım ama net cevap bulamadım soracağım soruya, uzakda olduğum içinde gidemiyorum şu an da o yüzden sizlere sormak istedim. ben bu tunalıdaki herion lazere gitmeyi düşünüyorum bikini bölgesi ve genital bölge için ama bazı yerlere giden arkadaşlarım uzman doktorların erkek olduğunu vs söyledi açıkçası bu konuda az biraz tutucuyum belki olmamam gerekir ama öyle..buraya giden arkadaşlar, uzman doktorları buranın erkek mi bayan mı acaba bilgilendirirseniz çok çok sevinirim..

herkese selammlarr, ben ergenlıkte yuzumdekı tuylerle cok ugrasmıstımm artık tuy diil bildiğiniz tek tük sakal gıbı sert olmustu hele de cenem yanı.. 3 gunde bır agda ip cımbız artık ne geliyosa o an ole aldırıodum. sona iğneli epilasyana gittim, benım gittiğim yerle alakalı bıseydır veya yuzum cok hassas o yuzdendır ama bende delik delik lekeler kaldı. cok dıkkatlı olmanız gerekiyor iğnenin cok temız olması gerekıyo cunku mıkrop olursa sıvılce yapıo yuzde kı bende yaptı. bende o yuzden lazere yoneldım, once tunalıda bır dermatologa gıttım cok memnun kaldım daha sonra evıme yakın dıye bır arkadasımın tavsıyesıyle hosdere caddesınde bır yere gıttım. orda calısan doktorda hacettepe mezunu cok bılgılı bı bayan. yuzum 3 seans da bıttı ve ınanın cok fazlaydı yanagımda falanda sıyah sıyah cıkmaya baslamıstı. yuze yaptıranlara, gelmeden jıletleyın dıyolar. ben ıstemedım tek tek manukur makasyla kısaltıyorlar. bende seanslar arası kısalttım, allaha sukur hepsı bıttı. rahatca makyajsız cıkabılıyorum ve yazın gunes en buyuk kabusumdu sımdı hıc eser kalmadı :) vee bacagıma ve koltuk altıma yaptrdım. bı cok kısı tekar cıkıyor hıc etkısını gormedım fln yazmıs ama bu makınayla alakalı dıye dusunuorm veya lazerın derecesıyle bana normalde 18 (yaz donusunde bıraz daha dusuk) atıyorlar. bu tamamen o derceyle ılgılı,eger sızın uzerınızden tıcarı amac guduyorlarsa daha sık gelın dıye en dusukte calısıorlar sızde 10 seansa kadar gidiyorsunuz. ben 3 kere gittim, kartımda duruyor onlarda ıstersenız tarıhlerıde gosterırıler.bacagımda toplasanız 10 tane bıle yok, arada bı banyoda jıletlıorm, keza koltuk altımda oyle. son olarak sımdı kasımın ortasına ve ust kısımlarna yaptırdım. ortasında kıllar batık gıbı cıkıo tenımın altında cımbızla oyuyodum resmen ama sımdı onlarada yaptırdım cok rahatladım :) bıraz uzun oldu ama yardımcı olabılırsem ne mutlu :) ıyı gunlerrr herkeseee

Gittiginiz yeri mesaj yada mail atar misiniz ozoksan@yahoo.com

sağol cevabın için
ben de ilk nihat özkanın yerine gitmiştim ama doktoru hiç görmüyorsun ki estetisyen yapıyor. yani doktor olan yer diye bi fark olmuyor önce onu söyleyim.
orada yarım bacak ve kotuk altı yaptılar ve ben esmerim diye genital ve kol yapmadı kadın yapmak istemedi öyle söyledi
fiyat 230 verdim peşin
3 hafta sonra kontrole çağırdı ücretsiz, gittim. kadın umutlu konuşmamıştı ama benim koltuk altım çok azaldı baya etkili oldu yani 1 seansta. ben de kadının diğer yerlere hiç yapmayalım tavrına sinir olduğum için, 2.seansa gitmedim. çünkü en şikayetçi olduğum yerler kollarım ve genital. oralara yapmayacaksa lazer yaptırmamın bi anlamı yoktu.
bugün yeni bir yer buldum -ben çalışıyorum kızılayda arıyordum- IPL olmayan bi yer buldum bacakta ütüleme diode kol-kol altı ve genitalde alex ile çalıştı.

tabi benim o ilk gittiğim yerde kontrol seansımı 2 aralıkta yapmışlardı yani 1.5 ay geçmişti kıllar bildiğin 1cm den fazla uzamış durumdaydı ben bu sürede araştırdığım için hiç ağda jilet vs hiç bişey yapmadım. bu yeni gitiğim yere sadece görüşmeye gitmiştim aslında ama boşmuş kadın hemen aldı jiletleme işini de kendisi yaptı çok rahat ettim.
450 verdim peşin -benim üst bacağımda pek bişey yok yarım bacak çalıştı belki sonra orayı da yaptırırım-
bana alex ile çok düşük çalıştılar ben de esmer olduğum için bişey diyemedim arttırın filan diye şimdi tereddütlüyüm işe yarayacak mı bilmiyorum. kontrole 12 gün sonra çağırdılar.
bakalmım neler olacak ben de yazmaya devam edecem.
Bu utuleme metodu ne ki, avantaji var mi, nasil yapiliyor? Bilgi verir misin?

Arkadaşlar merhaba, bana Kızılay da önerebileceğiniz bir yer var mı? Memnun kaldığınız yerleri mesaj atarsanız sevinirim, IPL olmasın lütfen. Teşekkürler:KK71:

arkadaşlar özkan beyin yeriyle ilgili giden bilen duyan birileri yorum yapsın lütfen artık yeter kurtulmam gerek 1yıldır araştır araştır canım çıktı:KK50:

ben Özkan bey'in yeriyle ilgili yoprumumu biraz yukarıda yapmıştım
şimdi gittiğim yer de kızılayda karanfilde bir merkez
daha 1 seans gittiğim için ben iyi ya da kötü eleştirde bulunmak istemiyorum ama kendim de medikal sektördeyim bu işe bu aralar epey mesai harcıyorum makineler neler dozlar nasıl vs vs
kendiniz denemeden bilemezsiniz ki deneme atışı talep edin -vaktiniz varsa- fikir verebilir

X