Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

ben çok memnun kaldım tabiki kızılayda bir yer açık adres bilmiyorum ama dışarıya göre cok daha pahalıydı ben giderken suanki fiyatalrını bilmiyorum .. yapan kişi doktordu zaten..
yazdıklarınız çok keskin demek ki ciddi sekilde memnun kaldınız ankarada iseniz nereye gittiğinizi özelden yazar mısınız?

cinsini falan ben bilmem bitmiyor demişsiniz bende bittiğini söyledim. kişiden kişiye göre değişir.. ben 6 sene önce gittiğimde hangi makine vardı bilmiyorum ne vardıydsa o zaman ilk çıkan neydiyse onu kullanmışlardır daha yeni yeni çıkmıştı zaten bu uygulama.. artı yüzden bahsetmedim bacak kol ve genital bölge dedim.
yaptırdığınız lazer cinsini sölemedne bitiyor demeniz yanlışş..

IPL bitirmezzz... alex bitirebilirr yer ve uzman iyi olsunn..ama bitireceği yerlerde bacak genital ve koltuk altıdırr....yüzz aslaaa kollar da yüz tipi kıllardır onlarda bitiren duymadık daha çok şükürr....bacak koltuk altı genital bitiyorrr ondan hemfikirim ben.....çünkü bende gittim bacaklarım ve koltuk altlarımda çıkmıyorr..

ama yüze yıllardır giden biri olarak çoğaltmıyorr mantığı yanlışş çenemden çene altına yanaklardan boyna kadar tetikledi lazer kıllarıı...sarıyorrr ama yüzdeki kıllarr daa...

ben çok memnun kaldım tabiki kızılayda bir yer açık adres bilmiyorum ama dışarıya göre cok daha pahalıydı ben giderken suanki fiyatalrını bilmiyorum .. yapan kişi doktordu zaten..

cinsini falan ben bilmem bitmiyor demişsiniz bende bittiğini söyledim. kişiden kişiye göre değişir.. ben 6 sene önce gittiğimde hangi makine vardı bilmiyorum ne vardıydsa o zaman ilk çıkan neydiyse onu kullanmışlardır daha yeni yeni çıkmıştı zaten bu uygulama.. artı yüzden bahsetmedim bacak kol ve genital bölge dedim.

yayılma olayını hiçbacakta ve genitalde duymadımm ben...ilkkez duuyorumm...yüzde evet yayılma yapıyorr..

ama gittiğiniz makined eönemli...lazer yapıyorum diye IPL ile yapıp insanların kandırılmasına katlanamıyorumm...insanlarrr ne ümitlerle gidiyor ne hayallerlee....ne paralar döküyorr.....

size bişey demiyorumm zaten yanlış anlamayınn....sadecee bitti dediğinizde hangi makine ile çalışıldı mutlaka söleyinn....

yayılma olayını hiçbacakta ve genitalde duymadımm ben...ilkkez duuyorumm...yüzde evet yayılma yapıyorr..

ama gittiğiniz makined eönemli...lazer yapıyorum diye IPL ile yapıp insanların kandırılmasına katlanamıyorumm...insanlarrr ne ümitlerle gidiyor ne hayallerlee....ne paralar döküyorr.....

size bişey demiyorumm zaten yanlış anlamayınn....sadecee bitti dediğinizde hangi makine ile çalışıldı mutlaka söleyinn....

hayır canım o, yüz'den bahsetmedım, bacak genıtal ve koltukaltı bakımından soyledım derken, bacak koltukaltı ve genıtalden memnun kaldıgını soylemek istemış. hemen herkesın hemfikir oldugu gibi altbacak koltukaltı ve genıtalin üst kısmı en ii sonuc veren yerler zaten, hormon bozuklugu olsa bile. ama yüz göbek üst bacak gibi tuylerın ınce oldugu yerlerde sonuc etkılı degıl o kadar.

valla makinanın ismini bilmiyorum hiç sorma gereksinimi duymadım ama yuvarlak uçlu kırmızı kırmızı ateşler çıkan bi yandandan soğuk hava üfleyen bişiydi..

kızılayda memnun kaldığınız yer varsa msjla isim yazabilirmisiniz sadece koltukaltı için gidicem forumu çok sık takip edemiyorum teşekkürler şimdiden :KK54:

Kızlar 2 seans arası başlangıçta ne kadar süre beklediniz?
bunun için ayrı başlık açacam ama kimse yazmaz diye korkuyorum.
evet biliyorum her merkez kendine göre takılıyor. süreler farklı ama bazı konularda fikir birliği var gibi bu konuda da az-çok deneyimlerden yararlanabiliriz sanki?
5.- 6. seansına gelenler bi yardımcı olabilir mi?
2 seans arasında ne kadar vakit geçti ve sonraki seanlara gittiğinizde kıllarınız çıkmış durumda mıydı? ne uzunluktaydı? -kişilere göre süre farklı oluyorsa en zaından buna göre kıyaslaylaım-

arkadaşlar merhaba.. ben ankara kızılayda bi yere başladım.. ilk önce koltukaltı için başladım ..ilk seans 25 sonraları 50 ..

yalnız bişey merak ediyorum.. kadın bana bi paket sundu..koltukaltı-paket-kol-tüm bacak seans başı 600 tl dedi.nakit bir de..arkadaşlarım çok fazla dedi ama sizlerin fikri nedir.. pahalısa başka yerler araştıracağım

Arkadaslar bende lazere başlamayı düşünüyorum güzellik merkezlerine guwenemiyorum acaba Ankara'da hangi hastanelerde yapılıyor bilgisi olan yada giden varmış bilgilendirirseniz sewinirim

firariperest
kullandığı cihazın adı-modeli ne?
kaç seans için seans başı 600 dedi? 5-6 seansa %60-80 biter ve/veya fiyat azalır gibi bişey var mı?
bunlara göre karşılaştırsak daha mantıklı bi değerlendirme olabilir.

alexsandır kullanılıyor .. seans başı 600 ..ortalama süre vermediler ama en az 7 seans diye düşünüyorum..2 ayda bir gelirsin dediler..bana üksek geldi de

Kızlar 2 seans arası başlangıçta ne kadar süre beklediniz?
bunun için ayrı başlık açacam ama kimse yazmaz diye korkuyorum.
evet biliyorum her merkez kendine göre takılıyor. süreler farklı ama bazı konularda fikir birliği var gibi bu konuda da az-çok deneyimlerden yararlanabiliriz sanki?
5.- 6. seansına gelenler bi yardımcı olabilir mi?
2 seans arasında ne kadar vakit geçti ve sonraki seanlara gittiğinizde kıllarınız çıkmış durumda mıydı? ne uzunluktaydı? -kişilere göre süre farklı oluyorsa en zaından buna göre kıyaslaylaım-

sen aç tatlım başlık ben yazarım :)))) ben anlatayım ılk olarak madem ilk seansım (kol, tüm bacak, paket, bıyık, koltukaltı) 1.5 saate yakın sürdü sonra git gide azaldı ve geçen hafta 6. seansıma gittim 40 dakika sürdü ve gerçekten %80 azaldı ama kol hariç çünkü kol yüz gibi geç biter bastan söylenmisti zaten ki kol da %50 azaldı ilk basladığımda komple 600 ödedim ama geçen hafta gittiğimde 300 ödedim kıllar azaldıkça fiyat da azalıyor. ben memnunum açıkcası herhangi bir sıkıntım da yok.
ilk baslarda nihat özkanı arastırdım ama buraya basladığım ıçın de bırakamadım açıkcası ama orayı da merak etmiyor değilim çok öven var çünkü....

bir deeeeeee 2 seanas arası 2.5 ay ortalama ilk baslarda bıraz daha erken oluyor ama sonra düzene giriyor ayrıca herkese tavsiyem lazer sonrası bol bol kese ve jilet super oluyo daha erken bitiyor jiletden korkmayın azdırmıyo kılları. Kıllar 3. seansdan sonra kendını korumaya alıp ınceliyor lazerin görmesi de zorlasıyor bu yüzden gitmeden jilet yapın benden tavsiye....

X