Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

sinirboyu evet senin mesa üzerine yazdım merak eden başka arkadaşlar da olabilir tek tek özel mesaj atmak zor olur böylesi daha kolay sanırım :)

ne oldu biliyormusunuz bi arkadaşımın teyzesinin güzellik salonu varmış bende evlenip ankaraya gelince ona güvendi ankarada ayrancıda biyer ingilizcede gül anlamına gelen bir yer :) bir seyans ücretli digeri ücretsiz beni dolnadırmaya kalktılar dost kazıgı bu olsa gerek eşime beni mahçup ettiller ozaten arkadaşımı ve ailesini gözü tutmamıştı ama ben arkama aldım şöle insanlar böle insanlar :) kol gibi girdi bana. normalde sir agda yaptırıyodu sarışınım azcık tüyüm vardı traş ede ede orman ettiler canımı yaktıklarıda cabası dua ediyorum onlara hemde beddua :KK66:

Teşekkür ederimm, Allah herkese nasib etsin.. Ben gittiğim yerden çok ama çok memnunum.. Soran herkese de tavsiye ediyorum, zaten kullandıkları cihaz da en yeni olan cihazlardan,hatta sanıyorum ki Ank'da iki yerde varmış.. Kollar seansı 150 lira diye biliyorum, ama ne kadar doğrudur bilemiyorum çünkü ben tüm vücut gidiyorum..

ssule07 banada merkezin adını özelden atabilir misiniz acaba? teşekkürler

kızlar 3. seanstan sonra ne kadar ara verdiniz siz, 3-3,5 ay uzun mu?

merhaba arkadaşlar bende ankarada yaklaşık 3 yıldır lazer yaptırıyorum bi merkeze.tüm tenime hemde.10. seansıma gidecem yakında ve yaklaşık 1 yıldır gitmiyorum lazere.açıkcası ben memnun kaldım evet tüylerimin hepsi bitmedi ama o kadar tüylüydüm ki bu bile kar diyorum :)

merhaba arkadaşlar bende ankarada yaklaşık 3 yıldır lazer yaptırıyorum bi merkeze.tüm tenime hemde.10. seansıma gidecem yakında ve yaklaşık 1 yıldır gitmiyorum lazere.açıkcası ben memnun kaldım evet tüylerimin hepsi bitmedi ama o kadar tüylüydüm ki bu bile kar diyorum :)

merhaba tatlım gittiğin yeri özelden yazar mısın?

kıslar benim 100 msj olmadığı için özelden yazamıyorum malesef :KK43: nası söliyim sizlere ?

yazılanların bir kısmını okudum kesinlikle de katılmıyorum ben gittim koltuk altım bitti bacaklarım ve genital bölgem 1 2 seans sonra biterdi ama maddi durumdan gidemedim 6 sene geçti o yerler ve koltuk altım çıkmadı .. zaten de tek tük var doğumdan sonra gideceğim ve onlardan da kurtulacagım.. bitiyor arkadaşlar iğneliye falan gitmek gerekmiyor. ya da çoğalmyor.. ben rastlamadım bir sürü insan yönlendirdim.. bence ya sizin gittiğiniz yerler problemli ya da başka bişiler var... yoksa bitiyorrr vede cıkmıyor.. denendi 6 senelik tecrübe ile sabit.

Bende lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum.Komple..Fakat maliyeti hakkında pek bilgim yok.. bana gidenler fiyat aralığı hakkında yardımcı olabilir mi?Yaklaşık bir fiyat?

tüm kol yaptırıyorum eğer beğenirsem sonucunu tüm vücut yaptırcam tüm kol 800 benimki ayda 100 100 ödüyorum 1. seansım bitti şimdi 2. seans için regli bekliyorum ay inşallah güzel sonuç alırım kızlar ya

Bende lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum.Komple..Fakat maliyeti hakkında pek bilgim yok.. bana gidenler fiyat aralığı hakkında yardımcı olabilir mi?Yaklaşık bir fiyat?

temmuzda tum bacak, alt kol, bıkını ,genıtal ,koltukaltı peşın 2000 tl verdım, 8 seans 1 senede.

yazılanların bir kısmını okudum kesinlikle de katılmıyorum ben gittim koltuk altım bitti bacaklarım ve genital bölgem 1 2 seans sonra biterdi ama maddi durumdan gidemedim 6 sene geçti o yerler ve koltuk altım çıkmadı .. zaten de tek tük var doğumdan sonra gideceğim ve onlardan da kurtulacagım.. bitiyor arkadaşlar iğneliye falan gitmek gerekmiyor. ya da çoğalmyor.. ben rastlamadım bir sürü insan yönlendirdim.. bence ya sizin gittiğiniz yerler problemli ya da başka bişiler var... yoksa bitiyorrr vede cıkmıyor.. denendi 6 senelik tecrübe ile sabit.

yazdıklarınız çok keskin demek ki ciddi sekilde memnun kaldınız ankarada iseniz nereye gittiğinizi özelden yazar mısınız?

yaptırdığınız lazer cinsini sölemedne bitiyor demeniz yanlışş..

IPL bitirmezzz... alex bitirebilirr yer ve uzman iyi olsunn..ama bitireceği yerlerde bacak genital ve koltuk altıdırr....yüzz aslaaa kollar da yüz tipi kıllardır onlarda bitiren duymadık daha çok şükürr....bacak koltuk altı genital bitiyorrr ondan hemfikirim ben.....çünkü bende gittim bacaklarım ve koltuk altlarımda çıkmıyorr..

ama yüze yıllardır giden biri olarak çoğaltmıyorr mantığı yanlışş çenemden çene altına yanaklardan boyna kadar tetikledi lazer kıllarıı...sarıyorrr ama yüzdeki kıllarr daa...

X