Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

pippi sana ben emsaj attımı canımmm...yeni görüyorum ama yoğundumm göndemriş olabilirm de bilemedim haber et göndereyim..

evet genitale gidecem büyük ihtimal üst bacakda gideceğimm artık şansıma sonuç vermezsede incelsin azalsın yeterr..

teknolog ben de ara ara bakıyordum yazmış mısın diye. atmadın daha canım. bana uygulama yapan kız kolunu gösterdi. tamamen pürüzsüzdü. 3 seansta olmuş. bence kol tüyleri daha ince ve açıktır üstelik, üst bacağa göre. bu durumda kola bu kadar iyi etki ediyorsa üst bacağa daha iyi etki etmesi gerekiyor zaten.

pippi sana ben emsaj attımı canımmm...yeni görüyorum ama yoğundumm göndemriş olabilirm de bilemedim haber et göndereyim..

evet genitale gidecem büyük ihtimal üst bacakda gideceğimm artık şansıma sonuç vermezsede incelsin azalsın yeterr..

teknolog mesajın geldi canım saol :KK54:

Ayy canım yazdıklarınızı okudum çok mutlu oldum. Okula döndüğümde mutlaka Ankara'da ben de gideceğim :KK62::KK62::KK62:

kızlar bu dökülen tüyler bi daha hiç çıkmayacak mı demek oluyor?

Merhaba kızlar bana özelden lazer için memnun kaldığınız yerleri söyleyebilir misiniz?
Ben alt bacak için gidicem çok fazla batık oluyor ağdadan dolayı başka türlü kurtulamıcam sanırım onlardan.
Birde mümkünse fiyatları.

teknolog merhaba epilasyon konusundaki maceralarınızı okudum güngör hanıma gitmeyi düşünüyorum.benimde en büyük şikayetim çene altımda 20-30 tane kalın kıl var tüy demiyorum çünkü cımbızla çeke çeke kaşımdan bile kalın hale geldiler. sadece çene altıma yaptırmayı düşünüyorum güngör hanıma gitsem bahsettiğim kadar kalın tüyler hallolur mu sence ve hallolursa ne kadar sürede? bana özel mesaj atabilirsen ismini referans olarak kullanmak isterim :) yeni olduğum için özel mesaj yazamıyorum :)

teknolog merhaba epilasyon konusundaki maceralarınızı okudum güngör hanıma gitmeyi düşünüyorum.benimde en büyük şikayetim çene altımda 20-30 tane kalın kıl var tüy demiyorum çünkü cımbızla çeke çeke kaşımdan bile kalın hale geldiler. sadece çene altıma yaptırmayı düşünüyorum güngör hanıma gitsem bahsettiğim kadar kalın tüyler hallolur mu sence ve hallolursa ne kadar sürede? bana özel mesaj atabilirsen ismini referans olarak kullanmak isterim :) yeni olduğum için özel mesaj yazamıyorum :)

hallolur canımm incelerek bitiyor zatenn..

randevunu al zaten hemen biter seansın 10 dk bile sürmezz..

daha önce müdahele ettiğin için bir atışta heme tüylerin bitmez yani incelerek çıkarlar ama incelerek biter..

Son düzenleme:
hallolur canımm incelerek bitiyor zatenn..

randevunu al zaten hemen biter seansın 10 dk bile sürmezz..

daha önce müdahele ettiğin için bir atışta heme tüylerin bitmez yani incelerek çıkarlar ama incelerek biter..

teşekkür ederim cevap için teknolog, randevuyu aldım gideceğim. iğneyi oradan mı alayım yoksa alıp mı götüreyim hangisi daha avantajlı olur? dışarıdan almam gerekiyorsa hangi iğneyi nerden alayım?

teşekkür ederim cevap için teknolog, randevuyu aldım gideceğim. iğneyi oradan mı alayım yoksa alıp mı götüreyim hangisi daha avantajlı olur? dışarıdan almam gerekiyorsa hangi iğneyi nerden alayım?

canım 10 tl idi veya 15 tl güngör hanımda yanılmıyorsa kızlar sıhhıyede biryerden 3 5 milyona aldılar sanırımm...nemektron iğne sana hangis uygunsa alabilirsin...ama ben adresi bilmiyorumm...ben güngör hanmdan almıştımm..tabiki sıhhıyeden almak maddi yönden avantajlı ben oralarda gezemeyeceğimden güngör hanımda aldımm.

canım gittiğim yeri özeline mj atarım.eşim çok iyi sonuç aldı,estetisyen yapıyor lazeri ama baya faal biryer olduğu için kendilerini baya iyi geliştirmişler diyebilirim.eşim çok bakımlıdır,4 ay öncede saç ektirdi:KK1::KK1: teknolojiyi sonuna kadar kullanıyor,bende ondan özendim, kızdım kendime hatta:)
bu arada baya kişiye tavsiye etti burayı eğer ankaradaysan tavsiye ederim sanada canım...

canım ben ankara'dayım bana da özelden atabilir misin mesaj zahmet olmazsa ben de araştırıyordum bu aralar. istanbul'dan yeni taşındım ankara'ya tavsiyeye ihtiyacım var çok sağol şimdiden

canım 10 tl idi veya 15 tl güngör hanımda yanılmıyorsa kızlar sıhhıyede biryerden 3 5 milyona aldılar sanırımm...nemektron iğne sana hangis uygunsa alabilirsin...ama ben adresi bilmiyorumm...ben güngör hanmdan almıştımm..tabiki sıhhıyeden almak maddi yönden avantajlı ben oralarda gezemeyeceğimden güngör hanımda aldımm.

teknolog rica etsem bana da iğneli gittigin yerin adını ve fiyatlarını özelden mesaj atarmısın teşekkür ederim.

teknolog rica etsem bana da iğneli gittigin yerin adını ve fiyatlarını özelden mesaj atarmısın teşekkür ederim.

canım özelin açık deil..
tunalıda houston kuaförr....

Mark&spencerin hemen karşısında canımm..internetten bulabilirsin adres telini..

ilgin için teşekkürler teknolog :KK71:

teknolog çene bölgeme yaptırdığımdan beri 24 saat geçti ama şişlik hala inmedi bu normal mi sence?

teknolog çene bölgeme yaptırdığımdan beri 24 saat geçti ama şişlik hala inmedi bu normal mi sence?

cnm ikkkez yaptırdığında kabarıklıklar benim ikinci gün geçmişti...yüz adapte olamayabilir ilk baştaa..ama geçer merak etmee.kaberık kabarık duruyordurr.....ama sabaha geçerr kesinn..

su değdirmedin inşallahh...ve silverdinn gibi antbiyotikli krem sür dedimi güngör hanım alsan iyi olurdu..sabah akşam sürrr...çabuk toparlarr..kortizonlu olduğu için çabuk toparlarr elini fazla dokunma mikrop kapmasın ben hiç dokunmuyorummm...krem sürüyorum sabah akşamm...birgün sonraa yüzümü yıkıyorum ancakk...

şişlik nasıl birdee hafif kabartı şeklindemi?? tabi bunu benim şişliklerim gibi olduğunu düşünerek söylüyorumm..

arkadaşlar ben ankarada görev yapıcam ve ordan biyerle görüştm tüm bacak 250 tl gental ve bkni 100 koltukaltı 40 tl dediler seans başı alet alex olucak gidenler genelde 4 5 seansta süper sonuç aldklarnı sölediler ama ben emn değilim boşa para harcamakta istemem yerleri tunalıda 10 yıldır bu sektördelermiş yaptıranlar varsa benmle paylaşablrmi

cnm ikkkez yaptırdığında kabarıklıklar benim ikinci gün geçmişti...yüz adapte olamayabilir ilk baştaa..ama geçer merak etmee.kaberık kabarık duruyordurr.....ama sabaha geçerr kesinn..

su değdirmedin inşallahh...ve silverdinn gibi antbiyotikli krem sür dedimi güngör hanım alsan iyi olurdu..sabah akşam sürrr...çabuk toparlarr..kortizonlu olduğu için çabuk toparlarr elini fazla dokunma mikrop kapmasın ben hiç dokunmuyorummm...krem sürüyorum sabah akşamm...birgün sonraa yüzümü yıkıyorum ancakk...

şişlik nasıl birdee hafif kabartı şeklindemi?? tabi bunu benim şişliklerim gibi olduğunu düşünerek söylüyorumm..

benim çenemde ortası boş yanlara doğru sağlı sollu uzanıyor kıllar sağ tarafta 6-7 tane falan var ama diğer tarafda epey fazla. haliyle fazla olan kısım daha da şişmiş :) zaten öbür kısım indi. kabarık şeklinde değilde hani dilini içeriden yanağına doğru uzatırsın şişkinlik olur ya öyle bişey. ama hafifledi şimdi biraz, biraz da hissizlik var. ama küçük bir alanda çok sık tüyler vardı, senin bahsettiğin küçük küçük kabarıklar birleşip öyle görünüyor olabilir.

silverdin değil de madecassol sürdüm su da değdirmedim bugün ikinci gün yıkadım yüzümü. bir de bu güneşe çıkmama olayı sadece yaptırdığımız gün mü diğer günlerde de devam ediyor mu?

ankaralı arkadaşlar biri beni duysun lütfen yorumlarnızı bekliorum

X