Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

merhaba haberok, ben özelden mesaj atamıyorum, yeterinde mesaj yazmadığım için forum izin vermiyor özelden mesaj atmama.
ben Nihat ÖZKAN' ın necatibeydeki şubesine gidiyorum. tüm bacağa 280 lira seans başına ücret ödüyorum. henüz 5 seans gittim. sonuçtan çok memnunum.

Seninle aynı yere gidiyoruz ve ben de çok memnunum ama tekrar belirtmek isterim ki isim vermek yasak burda.

gelelim benim lazer macerama :)) uzun zaman oldu buraya yazmayalı,malum araya yaz girince benim de lazer seansım durdu yaz boyunca.ben 2.seans olan kol altıma nisan ayında gittim ve haziranda randevum vardı 3.seans için ama gidemedim.taa ramazan bayramından 1 hafta önce gidebildim.bu da ortalama 4 ay yapıyo.bu süre zarfında tabi yaz ayında olduğumuzdan hep jiletle almak zorunda kaldım.incelen tüyler kalınlaştı ama tamamen geri dönüş diye bi şey olmadı ve sadece 2 seans gitmiştim normaldir yani o kadar olması.45 gün sonrasına 4.seans randevumu vermişti ve dün 4.seansımı oldum.bu arada hiç çıkmadı kıl filan.jilet sürmeme bile gerek kalmadı.dün hatta gitmeden önce aynayı dayayıp kontrol ettim :KK9::KK9: sadece benim görebileceğim çok acık renkli ve kısa tüyler vardı tek tük.5.seansı da kasımın sonuna verdi.8 seans öneriyorlar tamamen bitmesi için.dün benim lazerimi yapan aslı hanım dedi ki tüylerin yapısına göre yavaş yavaş ara vereceğiz,önce 2,3 ay ara olacak sonra 6 ay.birden uzun bir ara verip tedavinin gidişatını bozmamak için dedi.zaten normalde de seanslar 45 gün arayla.alex ve nd yag makineleri var.bu arada kontrol seansı yok ama.sadece ilk seansa gittikten 20 gün sonra kontrol seansına çağırıyorlar,sonraki seanslarda çağırmıyorlar.zaten gerek de olmuyor çünkü çıkmıyor.ben bacağıma da tek seans gittim ama öğrenci olduğum için beni zorladı ve bırakmak zorunda kaldım bacağı.kol altı 80 tl,tüm bacak 320 yarım bacak (alt-üst fark etmiyo) 160 tl.hatta erkek arkadaşım da gidecek oraya ensesindeki kıllar için.zaten giden erkekler de var görüyorum,sadece lazer yapılmıyor çünkü.bu arada ben üst bacağa gitmiştim ve çok feci acımıştı,o yüzden 2 kutu emla krem aldım paraya kıyıp aylar öncesinde.şimdi bacağı bırakınca kremleri kol altıma sürüyorum.zaten 1 tüp 2 kol altına da yetiyo ve hiçbir şey hissetmiyorum.her seans dozu arttırıyolar 1 derece.15le başladık ve dün 19da yaptılar,tık yoktu bende :21::21: merak edenler için ben kremi sürüyorum ve öyle hava almayacak şekilde kapatıp kapatmamaya da dikkat etmiyorum,ama üstüne streç filmle örtüyorum sadece o arada tabi üstten alttan açık kalıp hava alan yerler oluyor ama gene de uyuşuyor benimki.40 dk filan bekliyorum ben,sonra tamamen silmiyorum ama kıyafetime bulaşmasına önleyecek kadarını silip gerisini yediriyorum iyice.o arada evden çıkıp merkeze gidene kadar yarım saat geçiyor çünkü.orada üstümü çıkarırken hemen peçeteyle iyice siliyorum bitiyor :KK66::KK66: inş biter de kurtuluruz ya,ben daha sonra bacak genital hepsine gideceğim inş sırayla :KK64:

pippi canım zaten yıllardır yüze gidip çare bulamayanlardanımm 4 seansıtrda iğneliye gidiyorummm....çok çok azaldı 2.5 aydır yaptırmıyorum hiç rahatsız olamdım meselaa bir 3 kere daha gidersem 2.5 ay zman aralıklarıyla sıfırlanırr yüzümdend ekurtuldum yani...

ben paket ve üst bacak için gideceğm gidersem...

selam teknolog, bana da iğneli yaptırdığın yerin ismini falan mesaj atar mısın? :)

arkadaşlar bende bahçeli de bir yere gidiyorum 5. seansım bitti ama sadece alt bacak ve koltukaltından sonuç aldım ve bu arada tüm vücut gittim şimdi sonuç alabileceğim bir yer arıyorummmmm :KK43:((((((

merhaba,
bacağımdaki batıklar için doktor alexandrite lazer yaptırmamı söyledi ve ben de ankara da uygun bir yer arıyorum. Gittiği yerden memnun kalan arkadaşlar lütfen özelden yardımcı olabilir mi :KK43:

merhaba kızlar;
bende yeni başladım tunalıda lazerli epilasyona. bugün vaktim oldu araştırim dedim ne yorumlar yapılmış diye, buraya üye oldum hemen. ama açıkcası moralim bozuldu.çoğunluk memnun kalmamış.keşke önce araştırsaydım:KK43: ankarada lazere gidip de memnun olanlar gittiğiniz yerlerin adını yazabilirmisiniz?

merhaba kızlar;
bende yeni başladım tunalıda lazerli epilasyona. bugün vaktim oldu araştırim dedim ne yorumlar yapılmış diye, buraya üye oldum hemen. ama açıkcası moralim bozuldu.çoğunluk memnun kalmamış.keşke önce araştırsaydım:KK43: ankarada lazere gidip de memnun olanlar gittiğiniz yerlerin adını yazabilirmisiniz?

aynen bana da öyle oldu birkaç yerden memnun kalan arkadaslar var ama isim yazılmamıs maalesef yasak olduğu için :KK43:

kızlar daha önce açtığım konu merkezlerin adresleriyle ilgili bilgiler paylaştığımız için kapatıldı :2: bu konuya hassasiyet göstererek Ankara'daki epilasyon tecrübelerimizi paylaşmaya devam edelim. sürekli takip eden, deneyimlerini paylaşan, birbirine destek olan çok güzel bi grup oluşmuştu :KK9: hadi burdan devam edelim. ssule07, sbalm ve diğer arkadaşlar hadi gelinnn

arkadaşlar ben koltuk altı ve genital bölgeye lazer yaptırdım 2 sene evvel 3. seansta yandı 2 yıl geçti hala mat bi görüntü kaldı yaptırdığım yer mavi ışık bahçelievler 7.caddede çok krem kullandım geçsin diye pek fayda etmedi

kızlar daha önce açtığım konu merkezlerin adresleriyle ilgili bilgiler paylaştığımız için kapatıldı :2: bu konuya hassasiyet göstererek Ankara'daki epilasyon tecrübelerimizi paylaşmaya devam edelim. sürekli takip eden, deneyimlerini paylaşan, birbirine destek olan çok güzel bi grup oluşmuştu :KK9: hadi burdan devam edelim. ssule07, sbalm ve diğer arkadaşlar hadi gelinnn

arkadaşlar ben koltuk altı ve genital bölgeye lazer yaptırdım 2 sene evvel 3. seansta yandı 2 yıl geçti hala mat bi görüntü kaldı yaptırdığım yer mavi ışık bahçelievler 7.caddede çok krem kullandım geçsin diye pek fayda etmedi

cnm epilasyonu doktormu yapdi güzellik uzmanimi

valla ben tunalıda 50 tl ile başlamıştım, şimdi aynı yere arkadaşlarım 40 tl ye yaptırıyorlar, genitalle yaptırırsan 100 tl hatta, memnun musun diye sorarlar eh işte, neden eh işte benim tüylerim bitmedi arkadaşlarımınki bitti :KK47: bunda benim esmer olmam etkili diye düşünüyorum, çünkü yapan kişi aynı gittiğimiz yer aynı, hatta her seansa beraber gittik, ama arkadaşımınki bitti benimkisi bitmedi :KK50: 80 tl falan çok ya, benim gittiğim yerde de makina alex...

Merhabaa tekrardn ben daha öncede belirttiğim gibi lazere başlıcam acaba bu arkadaşın gittiği yeri ve memnun kaldığınız yerleri bana özel msj olarak atabilir misiniz birde mümkünse fiyatlarını:26: Çok teşekkür ederim şimdiden

yorum sayım yeterli olmadığı için mesaj atamıyorum. Memnun kalanlar bana ulaşsalar

merhaba kızlar
ben de ankarada yaşayan biri olarak lazer macerama başlamış bulunuyorum hayır olsun inşallah.
öncelikle yaptırdığım yer necatibeyde burayı işyerime yakın olduğu için tercih ettim. bir dematologun muayenehanesi içinde estetisyen bir hanım işlem yapıyor. bi sorun olduğunda doktor bey müdahele ediyormuş ama şimdiye kadar bi sıkıntı yaşamadıklarını söyledi. başka lazer merkezlerinde yanık sorunu yaşamış hastaları varmış onları da tedavi ediyormuş doktor.
farklı cihazlar arasından ne ile yaptıracağımı bilemiyordum. IPL ile yaptırmayı buradaki modern ağdadır bırakıldığı an geri gelir yorumları nedeniyle hiç düşünmedim. ng yag bana uygun değilmiş ben çok bronz tenliyim. bi tek diode tipi makine hakkında fazla araştırma yapamadım. bu merkezde kullanılan makine ise alexendrite epicare modeli.
yüzüme yaptırmayı hiç düşünmedim zaten. bayan bana kol için de çok iyi sonuç alamayacağımızı söylemişti daha ilk görüşmede çünkü ben esmerim ve kol tüylerim çok sık ama ince bunları görmez dedi. belki bronzlugum kış ilerlediğinde biraz azalırsa deneyebiliriz şimdilik yaptırmayacağım.
dizin biraz yukarına kadar bacak, genital ve kol altı diye anlaşmıştık fiyat 350 lira olarak. (üst bacak çalışmak da istemedi tüylerim çok seyrek ve ince ten rengim de bronz uzun seanslar boyunca atış yaparız ama fazla mesefa katedemeyiz dedi ben o bölgeyi senede 2-3 kere ancak alıyorum ağdayla) ilk bugün gittim seansa genitalden de vazgeçtik çok koyu çünkü oradaki cilt rengim. buna üzüldüm açıkcası ama bayanın sırf para için yapmaya kalkışmamasına da sevindim. sonuç alamazsam içime sinmez hiç kalkışmayalım dedi. diz dahil bacak ve kol altı çalıştı 230lira verdim. 14 joulle çalıştı. bana bronz tenden dolayı düşük enerji ile çalıştı garanti vermedi ama yaklaşımını ve uygulamasını profesyonelliğini takdir ettim. bu açıdan içim rahat. sonuç alamazsam ten rengimden kıl yapımdan dolayıdır diye düşüneceğim ve denemek istiyorum inşallah işe yarar.
kendim jiletledim gitmeden önce. uygulamada pek canım yandı diyemem. ilk yaparken biraz acıyor ama bu kadar çekince hemen geçti. (lazerden sonra yüz için iğneli epilasyona da gittim o acı felaketti, gözümden yaş geldi lazer hiç bişeymiş) dermovate diye bi krem alıp sürmemi istedi ama ben almayı unuttum (o kadar unuttum yani yaptırdığımı)yarın alıp sürecem. zaten işlem bittiğinde kendisi krem sürmüştü duş da almayacağım için çok da sorun olmaz krem biraz da olsa kalır diye düşündüm sabah alıp sürerim.
kontrol seansını ücretsiz olarak 20 gün sonrası için veriyorlarmış ben daha erken 10 12 gün gibiymiş başka yerlerde diye ısrar ettim. yok o kadar erken dönemde tüylerin hepsi dökülmez gerçekten atış yapılmamış olanlar ancak çıkar o tarihe dedi (bi de benim biraz batıklarım var ancak çıkarlar o doğru) 21 gün sonraya verdi randevuyu benim de reglimden hemen sonraya denk geliyor iyi bir tarih benim için. regl iken istemiyorum yaptırmak.
daha sonraki randevum ise 1.5 ay sonra filan olacak. ben o randevuda biraz daha yüksek enerji ile çalışılsın istiyorum bakalım.
şimdilik notlarım bunlar herkese sıhhatler olsun.

merhaba sinir boyu acaba ankarada gittiğiniz iğneli-lazer epilasyon merkezlerinin adını adresini verebilir misiniz?

X