Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

kızlar 5.seansımı da yaptm sonundaaa ankarada ortadoğunun güzellk merkezine ggidiorm tavsiye ederm hiç bi sorun yaşamadm aylardr:))

aynı durumu ben de yaşadım pippi. hatta öyle ki senin anlattığın sürecin aynısı oldu. enteresan.. yarın 3. seansıma gidicem ama korkmaya başladım acaba bitmicekmi diye. bi kaç konu başlığı da okudum tüylerim şu kadar ay sonra geri geldi filan gibi.
ben kızılayda bi merkezde alex epicare la yaptırıyorum. koltukaltı, genital ve alt bacak için gidiyorum. senin aletinin markası da alex sanırım ama acaba hangi modeli? bitti diyenleri görelim yoksa maddi açıdan sömürülüp elde sıfırla kalakalmak acı olacak.

canım çok tşk ederim şimdi içim rahatladı, demek ki doğal süreç bu. bazı arkadaşlar 3 seansta bitti sayılır yazıyorlar ya, ben de 2 seansta durumum buyken 3 seansta bitmesi asla mümkün olamaz diye üzülüyordum hep. ama zaten 3 seansta biteceğine asla ihtimal vermiyorum. bölgelere göre değişiyor tabi. koltukaltı, genital ortalama olarak 3 seans, bilemedin 4 seansta bitebilir. ama bacak için uzmanlar 6 seans falan diyorlar zaten. ne bilim, 2. seans sonrası durumumun bu olduğunu görünce baya üzüldüm, ben 2 seansta epey yol alırım diye ummuştum çünkü. ama devam edicem. en azından 3, seansa kesin gitcem. ben batıkent'te özel bi hastaneye gidiyorum. alex ve nd yag aynı cihaz üzerindeymiş gibi bişeyler söylemişti bi arkadaş. modelini bilmiyorum, bu gidişimde sorar yazarım canım. tüylerim şu kadar ay sonra geri geldi diyenler beni çok fazla etkilemiyor. onların IPL gibi yöntemler uygulattıklarını düşünüyorum. ben bitti diyenlere de rastladım, yani üzerinden yıllar geçtiği halde hala çıkmadı diyenlere. ben 3. seanstan sonra tekrar değerlendircem durumumu. belki iğneliye geçerim bazı bölgeler için, o %100 kalıcı sonuçta. hem lazerle azalabildiği kadar azalmış olur, böylece iğneliye ödeyeceğim ücret de düşer.

Son düzenleme:

3 senasta biti diyenlerden biri de benimm
yüz asla bitmiyorr ama alt bacak ve koltuk altım bitti hemde ilk senasta gözle görülür fark vardı ..ilk seanstan sonr açoğu çıkmadı ama nokta nokta siyahtı. 2.inci seansta noktalara yok oldu....

hayatım zehir gibiydi kıllardan bir hafta sonra fışkırırlardı....beyaz sayılacak ten siyah kıl yapısına sahibim gitmeden öncede baya bir süre jiletledimm..senaslar sonrası gidene kadar hep jiletledimm....

3 üncü senasmıma gittiğimi hatırlamıyorum 3 diyorum ama hamile kaldımmm.....ve gitmedim alt bacağımdaaa saysan 5 6 tane tüy varr ..koltuk altımdada ölee...3 üncü seansa gidebilseydimki ( hamileydim) gidemedimm...onlardaaa kalmazdı kesinn....

2008 de doğum yaptımm....ondan önce hamile kalacağım içinn baya bir süre gitmedim 7 8 ay kadarr....yani ben 2006 ortalarında yaptırdımm....
yani yaptırdığımdan bu yana 5 senelik bir süreç geçtiii.......ve hala çıkmadılarr....

çok memnunummm .....ama aynı yere doğum sonrasıı sütten ekstikten sonra oğlumu gittimm o 3 5 kıl içinnn benden tüm bacak parası isteyinceee zaten farkedilmiyorlarr ayda yılda bir jiletle alıyorummm rahatsızlık bile vermiyorlarr 200 tl verecek kadar enayi deilimm diyerek yaptırmadımm....

gittiğim o yere sırfff para göz olduklrından gitmiyorumm.....

şimdi üst bacak ve paket istiyorum .... en son gidenlerde benim gittiğim yerden hiç memnun kalmamışlarr....bunun sebebide belki makine değişti belki yapan değişti belkide para göz olduklarından akımı düşürdüler kıl yapısıda etkiliyor tabii....

ama ben memnun kaldaım sadece dediğim gibi paragözzz insanlardı....bana 50tl daha verirseniz tararız deseler taratırım ama bana tam bacak parası isterse ben enayi deilimm ....

birde lazer işi ticarete döküldü senasları uzatmak için para alabilmek için akım az veriliyor ayzık günah insanların zamaına parasınaa...işini doğru yapp zaten herkes birbirine tavsiye ederekk müşteri gönderiyorki ben bütün arkadaşlarımı gönderdimmm tanıdıklarımıı...

yazık günahh..

yazıldı mı bilmiyorum amaxxxxxxxxxx kızlar. haberiniz olsun. ben daha önce cilt bakımına gitmiştim oraya memnun kaldım, tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
yazıldı mı bilmiyorum amaxxxxxxxx kızlar. haberiniz olsun. ben daha önce cilt bakımına gitmiştim oraya memnun kaldım, tavsiye ederim.

canım merkez ismi yazmak yasak. daha önce açtığımız konu bu yüzden kapatılmıştı. çok değerli paylaşımlar yapıyoruz burada, bu da kapatılmasın.
tüm vücut bitirme garantili ise bu fiyata asla alex cihazı ile değildir. IPL'dir. o da lazer değil. burada çok yazdık. o foto epilasyon, yani tüylere lazer vermiyor. modern ağda da denir, her ay yapıldığı sürece tüyler azalmış, bitecekmiş gibi görünür ama bırakıldıktan bikaç ay sonra daha da fazla geri gelir, çünkü kıl köklerini lazerle yok etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:

seninkisi inanılır gibi değil teknolog. 2. seanstan sonra bacakta 5-6 tüyün kalması mucize gibi bişey. 5 yıldır da çıkmamış çoğu kişiye böylesi nasip olmaz. biz 5-6 seansta kurtulsak başka bişey istemiycez.

evet canımmm şimdide üst bacak ve pakate gidecem ama sizin yazdıklrınızdan sonra birde eski yerinnn şikayetleri geldikten sonraaa napsam şaşırdımm...senin gittiğin hastaneye bir kere yüz yaptırmıştım makinenin soğutması işini çabuk bitirmesi filan hoşuma gitti ama...siz böle anlattıkçaa gitmek içimden gelmiyorr...

peki senin teninn ve kılların nasıll renk olarak yani??

birde paragöz felan demeden gidecektim eski yere ama dediğim gibi şikayetler fazla birde burdan biri makineleri değişmiş dedii sanırım güvenemedimm...

Son düzenleme:

canım yüz için kesinlikle lazer yaptırmayın diyolar. alex bile olsa. uzun vadede tüyleri arttırıyormuş. en kesin çözüm iğneli deniyor. iğneli yapan iyi bi yer bul oraya yaptır. bacağındaki 5-6 tüy için de lazer yaptırma zaten. onların da işi artık iğneliye kalmış.
ben açık tenli koyu tüylüyüm. lazer için idealim yani. gittiğim yer yüksek çalıştığını söyledi ama acaba yeterince yüksek çalışmadı da mı böyle oldum :44:
ilk seanstan 1.5 ay sonra bile çok az çıkmıştı tüylerim. 2. seans tam bir hayal kırıklığı oldu. bakalım 3. nasıl olcak...

pippi canım zaten yıllardır yüze gidip çare bulamayanlardanımm 4 seansıtrda iğneliye gidiyorummm....çok çok azaldı 2.5 aydır yaptırmıyorum hiç rahatsız olamdım meselaa bir 3 kere daha gidersem 2.5 ay zman aralıklarıyla sıfırlanırr yüzümdend ekurtuldum yani...

ben paket ve üst bacak için gideceğm gidersem...

iğneli deddiğiniz ne arkadaşlar yaa çok can yakıomu iğneli ne derken iğneli epilasyonmu dicez?

iğneli epilasyon canımm...

acısını anlatmak kişiden kişiye değişir ağrı eşiğine bağlı canım ama epey derken epey deil bencee..
acısı var ama dayanılmayacak gibi deil.....sadece dudak üstü dayanılmaz olabiliyor...

ben yaptıralı 10 günü geçti genital bölgesi için yaptırıyordum.tüyler 3-4 gündür dökülüyor ama çoğunu ben çektim acımıyo zaten pıt pıt geldi çoğu ama hepsi dökülmedi şimdilik %40 diyebilirim.ama şöyle bi durum var allah nasip ederse bebek istiyoruz bir kaç gün sonra kontrol seansım var gidip gitmemekte kararsızım çünkü tam ovulasyon zamanına denk geliyo zarar verir mi diye korkuyorum.sizce ne yapayım?doktora birdaha çıkarmı diye sormuştum ilerde hamilelikte hormon dengesizliklerinden dolayı yine çıkabilir demişti.acaba diyorum çocuktan sonra mı yaptırsam siz ne dersiniz daha ilk seansa gitmiştim.

MAdem bebek düşünüyorsunuz,hamile kalınca mecbur yarım bırakacaksınız.O zaman şimdiden boşuna gitmeyin derim ben

canım iğneliye gittiğin yerin adını bana özelden yazar mısın? paket derken genitali kastediyorsun sanırım. kesinlikle git, çok iyi sonuç alırsın. ama üst bacakta istediğin sonucu alamayabilirsin diye düşünüyorum, tüylerin açık renk ve cılızsa.

Arkadaşlar ben de kızılayda biryere gidiyorum. Fiyatı da epey tuzlu.. Hatta bu ay biraz ertelemek zorundayım.. Bu 3. seansım olacak.. Sanırım devam edicem oraya ama forumda memnun kalanlar ve kalmayanlar var.. Sizden ricam bana kızılayda memnun kaldığınız ve kalmadığınız yerleri özelden yazar mısınız.. Benim özel msj hakkım yok.. Bu arada benim de 2. seanstan sonra biraz artış var.. Yani ilk seansta daha çok dökülmüştü.. Bu sefer ilk önce biraz çıktı.. Onlar azdı.. Şu anda ince ince başkaları da çıkmaya başladı.. Kafam karışık???? :26:

pippi sana ben emsaj attımı canımmm...yeni görüyorum ama yoğundumm göndemriş olabilirm de bilemedim haber et göndereyim..

evet genitale gidecem büyük ihtimal üst bacakda gideceğimm artık şansıma sonuç vermezsede incelsin azalsın yeterr..

Arkadaşlar bir kez daha rica edicem. Kızılayda menun kaldığınız ve kalmadığınız yerlerin isimlerini özelime msj atarsanız sevinirim..Şimdiden teşekkürler...

bloom76 benim de aynen 2. seanstan sonra artış oldu. yani ilk seans sonunda 2. aya bile yaklaştığımda çok azalmış gibiydi. 2. seanstan 2 ay kadar sonraki hali de sanki hiç epilasyona başlamamışım gibiydi. 2. seanstan sonra 2,5 ay ara verip 3. seansa gittim. bir de özellikle regl sonrası gitmeye özen gösterdim. bakalım 3. seans sonucu 2 ay sonra nasıl olcak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…