Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

yok iğneli değildi ama sonunda buldm bende yne de teşekkür ederm yaa

kızlar genital bölge için öngörüşmeye gitmiştim denemek için birkaç atış yaptırdım sonra tamamını yapalım isterseniz dedi bende tamam dedim ama çok acıdı ya bidahakine emla sür gel dedi bayan.20 gün sonra kontrol seansım var sonuçları yazarım.bu arada cihaz alexdi.ve 140 tl

20 gün kontrol seansı için biraz uzun sanki?

(Mesajımı aktif olan bu sayfada bir kez daha paylaşmak istedim..)

Arkadaşlar tüm sayfaları okudum, bir hafta sonra da Ankara'ya gelicem ve tecrübe ettiğiniz olumlu yerlerle tek tek görüşmeyi planlıyorum okul açılmadan önce, bu lanetten kurtulmak için iyi bir uzmana gitmek ilk şart okuduklarımdan bunu anladım...

Herkesin tek tek özel mesaj istemesi size zahmet oluyordur farkındayım ama bunlar forumdaki ilk mesajlarım ve 50 mesajı doldurana kadar sayfaları boşuna doldurmak istemiyorum, okuyana da eziyet oluyor kendimden biliyorum

Not edebildiğim kadarıyla; kujum, pippi, ssule07, teknolog, ebruliank19, simpleplan, yesa, endangel, lithiumm, gulumsee, asli85, yağmurşehri ve adını zikretmediğim olumlu olumsuz tecrübelere sahip tüm arkadaşlar, özel mesaj atarak bana gittiğiniz merkez adlarını vermek için dahi olsa yardımcı olursanız çok sevinirim.. Şimdiden bu yararlı siteye ve sizlere çok teşekkür ederim, (inşallah olumlu) tecrübelerimi paylaşabilmek dileğiyle..

Son düzenleme:
teknolog çok teşekkür ederim canım iğneli için izmir yolları gözüktü sanırım yüzüme hiç bir işlem uygulamadım çünkü birkaç kez sarartmak dışında, lazer için ankarayı düşünüyorum ama geldiğim gibi dediğin yere uğrayacağım sağollllll

20 gün kontrol seansı için biraz uzun sanki?

evet bence de ama zaten kontrol seansı ılk ıkı seansta var sonra olmayacakmış.onu da ben istedm yoksa hiç yapmıyolarmış.ben bi an önce başlamak istiyordum zaten gözümü karartıp gitmiştim iyi bi hastane steril çalışıolar napayım artık bir iki seans uzarsa da..

canım yolluyorum bırazdan sana, öğrencıysen pahalı gelebılır fıyat ya neyse, pıyasa hakkında fıkrın olur en azından:)

benım gıttıgım yerde de hıc yok kontrol seansı mesela. Olsa iyi olurdu ama sonucta işe yarasın da, kontrol falan ıstemez:)

ankardaki kızılaydkaii epilasyon güzel geçtiii tertemizz acımadan haletikk çok sevi
ndimmm

benım gıttıgım yerde de hıc yok kontrol seansı mesela. Olsa iyi olurdu ama sonucta işe yarasın da, kontrol falan ıstemez:)

ne bilim alex'te illaki kontrol seansı oluyor. çünkü zaten 2 ayda bir yapılıyor. IPL'de yok mesela, çünkü ayda bir yapılıyor (AMA O ZATEN LAZER DEĞİL)

leylailemecnun, özel msj hakkım yok henüz benimki özel bir hastane batıkent'te

kızlar, iki seansımı tamamladım alex'le. kontrol seanslarıma da tam 10. gün gittim. ikincisine ilkinden 2 ay sonra gitmiştim. bu sefer arayı biraz uzattım. çünkü çıkmayan tüyler vardı. onlar çıksın diye bekledim. sararanlar olmuştu. onlar da koyulaşsınlar diye jilet yaptım. bir baktım ki tüylerimin sanki hiç lazere başlamamışım gibi aynen geri geldi. burda daha önce çok yazdım. şöyle iyi gidiyor böyle iyi gidiyor diye. ama şimdi son durumum bu. çok şaşırdım. en fazla %5-10 azalmıştır. sizde de böyle oldu mu? ikinci seanstan sonra durumunuz neydi?

ne bilim alex'te illaki kontrol seansı oluyor. çünkü zaten 2 ayda bir yapılıyor. IPL'de yok mesela, çünkü ayda bir yapılıyor (AMA O ZATEN LAZER DEĞİL)

benım gıttıgım yerde 45 gunde bır seans aralıkları canım. bir seans oldu benım daha. memnunum sımdılık.

mesajın gelmedi canım fiyatı da bi şekilde ödemeye çalışıcam temiz olsun bir kere olsun istiyorum ne kadar olursa artık..:)

canım gönderılen mesaja baktım da, yanlışlıkla arwen10_19 a yollamışım nasıl olduysa kusura bakmayın artık:) tekrar yolladım sana kısaca. hoşçakal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…