Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

şu batıkentekı özle hastane gittim bugun 180 mılyon dıyolar genıtale kızlar siz kaça gidiyosunuz? alexsandır olan bı yere yarın gitmem lazım

canım özelden de yazmışsın bana ama benim henüz özel mesaj hakkım yok. ben oraya tüm vücut için gidiyorum. 600 lira. genital 150 ye geliyor.

asli85 ve cesur gittiğiniz yerin adını bana özel mesajla atabilir misinz rica etsem? ben de kurtulmak istiyorum artık şu tüylerden. günlerdir araştırıyorum. öğrenci oldugum için ankarada bu yıl eylül gibi başlamayı düşünüyorum. inşallah mağdur olmam..

kızlar selamm özle gitdiginz yerler varmı memnun kaldıgınızz bide kıl dönmesi için ne yapabilirimm bende ank yım

kızlar selamm özle gitdiginz yerler varmı memnun kaldıgınızz bide kıl dönmesi için ne yapabilirimm bende ank yım

canım ben bır seans gıttım daha,şimdilik memnunum,özelden mesaj atacaktım sana gıttıgım yeri, ama özel mesaja kapalıymıssın. goncat sana da ozelden yazdım.

Arkadaşlar sakınn lazer epilasyon yaptırmayınn hepsi para tuzağı bnde düştüm o tuzağa 2 yıl önce çok param gitti yüzümle başladım başlamaz olaydımm maf oldu yüzüm sarı tüylerim siyahlaştı + çoğaldı şuan iğneliyee gidiorum yani 1 ay önce yaptırdımm kökten gitti bitti bir daha çıkmıyacakmış garanti verdi bayan çok mutlu oldum vede çıkmadıı zaten birisinin tavsiyesi üzerine gitmiştim 1 seanta yok edior uzmanımızz eğerkii düşünürsenizz ankarada iseniz size telini yollayabilir etimesgutta yerii müşterileri çok memnunn.. kesin çözümm iğnelii bnden demesi...

canım ben bır seans gıttım daha,şimdilik memnunum,özelden mesaj atacaktım sana gıttıgım yeri, ama özel mesaja kapalıymıssın. goncat sana da ozelden yazdım.

canım ilğilendigin için çok tşk ederimm yolarsam çok iyy olurrr açıyorummm:KK17:

slm kızlar ve asli85:) bana da gıttığınız yerlerın tel ve adreslerını atrmısınız?ozelden atamadımda sahsı olarak. Ayrıca ben nd yag ve alex bırlıkte kullanan bır yer ıstıyorm ankarada hatta mumkunse kızıılayda? ozelden atabılırmısınız?:KK34:

slm kızlar ve asli85:) bana da gıttığınız yerlerın tel ve adreslerını atrmısınız?ozelden atamadımda sahsı olarak. Ayrıca ben nd yag ve alex bırlıkte kullanan bır yer ıstıyorm ankarada hatta mumkunse kızıılayda? ozelden atabılırmısınız?:KK34:

nca ve melisdeniz attım sizlere ismini özelden, adres ve telefonunu da ınternetten sız arastırırsınız artık bi zahmet:KK1:

arkadaşlar başlıkta yorumların çoğunu okudum, ankaradayım, bahçelideki bir merkezde nedense fiyatlar bana çok yüksek geldi. sadece koltuk altı için 80 lira istiyolar. hiç bi indirimleri de yok. hijyenik bir yer gibi ama emin olamadım fiyatı normal mi :S 60 lira falan olan yerler varken :S

bence de 80 fazla ya.. ben de koltukaltı düşünüyorum. bildiğim kadarıyla istanbulda falan 50 liradan başlıyor. ankara niye böyleki :S
öğrenciyiz zaten yok mu uygun bi yer yaa :)

arkadaşlar başlıkta yorumların çoğunu okudum, ankaradayım, bahçelideki bir merkezde nedense fiyatlar bana çok yüksek geldi. sadece koltuk altı için 80 lira istiyolar. hiç bi indirimleri de yok. hijyenik bir yer gibi ama emin olamadım fiyatı normal mi :S 60 lira falan olan yerler varken :S

bence de 80 fazla ya.. ben de koltukaltı düşünüyorum. bildiğim kadarıyla istanbulda falan 50 liradan başlıyor. ankara niye böyleki :S
öğrenciyiz zaten yok mu uygun bi yer yaa :)

valla ben tunalıda 50 tl ile başlamıştım, şimdi aynı yere arkadaşlarım 40 tl ye yaptırıyorlar, genitalle yaptırırsan 100 tl hatta, memnun musun diye sorarlar eh işte, neden eh işte benim tüylerim bitmedi arkadaşlarımınki bitti :KK47: bunda benim esmer olmam etkili diye düşünüyorum, çünkü yapan kişi aynı gittiğimiz yer aynı, hatta her seansa beraber gittik, ama arkadaşımınki bitti benimkisi bitmedi :KK50: 80 tl falan çok ya, benim gittiğim yerde de makina alex...

valla ben tunalıda 50 tl ile başlamıştım, şimdi aynı yere arkadaşlarım 40 tl ye yaptırıyorlar, genitalle yaptırırsan 100 tl hatta, memnun musun diye sorarlar eh işte, neden eh işte benim tüylerim bitmedi arkadaşlarımınki bitti :KK47: bunda benim esmer olmam etkili diye düşünüyorum, çünkü yapan kişi aynı gittiğimiz yer aynı, hatta her seansa beraber gittik, ama arkadaşımınki bitti benimkisi bitmedi :KK50: 80 tl falan çok ya, benim gittiğim yerde de makina alex...

tatlım yardımın için çok teşekkürler :)) ben açık kumralım, tenim beyaz ama mağlum koltukaltı jiletten simsiyah geliyor artık acelem oluyor ve sürekli jilet yapmak zorunda kalıyorum :/ bana merkezin ismini özelden atar mısın rica etsem :)

tatlım yardımın için çok teşekkürler :)) ben açık kumralım, tenim beyaz ama mağlum koltukaltı jiletten simsiyah geliyor artık acelem oluyor ve sürekli jilet yapmak zorunda kalıyorum :/ bana merkezin ismini özelden atar mısın rica etsem :)

attım canım, biraz uzun oldu ama yeni başlayacaksan açıklama yapayım dedim :KK42:

kızlar yazın lazer yaptırılmasını tavsiye etmem ben.daha önce güzellik merkezine çalştm ordan biliyorum.kasımda baslamanız çok daha sağlıklıdır yaptıranlarda güneş görmemeye özen göstersinler ve tatile gitmemelisiniz güneşten dolayı:82:

çoooooo..k teşekkür ederim canım :21: kızılaydaki merkezi denicem, sonuçlarını paylaşırım :KK61:

Dediklerimi unutma ama canım, ben ilk başlarda saf saf gidiyordum tabi çekingelikte var nasıl olsa kontrol atışı var diye tak tak tak diye atış yapıyorlardı sonra hadi yallah :KK1: En son seyansımda bacağımdaki bazı yerlere bile atış yaptırdım, ki ben genital+ koltukaltına gidiyorum ,ilk başta ık mık atamam vs dedi aman dedim 3 4 atış nolcak atıverseniz vs, sonra peki tamam dedi :KK1: ticaret işi aslında ne kadar uzatsak kardır diye düşünüyorlar, kontrollerini sakın ola aksatma, ben ilk başta gitmemiştim, gitseydim şimdi benimkiler bitmişti bile belki, birde en son ongün sonraya veriyorlar kontrolü, erken de gidebilirsin ama on günü geçirme diyorlar haberin olsun :21:

fiyatı çok iyiymiş canım senin gittiğin yerin. bana da özel mesaj atabilir misin acaba?:KK30:
ben beyaz tenliyim tüylerimde oldukça koyu umarım etkili olur bende de.

aynı durumdayız simpleplan ben de artık koltukaltıyla baş edemeyince jilet yapıyorum hep. zira ağdadan sonra çıkma aşamasında batıklar oluyor giyeceğim kıyafetler konusunda çok sıkıntı çekiyordum. kurtuluruz inaşallah artık :KK59:

bende epilasyon yapıyodum evde tüylerimi alıyodu batıld aolmuydu ama bikini bölgesi çok zor lanıyorum agda acı veriyor başlı başına kızılydaki aslı arkdaşın dedigi yere gitcem bakalım ..

X