Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

merhaba ben de lazer yaptırmak istiyorum yaşım 18 ,bi de kuzenim var 16 yaşında o da yaptırmak istiyor . bi sakıncası olur mu sizce? bu konuda bilgisi olan ??

sen olabılırsın cnm, sankı 16 yasında lazer yapılır mı dıye bır topıc vardı, ona bak, bıde en kesıni lazerle ılgılı genel bılgılerde de yazıyordur polıklınıklerın merkezlerın internet sayfalarında,oralara bak.

kızlar, 2. seansımın üzerinden nerdeyse 2 ay geçti. 3 hafta sonra 3. seansıma gidecem. o zamana kadar tüylerimi jiletle kısaltmamın bir sakıncası olur mu?

canım onun ozelden mesaj hakkı yoktu, ona da ben atmıştım zaten, sana da atayım, ama benım gıttıgım yer senın fıyat sordugun yerden daha pahalı. bilgin olsun tabi yine de.

canım teşekkür ederim mesajın için,dediğin yerle cumartesi günü bende görüşmüştüm seninde yazdığın gibi paket dışında oldukça tuzlu fiyatları.yalnız beni düşündüren kontrol seanslarının olmaması...

canım teşekkür ederim mesajın için,dediğin yerle cumartesi günü bende görüşmüştüm seninde yazdığın gibi paket dışında oldukça tuzlu fiyatları.yalnız beni düşündüren kontrol seanslarının olmaması...

slm canım aslı arkadasın gittiği merkeze tüm vücut bende gidiyorum evet kontrol seansı yok ama ben çok memnun kaldım 18 indede 3.seansıma gidicemm 1,5 aydır çok rahatım koltuk altımda bişey kalamdı, diğer bölgeler seyrekte olsa çıktı ama dediğim gibi bu zaman içerisinde çok rahat ettim tatile bile gittim ama dikkat ettim bronzlaşmamaya yüksek faktörlü krem sürdüm.bende tavsiye ederimm.

kontrol seansı olsa iyiydi ama yok malesef, umarım fayda göruruz bu şekılde de.

bende gidiyorum 4.seansa gidicem düğünden sonra eylülün ilk haftası evleniyorum koltuk altında hiç yok bikini bölgeside yarı yarıya azaldı esmer olduğum için yüzümede gidiyorum fakat yüz ince tüyler olduğu için yapan kız uzun sürer dedi şuan için çok rahatım inş. kısa zamanda hepsi biter..sizin gittiğiniz yerleride fiyatlarıyla özel msj atar mısınız

olmaz tabiki de.

kıl köklerine zarar vermediğin sürece kısaltmanda bir sakınca olmaz.

yok jiletle aldım, ama jileti ters yönde kullandım, yani çıktıkları yerin aksi yönünde. sararmış tüylerim vardı aynen eski renklerinde geri geldiler, yani koyu. ben de zaten özellikle koyulaşsınlar ve kalınlaşsınlar diye yapmıştım. bi de henüz çıkmamış olanları uyarayım diye. yoksa bi dahaki seansta hem tüylerimin tamamı çıkmadan gitmiş olacaktım, hem de sarı ve cılız tüylere alex bi fayda etmeyecekti

kızlar, ben bir seansıma emla sürüp gittim, diğerine sürmeden. ikisi arasında pek bişey fark etmedi bende açıkçası, emla sürsek nasıl olur diyenlere duyrulur :)

kızlar, ben bir seansıma emla sürüp gittim, diğerine sürmeden. ikisi arasında pek bişey fark etmedi bende açıkçası, emla sürsek nasıl olur diyenlere duyrulur :)

Ben bikini bölgeme lazer uygulatırken hep emla sürüyorum. O halde bile bazı az sürdüğüm yerleri acıyor yada benim ağrı eşiğim çok düşük. Ama uygulayan görevli emla nın kıl köklerini kapatabileceğinden bahsetmişti.

Ben bikini bölgeme lazer uygulatırken hep emla sürüyorum. O halde bile bazı az sürdüğüm yerleri acıyor yada benim ağrı eşiğim çok düşük. Ama uygulayan görevli emla nın kıl köklerini kapatabileceğinden bahsetmişti.
Bende emla kullanmayı düşünüyordum çünkü genital lazer yaptırırken dayanamıyorum, yapan kadında emla sürebilirsin demişti bana :44: kafam karıştı, etki etmiyorsa o kadar para vermek boşa çünkü 55 tl olmuş sanırım , esmerlerin ağrı eşiği düşük oluyor birazcık... başka ne önerirsiniz kızlar, çünkü dayanamadığım için dalga boyunu düşürüyor ve bu da bazı yerlerdeki kılların dökülmemesine neden oluyor, ayrıca seans sayısıda uzuyor haliyle :KK43:

şu batıkentekı özle hastane gittim bugun 180 mılyon dıyolar genıtale kızlar siz kaça gidiyosunuz? alexsandır olan bı yere yarın gitmem lazım

ya pippi lazer araştrması srasnda buldum ben de burayı ve srf sana msj atayım diye üye oldm ne diyeyim ya 100 msj gerekiyormuş ya gördüğüm kadarıyla baya bilgi edinmişsin bu konuda ya ben öneri isteyecektim ben tunalı tarafında bir yere gidiyorum genital ve kol altı daha 1 seans oldu 1 de rutş ama hem elle atış yapıyorlar hem de çok pahalıya geliyor tüm vucüt önerebileceğin bir yer var mı tüm vuct için hem alex hem de uygun fiyata ??? :KK68:

kızlar bugun bı merkeze gittim ankarada genital bölgeme epilasyon yapdırdım. sonuçları bildiririm. kendilerini çok övüyolar ama emın olmadan kımseye öneremem

arkadaslarr merhabaa..bende cok yenı bır uye oldugum ıcın ozelden mesaj atamıyorum..ve aynı dertlerı paylasıyoruzz..ankarada ıkı yere gıttım lazer ıcın ama ıkısınden de memnun kalmadım..belkıde duzenlı gıtmedım ondan dıyecegım ama..yınede bı etkı gostermeesı gerekıyorduu..alex cıhazı kısıden kısıye deısen bır alet bana goree..ben yuzum ve koltuk altı ıcın gıttım ve ılk seans sonrasında tuyler dokuluo ve cıkısları daha sıyah oluyorr(yuz ıcın) (koltuk altına etkılı olduu ama )..yuzunuz ıcın ıpl kullanmanızı onerırım..ben cok sıkıntı cektım bu konuda ve cekmekteyım..ve lazerden sonra eger ara verdıysenız sakın ne sır agda,yada normal, nede cımbız, ip gıbı seyler kullanmayınn..dokulenler bıle tekrar cıkıyorr..nasıl bısı bılmıorm ama tetıklıyorr yanıı...ve paranızz bosaa gıdıyorr :KK43:(( cok mutsuzum bu konudaa:KK43:( banada ozel msj hakkı olan arkadaslarımız ve ozellıkle memnun kalan arkadaslarımız var gıttıklerı yerlerdenn banada mesaj atabılırmısınızzzzz...:KK43:( bu tuyler yuzunden asosyal bır ınsan halıne gelıp ıcıme kapandım, kendıme guvenım gıttı yaa :KK43:( egerr benı bu konuda bılgılendırırsenıızz cokkk sevınırımm..lutfennn yardımlarınızaa ıhtıyacım varrr...

arkadaslarr merhabaa..bende cok yenı bır uye oldugum ıcın ozelden mesaj atamıyorum..ve aynı dertlerı paylasıyoruzz..ankarada ıkı yere gıttım lazer ıcın ama ıkısınden de memnun kalmadım..belkıde duzenlı gıtmedım ondan dıyecegım ama..yınede bı etkı gostermeesı gerekıyorduu..alex cıhazı kısıden kısıye deısen bır alet bana goree..ben yuzum ve koltuk altı ıcın gıttım ve ılk seans sonrasında tuyler dokuluo ve cıkısları daha sıyah oluyorr(yuz ıcın) (koltuk altına etkılı olduu ama )..yuzunuz ıcın ıpl kullanmanızı onerırım..ben cok sıkıntı cektım bu konuda ve cekmekteyım..ve lazerden sonra eger ara verdıysenız sakın ne sır agda,yada normal, nede cımbız, ip gıbı seyler kullanmayınn..dokulenler bıle tekrar cıkıyorr..nasıl bısı bılmıorm ama tetıklıyorr yanıı...ve paranızz bosaa gıdıyorr :KK43:(( cok mutsuzum bu konudaa:KK43:( banada ozel msj hakkı olan arkadaslarımız ve ozellıkle memnun kalan arkadaslarımız var gıttıklerı yerlerdenn banada mesaj atabılırmısınızzzzz...:KK43:( bu tuyler yuzunden asosyal bır ınsan halıne gelıp ıcıme kapandım, kendıme guvenım gıttı yaa :KK43:( egerr benı bu konuda bılgılendırırsenıızz cokkk sevınırımm..lutfennn yardımlarınızaa ıhtıyacım varrr...

canım yüzün için iğneli epilasyona git. benı dınle hiç bi lazer yokkı yüz bölgesindekı tüyleri azaltsın. sakın kanma kımseye bıtıtırız derler hepsi yalan.. iğneli epilasyon yapdır. bende çekdım bu konuda ama şimdi iğneli sayesinde kurtuldum. haa kol altına genıtale lazer yaptırabılırsın ama

ya pippi lazer araştrması srasnda buldum ben de burayı ve srf sana msj atayım diye üye oldm ne diyeyim ya 100 msj gerekiyormuş ya gördüğüm kadarıyla baya bilgi edinmişsin bu konuda ya ben öneri isteyecektim ben tunalı tarafında bir yere gidiyorum genital ve kol altı daha 1 seans oldu 1 de rutş ama hem elle atış yapıyorlar hem de çok pahalıya geliyor tüm vucüt önerebileceğin bir yer var mı tüm vuct için hem alex hem de uygun fiyata ??? :KK68:

canım ya benim de henüz özel mesaj atma hakkım yok :KK43: senin gittiğin yer iğneli sanırım, öyle mi? benim tüm vücut için gittiğim bir yer var alex özel hastane batıkent'te. tüm vücut 600. 3. seanstan sonra ücret düşüyor.

X