Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

Bende alex ile ilk seansımı 14 temmuzda yaptırmıştım.Dün kontrol seansım vardı ve 2. randevum 29 eylül de.Bende sordum çok değil mi bu süre diye,o zamana kadar hepsi tam olarak anca çıkar dediler..Nd yağ alex e göre daha ağrılı oluyormuş ama sanırım açık renk tüylerde daha etkiliymiş..

bonbonsekeri, bana özelden yazmışsın ama benim henüz özelden yazma hakkım yok. umarım burayı okursun. evet ben o bahsedilen özel hastanede başladım. iki seans oldu. 3. süne eylülde gitcem. benim cihazım alex. şimdiye kadar başka cihaz da denemedim zaten. sanırım normal seyrinde ilerliyor durumum. bana sorarsan beklediğim mucize olmadı. ama dediğim gibi olayın doğal seyri bu olsa gerek zaten. ben fazlasını ummuşum demek ki. henüz iki seans oldu zaten. bu aşamada da gayet iyi gidiyor aslında. benim mucizeden kastım tam anlamıyla mucizeydi. hani bacaklarımın birden pürüzsüzleşmesi. böyle bişey yok tabi 2 seansta daha. koltukaltım ve genital üst kısım %80 azaldı. yani dökülenlerden sonra çıkanlar %20 kadar. bunların içinde sararanlar da var. çıkanlar da daha ince ve yumuşak. fakat zannetmiyorum ki %80'i bir daha hiç çıkmayacak. bence şu aşama, henüz çıkmasını geciktirme aşaması. yani bundan sonra hiç yaptırmasam bikaç ay sonra aynen çıkarlar diye düşünüyorum. çünkü siyah nokta şeklinde olanlar da var. bacaklarımda bunlardan çok fazla var. sinirimi bozan da bu zaten. dökülmeyenler uzadı, geri kalan yerler de, bir kısmı siyah nokta şeklinde, bir kısmı da yeni çıkacak olanların izleri. o yüzden bacaklarımdan tam anlamıyla sonuç alabiliyor muyum bilmiyorum. bakalım üçüncü seansımı yaptırdıktan sonra tekrar değerlendircem canım. sana da kolay gelsin :)

cihazın ne canım? ilkine 27 temmuzda gittiysen 26 eylül normal. ben de alexle yaptırıyorum. 2.sine ilkinden tam iki ay sonra gittim.

alexle koltukaltının 7 seansta bitmemiş olması çok ilginç. arkadaşların da aynı yerde mı yaptırdılar? ben de esmerlerde nd yag'ın daha etkili olduğunu duymuştum, ama tavsiye edebileceğim bir yer yok maalesef canım..

Arkadaşlarımda aynı yerde yaptırdılar,hatta aynı kadın yaptı...Bende ara ara dökülmeler oldu tabiki,hatta son seyansımda biraz kızdım hala bitmedi dalga boyunu niye düşük kullanıyorsunuz diye kadında baya bir ilgilenmişti,ama şimdi jilet attım o sararan tüyler siyah olarak çıkıyor deli oluyorum,nd yag kullanan ve memnun kalan merkezin ismini özelden gönderebilir mi,pippi sen nerde yaptırıyorsun,özelden msj atarmısın

Son düzenleme:
cihazın ne canım? ilkine 27 temmuzda gittiysen 26 eylül normal. ben de alexle yaptırıyorum. 2.sine ilkinden tam iki ay sonra gittim.

Kullanılan cihaz alex bugünde kontrol seansına gittim geldim. Benim tüylerimde kızıllık ve sarılık var. Kadına sordum ben bu alex le sonuç alırmıyım diye oda tüyler kızıl ama kökler siyah ise sonuç alırsın ama bir kaç seans uzayabilir dedi. Diger cihazları sordum nd-yag falan diye kızıllık için etkili olurmudiye bu daha iyidir dedi ama ben pek tatmin olmadım sizlerin bilgisi nedir bu konuda.

ınternetten arastırsana canım. bıldıgım kadarıyla kızıl ve beyaz tuylere etkı etmıyormuş lazer...

arkadaşlar lütfen yardımcı olun lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum ankarada güvenilir bildiğiniz kesin sonuç veren, lazerden sonuç alabilen birileri varmı varsa bana yardımcı olabilir mi?lütfeeeeeeennnn....bıktım artık bu tüylerdenbana yardım ediiinnnn...

Son düzenleme:
]Teşekkür ederimm, Allah herkese nasib etsin.. Ben gittiğim yerden çok ama çok memnunum.. Soran herkese de tavsiye ediyorum, zaten kullandıkları cihaz da en yeni olan cihazlardan,hatta sanıyorum ki Ank'da iki yerde varmış.. Kollar seansı 150 lira diye biliyorum, ama ne kadar doğrudur bilemiyorum çünkü ben tüm vücut gidiyorum..[/QUOTE]

lütfen banada gittiğiniz yerin adresini özelden yazarmısınız arkadaşlar..bu tüyler psikolojimi bozdu...rica ediyorum lütfennnnn bana yardımcı olun...:84:

lütfen banada gittiğiniz yerin adresini özelden yazarmısınız arkadaşlar..bu tüyler psikolojimi bozdu...rica ediyorum lütfennnnn bana yardımcı olun...

kızlar bnde lazere baslamak istiyorum suan yer arastırıyorum yaptıran ve memnun kalan arkadaslar bana ozelden msj atabilirlermi acaba? mumkunse fiyatıyla birlikte? simdiden tesekkurler..

arkadaşlar bettyboob gibi bende rica ediyorum,gidip memnun kaldığınız yerleri adres ve fiyatları mümkünse özelden atabilirmisiniz,ben özeli kullanamıyorum daha galiba haber bekliyorum..şimdiden teşekkürler..

arkadaşlar ben de iğneli epilasyon yaptıracağım güvenilir bir yer istiyorum, daha önce başlamıştım ama yarım bıraktım bu sene kararlıyım bitirmeye... bana özelden mesaj atabilir misiniz

canım ayarlara giremiyorum bana yardımcı olurmusun..bulamıyorum ayar kısmını düzelteyim..bana yardımcı olurmusun? teşekkür ediyorum çook...

bir yenı nıck daha al ıstersen, belkı o acar... uye mesaj alamıyor veya almak ıstemıyor dıyor. belkı bellı mesaj sayını doldurmadıkca özel mesaj da alınamıyordur, bılmıyorum farkında degılım ben de...

merhaba ben de lazer yaptırmak istiyorum yaşım 18 ,bi de kuzenim var 16 yaşında o da yaptırmak istiyor . bi sakıncası olur mu sizce? bu konuda bilgisi olan ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…