Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

bence etik olmaz diye yazmıyorlar, yoksa yazılır bence, insanlar doktor tavsiye ediyorlar isim isim, merkez ismimi verilmeyecek.... hakkaten niye yazmıyorlar ya nereye gittiklerini.....bizde öğrensek

bence etik olmaz diye yazmıyorlar, yoksa yazılır bence, insanlar doktor tavsiye ediyorlar isim isim, merkez ismimi verilmeyecek.... hakkaten niye yazmıyorlar ya nereye gittiklerini.....bizde öğrensek

Merkez adı belirtmiyoruz çünkü adı önerilen merkezde doktor olmayabilir ve bu kanunlara göre epilasyon merkezlerinde doktor olmak zorunda. Doktor olmayan yerlerden bahsedilirse biz site olarak üyeler aracılığı ile kanunsuz birşeyin reklamını yapıyor diye algılanıyoruz. Ve sitemiz bu konuda uyarı aldı. O nedenle lazer epilasyon başlıklarınnda merkez adı paylaşmak kesinlikle yasak. Sadece cihazlarla ilgili tecrübeler paylaşılabilir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz

sen ne kadar ödüyosun ve nereye gidiyosun canım

valla nie öle oldu bilmiıorm ama benm dökülmüştü tüylerim ilk seansta bi ay sobnra geri cıktı bi daha gittim simdi 1,5-2 ayda bi gidiyorum. bende konur sokakta bi yere gidiyorum telefonunu özelden mesaj atayım görüş istersen

bende 2 seans yaptırmış biri olarak feci hevesim kırıldı arkadaşım bu yazdıklarını okuyunca

önce hangi cihazla yaptırdığını söleseydin keşkee...

bende yıllar önce yaptırdım alt bacak ve koltuk altı...

5 yıl kada roldu gelen kılım yok..

ıpl cihazla yaptırmış olman kuvvetle muhtemel....

araştırmadan lazere gitmeyin zaten..

lazer işinde etki etmesi için bazı şeylerin yerine getirilmesi lazım...

1- Makina nın markası

2- Kıl ve ten yapınız

3- Lazeri yapan merkezin işini iyi yapıyor olması

4- Vücuttaki bazı bölgeler lazare cevap vermiyor bunu iyi bilmek gerek
( Yüz kol gibi)

5-kontrol seans larını aksatmamak egrekir

bunları bilirsenizz sonuçsuzz deil...ama yüz ve kolda sonuç alamazsınızz..örnek ben ilk lazere yüz için başladımm...ama bitiremedim bitiremediğim gibi extra yayılmış kıllara sahip oldumm...şimdi yüz için iğneli epilasyona gidiyorumm..

bacaklarım ve koltuk altımm bitti ve geri gelmediler yıllarca gelecek gibide görünmüyorlarrr tabi ben 5 yıllık süreç için konuşuyorumm...

canım meraba sende ankaradaymışsın sanırım. bu merkezin adını ver yerini özelden msg atabilirmisin rica etsem??

Ya lütfen biri Ankarada gıttiği ve memnun olduğu bi lazer merkezi veya hastanenın ısmını mesaj atsın ozelden.. Özelden mesaj atma hakkım yok benım

Selam Ankaralı bayanlar.Yiğenimiz Ankara da okuyor.Oda epilasyon yaptırmak istiyor ama ne merkezlerden,ne de fiyatlardan haberi var.Bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz? Memnun kaldığınız merkez ve fiyatlarını özelden atabilirseniz memnun olurum..

acaba banada mesaj atabilir misiniz eşinizin gittiği mrkezi?

merhaba endangel, nereye gittiğini de yazmanız mümkün mü? ben de şu anda lazer yaptırıyorum ve 5. seansım bitti. ve tüylerimin çoğu gittiği için çok mutluyum. geri çıkacaklar diye ve emekelrim boşa gidecek diye endişeleniyorum.

merhaba haberok, ben özelden mesaj atamıyorum, yeterinde mesaj yazmadığım için forum izin vermiyor özelden mesaj atmama.
ben xxxxxxxxxxgidiyorum. tüm bacağa 280 lira seans başına ücret ödüyorum. henüz 5 seans gittim. sonuçtan çok memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar herkeze selamlar formu uzaktan takip ediyorum ama fırsat oldukça yazıyorum. Lazer epilasyon konusunda herkezin iyi kötü tecrübeleri olmuş benim gibi...
Ben kızılayda bir güzellik merkezindeki şuan poliklinik oldu sebebide hepinizin bildiği gibi polikliniğe dönüşmeyen merkezler merdiven altı tabiri ile ifaede edilen kaçak yerler konumuna geçtiler aman dikkat ! poliklinikte alexandrite ile 8seans lazer yaptırdım ve komple vucutta %70 bitti tabi en başta söylemişlerdi hepsi bitmez diye ama artık çok daha rahatım. Birde şuna lütfen dikkat edin IPL cihazı Alexandrite diye yutturmaya çalışıyorlar ankarada ilk başta gittiğim merkezde bana öyle yapmışlardı sonra sözleşmeyi fes ettik. Birde benim dikkatimi çeken şu ben seansta kızlara sürekli sorular sordum ve meğer bu merkezde övmek için demiyorum bütün cihazlar mevcutmuş hatta bana alt bacak kısımlarında köklerine ulaşamadıkları söylediler ve acısına dayanabilirseniz diod ile yapalım dediler ve gerçekten çok acılı olmasına rağmen orada kalan kıllarıda baya bir azalttılar bu muamele çok hoşuma gitti. Şimdi ise iğneli epilasyon yaptırıyorum bitmeyen kısımlara ve gerçekten çok ucuz fiyatı lütfen diğer avukat arkadaşlarımın yaşadığı tecrübelere dayanarak ki bacaklarında yanmalar bile oldu Allah korusun. dikkatli ve bilinçli gidin iyi araştırın lütfen çünkü yapılan işlem sağlık ile ilgili ve sağlık şakaya gelmez...

kızlar ben de yüzüm için lazere gidiorum bulunduğum ilde ıpl malesef tüm yüz 14 kere yapıldı.bıyıkta 25 olmuştur.(15 güne bir bıyık için gidiorum) eski tüylerim yok artık çok kalın diğiller ama bitmedi.zaten ıpl dede bitmio diolar.ama bundan sonra Ankara da yaşayacağım.3 ay sonra flan yaptırdığım yere sordum.en fazla 3 kere daha yaparız bundan sonra Ankara da devam et dedi bana.ve kesinlikle alex.yaptırma dedi.şaşırdım ıpl ile başladık canlanır flan dedi.sararacak dior.bi türlü sararmadı zaten
sorum şu hangi lazer ile devam etmeliyim.bide Ankara da nereye gitmeliyim.

mrb kızlar bende ankarada alex candela cihazıyla işlem yaptırıyorum iki seans yaptırdım iki ay olmak üzere ve sadece elle sayılabilecek kadar kıl çıktı onlar da en kenarlarda kalmış zaten çok zayıf olan kıllardı sanırım yeterince koyu renkli olmadıkları ve ince oldukları için lazer pek etki etmedi ama şu an durumdan çok memnunum benim gittiğim yerde bi hastane inş biter memnun kalırsam diğer bölgelerime de yaptırmayı düşünüyorum

Merhaba.Bende pimpirikli biri olarak detaylı araştırmalarım sonucunda koltuk altından ufaktan başlayım lazere dedim.İlk seanstan sonra yaklaşık 2.5 ay geçti, biraz biraz tüyler çıkmaya başladı, bu konuda sorunum yok lakin aşırı terleme ve koku olmaya başladı bende.Daha önceleri böyle bir sorunum yoktu.İlk seans yapıldıktan sonrada biraz ağrım olmuştu.Neyse kızlar ben hala karar veremedim diğer bölgelere yaptırıp yaptırmama konusunda, koltuk altına ise yaptırmayı düşünmüyorum çünkü kendi kokumdan bile nefret eder oldum.

Kızlar bende ankarada yaşıyorum. İlk olarak genital ve koltukaltına bugün yaptırdım.Ama ikinci seansı 26 Eylüle verdi neden bu kadar uzun bir süre verdi sormak aklıma bile gelmedi.Sizlerde ilk seanstan ne kadar zaman sonra ikinci seansa gittiniz.

ben de ankaradayım ,gittigin yere gore degısıyor seans aralıgı,kimi 2 ay sonraya gün verıyor, kımı 45 gün sonraya... yüz ve vücutta seans aralıkları farklı ama. senın yaptırdıgın yerler gunes goren yerler de degıl kı, yazın yapmaktan kaçınıyorlar desem... benm gıttıgım yer vucut ıcın bıle 45 gun sonraya gun verdı yazın,gunesten korunmak sartıyla tabi...arayıp sor ıstersen bi...

ama gercı temmuz sonundayız ve bugun yaptırmıssın daha,yanı ıkı ay sonraya gün vermısler sana,normal bence.

selam kızlar ben bir yıldır alex ile lazer yaptırıyorum koltuk altıma,gittiğim yer ankarada çoğu yerde şubesi olan bir yer isim vermem yasak,ilk tunalı şubesinde başladım sonrasında kızılay şubesi açılınca oraya geçtim,yeni açıldığı için şubenin fiyatları daha ucuzdu.Ben koltuk altını 50 tl ye başlamıştım yeni açılan şube 30 tl ye yapıyordu...
Benim asıl sorum ise benle başlayan arkadaşımın koltuk altında neredeyse hiç kalmadı kıllar benimkiler ise çok az döküldü ki benim 7. seansım doldu.Merkezdeki kişi beyaz tenlilere daha yüksek atış yapabiliyoruz dedi,ben esmerim sizce nd yag a mı geçsem,memnun kaldığınız nd yag ı kullanan merkez varsa özelden mesaj atabilirmisiniz...

Son düzenleme:

Cevabınız için teşekkür ederim. Sanırım bu süre normalmiş. Bekleyelim bakalım sonuç ne olacak. Benim tüylerimde srılık ve kızıllık var. Geç sonuç vermez inşallah.ND-YAG nasıl bir yöntem alex den dahamı eekili acaba onun seans fiyatları nasıl acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…