Ankaralı 2009 mart anneleri buraya!!!

sheylaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
1.480
0
44
Ankaralı anne adayları doğumu hangi hastanede,hangi dr da düşünüyorsunuz?kontrollerinize nereye gidiyorsunuz?gittiğiniz spor merkezleri varmı?Gelin bu konularda birbirimize yardım edelim,fikir alışverişinde bulunalım...

Merhabalar 14 haftalık hamişim bende doktor konusunda kararsız oldugum için sizin linkinize katıldım.ankaradayım fakat hangi hastaneye gidiecem karar veremedim.şu ana kadar batıkentdeki bilgi hastanesine gittim.fakat bana çok uzak ve randevusuz çalıştıgı için hoşuma gitmedi.yoksa doktordan çok memnundum.şuan 100.yıl hastanesi bize yakın onu düşünüyorum.aranızda 100.yıla giden varmı?tavsiyeleriniz olursa çok sevinirimmm

ben başkente gidiyorum çokta memnunum.daha önce akaya da gittim o da gayet temiz ve nezih yalnız dr lar biraz sezeryancı gibi geldi bana.hatta şöyle söyliim sezeryan düşünüyosan lokman hekimin dr larının da elinin çabuk olduğunu ve iyi bakım yapıldığını duydum anneye de bebeğe de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…