Ankara'daki Falcılar

Ama iste uzun vadeli bakiyor. Biraz da laf kalabalıği da var tabi. Kisa vadede bir seyler söylese:/ söylediklerini beklemek zor oluyor ama bekliyorum.

Amannnn kuzuuu zaten bekliyoruz belki bekleme diyecekk asıl mesele o bekleme bırak unut derse daha zor bir süreç bekliyor

Birde randevu almak mı lazım varsa nosunu atarmisin

Amannnn kuzuuu zaten bekliyoruz belki bekleme diyecekk asıl mesele o bekleme bırak unut derse daha zor bir süreç bekliyor

Birde randevu almak mı lazım varsa nosunu atarmisin

Google terapi cafe mihriye diye aratinca cikiyor. Bu aralar biraz daha gerçekçi bir fal istiyorsan bence de baktirabilirsin. Ömrüm beklemekle gecti zaten. Beklemeye de devam ediyorum. Hic mi bir falim cikmaz cikmadi

Google terapi cafe mihriye diye aratinca cikiyor. Bu aralar biraz daha gerçekçi bir fal istiyorsan bence de baktirabilirsin. Ömrüm beklemekle gecti zaten. Beklemeye de devam ediyorum. Hic mi bir falim cikmaz cikmadi

Yaaa üzülme kuzu vardır elbet bir sebebi sonuçta falcılara gitsek de hepimiz biliyoruz ki en hayırlısini Rabbim bizlere verir demii

mihriye dediğiniz nasıl?
telefonda bakıyor mu canım ??
ay heyecanlandımmm

bana cıkınca gel diyince bende falda baska sehırde yasayacagımı gordunuz nasıl geleyım dıye takılmıstım bız telefondada bakıyoruz bakarım demıstı yanı bakıyolar sanırım ama B benberrin arkadasın söylediği gibi bende söylüyorum kısa vadeli yorum yapmıyolar yanı oyle bi beklentiniz varsa tatmın etmez, ilişki için baktırıcaksanız benim bi ilişkim yok ama arkadasımın ilişkisine uzun vadeli süre vermişti (6 ay gibi) ve cıkmıstı , kişi analizide iyiydi dedi ama benım oyle spesifik bi kişi sorum olmadıgı ıcın bilemiycem..

Zehraya bende baktirdim. Farklı birisi. Bi değişik. Ama fali icin ilk izlenimim olumlu. Dedikleri de çıkarsa başka falciya gitmem bile artik.
Merhaba Ankara'ya 1 haftalığına geldim Zehra Hanım'a baktırmak istiyorum nasıl ulaşabilirim? Tel No varsa Yada yerimi biliyorsanız bilgi verirseniz çok sevinirim

Arkadaşlar Ankara'ya 1 haftalığına geldim Zehra Hanım'a fal baktırıcam nasıl ulaşabilirim ? Tel nosunu bilen msj atArsa Yada yerini bilen söylerse çok sevinirim

Merhaba Ankara'ya 1 haftalığına geldim Zehra Hanım'a baktırmak istiyorum nasıl ulaşabilirim? Tel No varsa Yada yerimi biliyorsanız bilgi verirseniz çok sevinirim
Ben numarasini silmisim. Dediklerinden çıkan oldu ama tekrar gitmeyi dusunecegim bir falci değildi.

zehra olayı tamamen tırt arkadaşlar boşuna para vermeyin. ayrıca sürekli yeni üyelikler açıp kendisi ortalığı kızıştırıyor .tecrübeyle sabittir.
Canim yanlis hatirlamiyorsam sen dideme de baktirmistin. O da fos çıktı bana. Sana da oyle mi oldu:/

Ben numarasini silmisim. Dediklerinden çıkan oldu ama tekrar gitmeyi dusunecegim bir falci değildi.

Aynen canım ben de sildim nosunu. Ani bilmisti ama sevemedimm niyeyse hani olumsuz birşeyin görmedim ama olmayinca olmuyorr tutmadı enerjimizzz

Kizlar selam soz verdigim gibi paylasmaya devam karanfildeki evim kafe fatos fiyaskosundan sonra konur1 De turuncu zeynep faciasi simdi masal kafeye gidiyorum konur2 De bana sans deleyin:)),,

falcı olayını kapattım pek bir şey çıkmıyor hep aynı cümleleri kuruyorlar çoğuda sanki birbiriyle etkileşimde gibi daha realist davranmaya karar verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…