Ankara'daki Falcılar

Kizlar telefonda bakan onerebileceginiz iyi biri var mi? Gecenlerde zehra hanima baktirdim cok memnun kaldim, dideme baktirdim fostu, medyum aline baktirdim biryolunvar.com da oda gayet iyiydi, sareye baktirdim oda iyiydi. Birde bu aksam ankarada sevim hanim varmis telefonla gorustum cok memnun kaldim falindan ama bakalim tarihleri bekleyecegim... hızımı alamıyorum kızlar yok mu baska onereceginiz birileri?? :):)):)

gunaydın, ben falcı desire yi arıyorum nerde çalıştıgını ya da numarasını bilen var mı? butun forumu nerdeyse okudum pek bahseden yok. yine de şansımı denemek istiyorum. numarası vasa ozelden yazarmısınız?

Kadin diye yazdiginda Denizmis. Ikisini de ove ove bitirememissin fakat anlayamadigim. Ikiside mi ayni seyleri soyledi sana bu hafta sen evlilik teklifi alicaksin. Bizi bir aydinlatsan. Inan kimi ovdugunu nasil oldugunu cozemedim ben.
canım ikisine de baktırdım burağa da baktırdım burağı bayadır duyuyodum zaten evet şu anı bildi gerçekten burak geçmişide bildi gelecekle ilgili söyledikleri henüz çıkmadı ama daha çok kısa bir süre oldu o yüzden bekliyorum ama yinede beni etkiledi falı güzeldi ,içten baktı. deniz de geçmiş hakkındaçok şey anlatmadı ama gelecekten çok bahsetti ben fal baktırdıktan sonra da gerçekten çıkmaya başladı dedikleri. her dediği henüzçıkmadı ama çok takında olucak dedikleri oldu gerçekten şimdi de diğer dedikleri için bekliyorum. ben çok beğendim yani her yerde desöylerim ama tabi fal bu enerji işi bana tutan sana tutmaz bilemem ama isteyen olursa da öneririm

Ben semrini duydum pandoradan ayrılmış sanırım işide bırakmış övdünüz ama sıla hiç birşey bilemedi. Bahçelideki Anna bana çocuğun olacak dedi benim rahmim yok... bu ne ya

Arkadaşlar açık açık söylemek gerekirse ben burda çok reklama maruz kaldım birçok kişiye gittim ismi söylenen ama inanın mahale arasındaki fala bakan gün teyzeleri bin kat daha iyi bakardı, iğrençti yani... boşu boşuna param gitti Ben nur ablaya baktırıyorum %100 herşey çıkıyo desem yalan olur ama bazen hakkikaten çıkıyor. Fakat hayatımı biliyo çok samimi olduk... onun için benm söylediklerimi yorumluyor gibi artık... bunun için girdim ama başta dediğim gibi kimseye bakasım yok... çünkü REKLAM KOKUYOR...

Ş Şimdi nerdeymiş öğrenirseniz sevinirim ayrıca kızılayda cidan kafede figen hanım diye biri var oda çok güzel bakıyor tavsiye ederim

Ben uzun süredir Gülcan ablanın müşterisiyim ve gayet memnunum istanbuldan arkadaşlarım telefondan baktırıyorlar ve onlarda memnunlar bi dene istersen tavsiye ederim :)))

Eklentiler

• image.jpg
    142,9 KB · Görüntüleme: 112
Ş
Şimdi nerdeymiş öğrenirseniz sevinirim ayrıca kızılayda cidan kafede figen hanım diye biri var oda çok güzel bakıyor tavsiye ederim
DML , ben gittim daha geçen gün ama mihriyeye değil fikriyeye baktırdım. bi arkadasım gidip cok memnun kalmıstı benım ıcın idare ederdi ama şöyle ki buradan konustugum bi üyede söylemişti, yıllık fal gibi bişeydi. kaç yaşına kadar yaşayacagından tut ömründe karşılaşacagın seyler bilmemneler falan yanı bu tarz seylerde vardı 50 dk falan sürüyo zaten. dediğim gibi burdan bi arkadaşta senede 1 kere baktırılıcak bi fal gibi demişti bana aynen öyleydi. mıhrıyeyi öven daha cok evet hatta ben gittiğimde ikiside boştu ama ben arkadasım cok ovunce fıkrıyeye girdim, blog ve kıtap yazarı Pucca'nın da instagram yorumlarında mihriyeyi okumustum, blogunda yada kitaplarındada bahsetmıs sanırım(okumadım bilmiyorum) artık dalga mı gecmıs cıkıyo dıye ovmusmu bılemem okuyan varsa bizi aydınlatsın:) yeri bayındır sokaktı galiba ordaydı, pasaj diye bar gibi eglence yeri var büyük hemen yan binası.adı terapiydi sanırım

numarasini bende istiyorum ankaradayim baktirmaya istiyorum

mihriye bana gerçekleri ilk söylediğinde hiç işime gelmemişti ama bugün vardığım noktada ne kadar haklı olduğunu üzülerek belirtirim çok derin falcı değil ama en azından beni 2 yıldır avutan falcılar gibi değildi vede mantık çerçevesinden bakıyor olaylara hakikaten terapi gibi aslında falları ciddiye almayıp terapi amaçlı bakmak lazım benim gibi bir şerefsizin yolunu beklemek için değil

yani evet işte tarzları farklı benimde mesela bi sorum var işle ilgili, uzun zamandır falcıların hemen hemen hepsi olucak ve en üst düzey şekilde olucak dediler şimdi konuyu anlatamadıgım ıcın garip oldu ama:) 30 yıl sonrada olsa o tepede olmayacaksın boşuna bekleme yıpratma kendını dedi fikriye mesela.. ha sonuc kötü olmayacak yıne fazlasıyla tatmın eder ama o hayallerındekı yer olmayacak dedi..hatta üzülmüştüm cıkınca ama yanı diğerleride ha bugun ha yarın dıye dıye hıc cıkmadı

valla ben fikriyeye bir kere baktırdım fena değildi ama mihriye daha iyi onun daha çok müşterisi var bu arada o kdın yazılarında mihriye ile alay etmemiş tavsiye etmiş okudum

Selam , bana sormuştun . Ben söylemiştim . Hala da söylüyorum diğer arkadaşlar için , yılda 1 kere gidilmesi yeterli . Yani kadın yazdırıyor zaten . Kendi de dedi , çok sık gelinmesine gerek yok ben uzun dönemi anlatıyorum. Çıkınca gelirsin diye o da nerden baksan 1 yıllık süreç . Ama biliyorum bu arkadaşlar için ikna edici olmayacak çünkü biz kısa vadede de bişeyler hemen olsun , çıksın istiyoruz o yüzden birçok kişiye gidip farklı farklı şeyler dinliyoruz . Ben Fikriye Hanım'a baktırdım , benim de nerden baksanız en yakın olay için 3 ayım var . Çıkıp çıkmadığını yazıcam buraya . O yüzden tavsiye etmiyorum henüz . Ama çok merak eden arkadaşlar bence 1 kereye mahsus baktırsınlar. Not ; geçmiş iLe ya da şu anda yaşadıklarımla ilgili söylediği şeyler saçma sapan ya da atıyor dediğim şeyler olmadı . Sevgiler

Berrin yaaa valla çok gidesim varr ilk fırsatta gideyimm barii "Eşşeğin aklına karpuz kabuğu düştü" bi kere
Tabbi kii hassasiyet gostermeni çok beğeniyorum ama enerji olayı bu işler ve benim enerjim onunla tutacak gibi. Bir sürü isim gecsede ben kendimi yokluyorum öyle gitmeye karar veriyorum.

Fal enerji
Ben mihriyee iki kere baktirdim ilk baktirdigimdan bu zamana bir sene gecmis. Bu zamana kadar bir cok falci bekledigim konu ile ilgili olacak demisti hic olmadi. Mihriye bu bi sene icinde olmayacak demisti. Benim de beklediklerimi soylemeyince hos olmadı tabi ama dediği gibi de oldu. Bir kac ay once yine gittim bekliyorum dediği zamanlari. Bi o kaldi zaten beklediğim

Hahhhh tam oldu sende bunları yazınca bana gitmek farz oldu artikim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…