Ankara'daki Falcılar

Yanılıyorsunuz kızlar serhat sağlam falcıdır

Valla bende oneriyorum serhat

Son düzenleme:
Yahu sana çıkar başkasına çıkmaz nr bu ısrar
evet enerji işi bu melekler kahvesi var mesela ben orda kadire baktırdım herkes çok iyi diyodu bana hiçbişey çıkmadı ama sonra ordamelisaya baktırdımonda da çıkmadı ama erene baktırdımçıktı

fal işi çok riskli ya ben internetten çok baktırdım kahvelerdede baktırdım bu sene hep para alıncaoraya harcadım yani ama bazısı çıkıyo bazısı çıkmıyo bence enerji meselesi tamamen kimseye mükemmel demek doğru dadeğil yani aslında çünkü başkasına mükemmel olan bana olmuyo bazen ama tabi çıkınca da bi heycanlanıyo insan

çok mu insan söylüyo ay ama beni bildiallah içn sen kızdın ama bildi vallaha
Su bir haftada neyi bilebir ki o kadar falciya gittik aylar gecti bizde bile biseyler yeni yeni cikiyor gibi yada cikmiyor. 1 haftada sana biri cikicak demis cocukla evleneeksin demis. Profilinda nisanli olarak kayit olmussun. Kusura bakma insan sorguluyor canim dogrulugunu. Carsamba telle baktirim hergun biseylerin cikmasi bir garip. 6 gune sen neler sigdirmissin hayatina.

ben profili öylesine doldrudum ordaki sitelerinde hiçbirinibilmiyorum ama tabiki canım yani sorgulamak herkesin hakkı inanlara tavsiye ederim tabiki ama inanmayan insanlarda kendileri bilirler başka bir sürü falcı var mutlaka daha iyisi bulunur ben tavsiye etmek istedim sadece ki bu olay benim başıma geldi bak inan ben mucize diyorum hala sorana

Canim 1 eyluk bodrumdan buraga baktirdigini yazmissin ove ove bitirememissin. Sonraki yorumlarinda KADIN herseyimi bildi hayatimda mucizeler oldu demissin. Senin kimi pvdugunu ben cozemedim daha. Eski mesajlarini bir okur musun canim sen bence. Neyse hayirli olsun ne diyelim sana. Sen o kisiye baktir canim. Aradigini bulmussun madem. Biz almayalim 50 tl mizi heba olsun diye harcama niyetinde degiliz

Kadin diye yazdiginda Denizmis. Ikisini de ove ove bitirememissin fakat anlayamadigim. Ikiside mi ayni seyleri soyledi sana bu hafta sen evlilik teklifi alicaksin. Bizi bir aydinlatsan. Inan kimi ovdugunu nasil oldugunu cozemedim ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…