Ankara'daki Falcılar

şu esma denilen kadını merak ettim doğrusu. nerede baktırmıştınız. belki buluruz.

bir de her dediği çıktı mı?olumlu yada olumsuz.yoksa o da bazı şeyleri mi bildi.

şu esma denilen kadını merak ettim doğrusu. nerede baktırmıştınız. belki buluruz.
Ailede cok kisi baktirmisti. Herkese her dedigi eksiksiz olmus. Cok aradik ama bulamadik. Cok pahalıydi diye hatırlıyorum ama cafe falcilari gibi bos olmadıgı icin para cok onemli gelmiyodu. Bir kere de her şeyi söylüyodu kadin.

hadi ya aradığımız falcı buymuş demek . inan öyle bıktım ki artık bu şarlatanlardan şu kadını bir bulsak ya. ben hukuk bürosundayım. biraz bilgi verebilirsen belki bulabilirim.

Arkadaslar merhaba bir suredir fal baktirmiyordum gecen hafta dayanamadim 3 fal birden baktirdim. Once sklanin yaninda yeni baslayan bayana baktirdim.komsu teyzelerin fali gibi bakti ama arada tutturdugu seyler de oldu.daha once ona baktiran varsa yorum yapabilir mi nasildi? Sonra silaya baktirdim yine cok isabetli kinustu olumlu konustu ama olmasina daha cok var...
Mihriyeyi forumdan duyup gittim aklimda begenildigi kalmis. Soyledikleri cok canimi sikinca bugun biraz gecmis yorumlari okudum. Begenen de var begenmeyende . Ogut vererek konustu. Evet gecmisi ve anı biraz bildi ama derinlemesine gormedi ve gelecekle ilgili cok moralimi bozdu. Gidenler yorum yapabilir mi mihriye hakkinda. Sizce sila mi daha isabetli yoksa mihriye mi.

canım tecrübeyle sabittir. ne yazıkki mihriyeninki doğru. şöyle izah edeyim. eğer sılanın dedikleri çıksaydı bügün ben sevdiğim adamın kollarında olurdum ki o şu an karısı ile tatilde o derece yani.

Sevgili yönetici eski hesabımın şifresini hatırlamıyırum o yüzden bunu açtım acil tel no lazım lütfen silmeyin en azından telefonlar elime ulaşana dek
Çok kötüyüm çok sıkıldım
Ankarada yüz yüze bakan ve telefonda bakan önereceğiniz kişilerin telini lütfen gönderin çok sıkıldım denicem
Bi de ankara dikmende bi yasemin vardı onun teli var mı
Acil ötesi

***Kadınlar Kulübü Üyelerine Yakışmayan Üslup***

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar yeni üye oldum bende zehra hanıma fal baktırmak istiyorum gerekli bilgileri özelden yollayabilirmisiniz şimdiden teşekkürler.

ben baktirdiklarimi sayayim siz varin gerisini dusunun sila uye olur olmaz ilk verilen isimdi basta sanki bir seyler var aradigimi buldum sandim fos cikti mustafa sadece ogut veriyor iyi tecrube kazanmis standart cevaplar fikriye mihriye hic bulasmadim bulasasim yok taner tarotla basladi su falina kadar geldi en cok parayi ona verdim gecmisi ve ani acayip sekilde bildi ama soylediklerinin gerceklesmesi imkansiz zaten oldukca uzun vadede yani canlar yok yok yok bir de sunu soyleyeyim biri digerine gitmeden haber ucuruyor gibi garip bir duzenek var ya da ben cok supheciyim

arkadaşlar zehra hanımdan randevu aldım yarın için su falı bakıyormuş 75 tl ücreti var eğer memnun kalırsam yazarım diycem ama daha ilk günden reklamcı damgası yemek istemiyorum

bu arada daha önce baktıran varmı zehra hanıma 75 tl ye değer mi sizce

Canim ben 2 hafta falan olmustur zehra hanima baktirali.
Cok kotu ayrildigim bir erkek arkadasim vardi bir daha adimi bile anmaz diyordum.
O bunalimla zehra hanima ulastim.
Ben istanbuldayim telefonla gorustum kendisiyle keske yuzunu gorebilme imkanim olsaydi..
Oncelikle cok tereddutle aradim kendisini.
Cunku cok fazla memnun kalan ve kalmayan var.
Giden paramin ve zamanin bosa gitmesinden cok korktum.
Zehra hanim ayrildigim kisi icin arayacak dedi.
Ilk dedigi buydu.
Hayatta donmez adimi bile bidaha anmaz dedim.
Bekle gor dedi :)
Dun gece mesaj sesiyle uyandim.
'Seni ozledim' mesaji...
O kadar mutlu oldum ki anlatamam size
Yani tabi her sey bu degil biliyorum ama fal bakimi esnasinda uzerine orttugum yorganin rengine kadar verdi.
Lak diye isim soylemiyor mesela.
Isminin icinde a ve s harfleri olan birisi diyor.
Sen zaten buluyorsun onu.
Butunlestirmek lazim tum bunlari.
Ben kendi adima cok memnun kaldim.
Cunki durumumu anlattigim butun falcilar mantigina dayanarak bu cocuk asla donmez sana demisti.
Zehra hanim karsi cikarak hayir donecek dedi.
Uzun lafin kisasi ben memnun kaldim bir daha baktiracagim bu haftasonunda.
Hayati fallara baglamamak lazim benimki sadece keyif.
Simdilik iyi aksamlar :) :)

Sıla anı çok iyi biliyo ilk gittiğimde çok etkilendim ama 1 den fazla gitmek anlamsız

Mustafa'nın da ilk falı çok iyiydi sonrakiler de güzel tutarlı ama ilk fal gibi ilginç gelmiyo tabi

Taner hakkında çok iyi şeyler duymadım gitmedim de bence fal 50 yi geçmemeli hatta 30 daha ideal :)

Sürekli gidip beğendiğim esin ve Eylül var

Eylül'ün dediklerinin çogu çıkıyo kısa vadede

Esin farklı bişey hem dedikleri çıkıyo hem de tarzı çok farklı biliyo aşk meşk işlerini

Tüm falcılar aynı şeyi söylüyorsa bu onların Tarotu doğru Okuduğu anlamına gelir çünkü Tarot değişmez :))

sanada mı su falı bakmıştı canım.

Arkadaslar zehraya bende zamaninda cok inandım ve silayada ama bir halt çıkmadı helede zehraya boyle üstüste gidecek kadar bir halt yok silada hem nalina hem mihina vuruyor valla benden söylemesi ben artık silanin ve de zehranin burada reklam yaptigina inanıyorum ikiside fos bir halt bildikleri yok bir silazede vede zehrazede olarak söyleyeyim bosuna fallara umut baglamayin ve su salaklarida sisirmeyin valla ben bile artik öğrendim daha iyi fal bakıyorum ama kendime bir hayrim yok

Bu arada arkadaslar cati kafede satiya giden var mı yorum alabilir miyim dun moralim cok bozuktu gittim ya durumları bildi gibi ama ona baktiran birileri var mı yokda o dami fos

canım dediği hiçbir şey mi çıkmadı yoksa tek tük şeyler mi çıkmadı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…