Ankara'daki Falcılar

Kizlar selam soz verdigim gibi paylasmaya devam karanfildeki evim kafe fatos fiyaskosundan sonra konur1 De turuncu zeynep faciasi simdi masal kafeye gidiyorum konur2 De bana sans deleyin:)),,

Moralini bozmak gibi olmasında , dediğin 3 yerde acilen kapatılmalı . Para tuzağı . Kesinlikle gitmemenizi tavsiye ederim .. Burada zaten Çokça yazılmıştı

falcı olayını kapattım pek bir şey çıkmıyor hep aynı cümleleri kuruyorlar çoğuda sanki birbiriyle etkileşimde gibi daha realist davranmaya karar verdim

İnşallah diyelim pek kapanmıyor bu bela. Ara veriyorsun sonra tekrar depresiyor. Bol şans.....

zehra olayı tamamen tırt arkadaşlar boşuna para vermeyin. ayrıca sürekli yeni üyelikler açıp kendisi ortalığı kızıştırıyor .tecrübeyle sabittir.

gerçekten mi canım ya baktırmıştım ben telefonda bilemedim şimdi yine içime bir kuşku soktunuz...

Zehra dışında tavsiye edebileceğiniz biri varmı? Medyum Sinem i baya övmüşler yerini bilen varmı?

bu evimdeki sinem (hamile bayan) olansa bana hıc bir şey bilemedi, hatta o kadar alakasızdı ki kendisi bile bozuldu her dedıgıne hayır dediğim için :KK70: tabı begenen memnun kalan arkadaslar var burda. ama tatlı bi kız

parama yazik valla soyle gecen aya bir baktim 800 liraya yakin para harcamisim fallara yazik gunah elle tutulur bir sey de yok yalan dolan

parama yazik valla soyle gecen aya bir baktim 800 liraya yakin para harcamisim fallara yazik gunah elle tutulur bir sey de yok yalan dolan

:KK57::KK57::KK57::KK57: offff offff sen bence de bırak canım çok yazık o kadar para vermemeliyiz. Kurtulursun inşallah

biraktim zaten oyle aman aman biriyle de gorusmedim sonucta herkes ayni seyleri soyleyip durdu bazilari komikti bazilari urkutucu oldu ama sonuc olarak dogru durust biri cikmadi

Yok direk kendisi tarot açtı zaten.
Yani adam gibi bişey dedi desem,yok. Elle tutulur bişey yok yani. Söylediklerini ben zaten biliyordum ya da bunu bana herkes söyleyebilirdi. Fincana bakmadı bile nerdeyse. 2 harf verdi bıraktı fincanı.
Yani dedimki,bu da son falım olsun daha da degmezmis..

Ay yavrum çıktım kafeden,sinirim bi bozuldu. Ya olumsuz konuşması bi yana,adam gibi bişey söylemedi bile. Yani tamam bu adamla olmıcaksınız dedin eyvallah ama hiç mi başka olumlu bişey yok. Başkasını görmüyosun vs vs. Habire vazgeç,olmıcak,öyle böyle dedi durdu ya.
Eylül'ün dediklerinin tam tersini dedi resmen.

Eylül'ün hakkını yiyemem kişilik analizleri,yaklaşımı on numara. Zaten öyle bi kahve falı bakan görmemiştim ben.
Sadece tarihe takıldığım için sanırım "çıkmadı yaaaaaa"tribindeyim. Çünkü 2.falda verdiği süre dün bitti ama olayla ilgili en ufak olumlu gelişme yok.
İlk falı hep tek tek çıkmıştı ama..

Güzel yorumun için ayrıca teşekkür ederim:KK68:
Merhaba Eylül şu an hangi cafe de bakıyor?

Bende arva ya baktırmak istiyorum, nerede bakıyor kendisi?
arkadaşlar arva tamamen atıyor. ve çok para talep ediyor. kurşun dökeyim, dua yazayım gibi sallmaları var .bu arada bana 2 yıl önce güya dua yazdı., içini bir açtım ki karalamalara 100 dolar vermişim. enayiliğime doymayayım.sakın gitmeyin. hiçbirşey çıkmıyor. eylül daha iyi gibi . en azında benim gireceğim işi bilmişti. ama o da asıl konuda yanıldı. ve benim. ayrıldığım adam için evleneceksin dedi. yani asıl konuyu bilemedi. öylesine bir falcı. yeride en son sakaryada tarot kafeydi galiba.

gerçekten mi canım ya baktırmıştım ben telefonda bilemedim şimdi yine içime bir kuşku soktunuz...
canım zehra kendinden çok emin konuşur, iyide sıkar. bende geçen sene bağzı şeyleri çıktığı için, bu sene yine gitmiştim. ama bu senekiler hiç çıkmadı. bir de garip bir kadın. enerjisi kötü.bence geçen senede salladı tuttu.para vermeye değmez.

yıllarca iyi falcı aradım ankarada yok yok yok hepsi para tuzağı insanı boş yere ümitlendirmekten ya da sinir bozmaktan başka bişey yapmazlar son 2 yıldır internetten baktırıyorum onlar da süper değil ama bi tık daha tatmin edici...

yıllarca iyi falcı aradım ankarada yok yok yok hepsi para tuzağı insanı boş yere ümitlendirmekten ya da sinir bozmaktan başka bişey yapmazlar son 2 yıldır internetten baktırıyorum onlar da süper değil ama bi tık daha tatmin edici...
canım sen kimlere gittin biraz bilgi verebiilir misin?

canım sen kimlere gittin biraz bilgi verebiilir misin?

canım isimlerini bile çok hatırlayamıyorum hala bakıyolar mı bilemiyorum ama eylül kafe mustafa, asmalı konak kafe mehtap ve biri daha erkek ama adını hatırlamıyorum, bahçelide bi kafede gül, sakarya metrosunun çıkışında bi kafe vardı adı dilça sanırım orda bi kadın, turuncu kafe eylül, angelo kafe kerem...daha da çooook vardır ama şimdi aklıma gelenler bunlar. hepsi de para tuzağı dedikleri hiçbi şey çıkmadııııı :KK43:

canım isimlerini bile çok hatırlayamıyorum hala bakıyolar mı bilemiyorum ama eylül kafe mustafa, asmalı konak kafe mehtap ve biri daha erkek ama adını hatırlamıyorum, bahçelide bi kafede gül, sakarya metrosunun çıkışında bi kafe vardı adı dilça sanırım orda bi kadın, turuncu kafe eylül, angelo kafe kerem...daha da çooook vardır ama şimdi aklıma gelenler bunlar. hepsi de para tuzağı dedikleri hiçbi şey çıkmadııııı :KK43:
canım ben artık birşeye çok inandım. sanırım bunlar beyin okuyor. ve biliyorum ki beyin okuma var. yıllar önce üniversite döneminde psikoloji bölümünde öğretim üyesi olan birinden duymuştum. bize de istediklerimizi söyleyip kandırıyorlar. hepsi bu.

canım ben artık birşeye çok inandım. sanırım bunlar beyin okuyor. ve biliyorum ki beyin okuma var. yıllar önce üniversite döneminde psikoloji bölümünde öğretim üyesi olan birinden duymuştum. bize de istediklerimizi söyleyip kandırıyorlar. hepsi bu.

valla aynen öyle insanların dertlerini kullanıyorlar resmen. derdini soruyolar yüzsüz yüzsüz sonra başlıyolar sallamaya, hele bekar genç kızlar için fix menü var resmen biri seni çok üzmüş, aldatmış ama çok süper biriyle tanışcaksın, o da çok pişman olucak vs vs herkesin bir eski sevgilisi var sonuçta ve herkes işte bunları duymak istiyo bunlar da bunu biliyo ve söylüyo...sonra da lafı sende çok göz var bi kurşun dökelime bağlıyorlar paraya doyamadılar gerçekten...valla artık 20 ona 30 buna bayılmaktan bıktım ve ankarada baktırmayı bıraktım...zaten bu iş gönül işi enerji işi soğusun diye kahve fincanının üstüne koyduğun 50 kuruşa 1tlye göz diken insanın da gönül gözünün açık olduğuna inanmıyorum, baktırdıklarımın çoğu da yapıyor bunu...ben artık sadece internetten yıldız haritası baktırıyorum nadiren, biraz pahalı ama daha güzel ve doyurucu oluyor tavsiye ederim :)

Ankarada yillar once esma diye bir kadina fal baktirmistik. Kadin harfi harfine bilmişti. Sonra kayıplara karıştı, bulamadık. Fotografa bakip bu kisi şunları şunları yasayacak diyordu. Cok pahaliydi o zaman bile:/ Sonrasinda da sadece ufak tefek dedikleri cikan oldu. Burda ismi gecen baktirmadigim kalmamistir. Hepsi bos

valla aynen öyle insanların dertlerini kullanıyorlar resmen. derdini soruyolar yüzsüz yüzsüz sonra başlıyolar sallamaya, hele bekar genç kızlar için fix menü var resmen biri seni çok üzmüş, aldatmış ama çok süper biriyle tanışcaksın, o da çok pişman olucak vs vs herkesin bir eski sevgilisi var sonuçta ve herkes işte bunları duymak istiyo bunlar da bunu biliyo ve söylüyo...sonra da lafı sende çok göz var bi kurşun dökelime bağlıyorlar paraya doyamadılar gerçekten...valla artık 20 ona 30 buna bayılmaktan bıktım ve ankarada baktırmayı bıraktım...zaten bu iş gönül işi enerji işi soğusun diye kahve fincanının üstüne koyduğun 50 kuruşa 1tlye göz diken insanın da gönül gözünün açık olduğuna inanmıyorum, baktırdıklarımın çoğu da yapıyor bunu...ben artık sadece internetten yıldız haritası baktırıyorum nadiren, biraz pahalı ama daha güzel ve doyurucu oluyor tavsiye ederim :)
Ezel 40 tle tarot kahve bakti bana. Fincana bozuk para koy dedi 25 kurusum.vardi onu koydum. 1tl kabul ediyorum paranı bozdur kot dedi. Üstüne de acele acele salladi gönderdi

X