Ankara'daki Falcılar

Kızlar sıla nerede fal bakıyor
Garaj cafe nin yanindan gir en ust kat. Ezberledik artik :)))) enerjisi guzel. Haziranda gittim hala cikan bisey yok. Aaa isten cikican demisti atildim :)) benim eskisi bi kizla beraberdi onunla asla olmaz dedi yuzuk takicaklar:))) uff yaaa yine dertlendim((

Yaaa üzüldüm bi daha gittin mii Sıla ya gidişat için ne dedi. Ben de Sıla yi çok özledim kizzzz en kısa sürede gideyim diyorum bakalım önceki yorumlarıyla aynı mı olacak

Hadi yaaa üzüldüm şimdii Bende iki aydır yokum ankarada memleketteyim haftaya gelicem ankaraya online falcılara sardım onlarda tatmin etmiyor çok fazla. Sende işten çıkıcağını tutturmuş ama aşk çıkmamış kararsız kaldım şimdi gitsem mi gitmesem mii geçmiş sayfalara baktım pek kafama yatmadı sıladan başka önerebileceğin biri var mı pekii

Suan onerecegim yok canim. Tuana 3 sey bildi bende. Ama gidenler memnun kalmamis. Mehtabin dedikleri cikiyor ama basit seyler soyluyor. Rukiyeyi cok begenirdim son gittigimde yaniltti beni ( suan isim soyisimden dogum tarihinden bakim diyorlar sanirim ona baktirdim. O cikti ama :)) birebir gidisatida soyledi. Isle alakali dedigide oldu gibi tarih aksadi sadece. Bodrumdaydi. Ankara da adam akilli bisey yok. Birde incirlide birini ovduler oda cok esrarengiz bisey cikti. Kimseye bakmiyormusta tanidik yakin olmasi lazimmista falanda filan. Suan telefonda ki kaave fali programinda takiliyorum o bile cok ii bakiyor diyebilirim :))))

Yaaa üzüldüm bi daha gittin mii Sıla ya gidişat için ne dedi. Ben de Sıla yi çok özledim kizzzz en kısa sürede gideyim diyorum bakalım önceki yorumlarıyla aynı mı olacak
Gidisati ta o zaman soylemisti asla asla demisti :)) ama durum bu yani. Bu tamamen sende demisti. Agustos gibi yeni is demisti kagida yazdim ses kaydi alip bugun baktimda cikan bisey yok ( birdaha 50 tl veremem. Hele avra vardiya canim hic biri ya hic biri cikmadi (( 250 tl de ona vermistim (( biraktim ben. Telden kaave fali programindan takiliyorum. Yada es dost bakan bilen olursa. Onlarin dedikleri bile arada cikabiliyor :)))

Off ki off. Benimde sadece Ankara dışında baktirdigim bi fal çıktı. Bi de cok eskiden bi kadina baktirmistim. Fotograftan neler olacağını söylüyordu. Tek bi konuda bile yanılmadi. Dedikleri harfi harfine cikmisti. Bir daha da bulamadik o kadını. Zamanında öyle bir fal baktirmamis olsam kimse bilemez diycem ama bilen biliyor o da bize denk gelmedi bir türlü

İyi kim bakiyoki

Hadii yaaa ne diyeyim yokk denecek sabret canım Şeye takildim Arvaya 250 niye verdin ne bakti kii yuhhhh diyorum yazık ama nasıl verdin o kadar parayi gitme bir daha dogru söylüyorsun aslında hiç bulasmamak lazım. Sinir oldum Arvaya daa

Sorma canim o anki ruh durumum iste su tarot 150 birde kursun dokme 100 tl (( haziran ayinda cok yere gittim burda adi gecen tum isimler nerdeyse cok bunalmistim oyle boyle degil harcadigim para. 2 aydir ama kafam rahat gitmiyorum hic bir yere.

Sorma canim o anki ruh durumum iste su tarot 150 birde kursun dokme 100 tl (( haziran ayinda cok yere gittim burda adi gecen tum isimler nerdeyse cok bunalmistim oyle boyle degil harcadigim para. 2 aydir ama kafam rahat gitmiyorum hic bir yere.

Yukarıya çıkmak için dibe bakmak lazım derler yaaa onu yasamissin inşallah batmadann böyle gidersin.

Çok sağol canım. Rukiye'ye baktırmıştım bende hiçbir dediği çıkmadı salladı bana hep. Mehtap asmalı konakta çalışan mı ?Eğer öyleyse o kadın bende çok şey bildi tarih vermişti verdiği tarihte de dediklerini yaşadım ama dediğin gibi basit bakıyor derinlemesine inmiyor konuların. Eğer çok bunalırsam giderim yine mehtaba ben. Tuanayı denemedim aklımda bulunsun yinede

yani bilmiyorum ama çıkmaya başladı söyledikleri hani ciddi gelişmeler oldu bu son bikaç günde hayatımda ve kadın bana bunların olucağını söylemişti yok artık demiştim hayatta tahmin etmezdim ama çıkıyo gerçekten

Hadi bakalım inşallah canım sen yine çıkan olursa yazz. Belki de gerçekten iyidir ve sana denk gelmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…