Ankara'daki Falcılar

Gülsüm'e baktırdım, fena değil gibi. Şu anı ve karakter analizlerini güzel yapıyor. Verdiği harfler de çok tutarlı. Tarihlere bakalım 8 hafta 11-12 haftadan bahsetti o yüzden bir şey diyemiyorum şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok sağol canım. Rukiye'ye baktırmıştım bende hiçbir dediği çıkmadı salladı bana hep. Mehtap asmalı konakta çalışan mı ?Eğer öyleyse o kadın bende çok şey bildi tarih vermişti verdiği tarihte de dediklerini yaşadım ama dediğin gibi basit bakıyor derinlemesine inmiyor konuların. Eğer çok bunalırsam giderim yine mehtaba ben. Tuanayı denemedim aklımda bulunsun yinede :KK68:
Mehtap ordan ayrilmis kendi yerini acmis. En azindan bazi sorularimin cevabini alabiliyorum :)) hic yoktan iyidir bence.

telefondan baktırdım ben deniz adı yeni başlamış telefondan bakmaya zaten 3 ay falan olmuş ama ben çok memnun kaldım yarın tekrar arıycam ya bir bir çıktı resmen ama tabi uzun gelecek ile ilgili söyledikleri çıkar mı bilmem henğz bekliyorum

Hadi bakalım inşallah canım sen yine çıkan olursa yazz. Belki de gerçekten iyidir ve sana denk gelmiştir :KK66: :KK66:
bir bir çıkıyo biliyomusun çok şaşırıyorum çok garip şeyler oluyo yani bak biriyle tanışıcaksın çok kısa sürede ve evleniceksin dedi ya biriyle çıkmaya başladım evlenme teklifi aldım evet dedim tarih almaya gidicez ben şok oluyorum ben çok aradım ama bu kadını çünkü telefonda istiyodum ben hep baktırmak bi de bu baya uzun bakıyo bana hep kısa bakıyolardı ben bi istanbulda melekler kahvesinde eren vardı ondan bi de bu kadından memnun kaldım şimdiye kadar

bir bir çıkıyo biliyomusun çok şaşırıyorum çok garip şeyler oluyo yani bak biriyle tanışıcaksın çok kısa sürede ve evleniceksin dedi ya biriyle çıkmaya başladım evlenme teklifi aldım evet dedim tarih almaya gidicez ben şok oluyorum ben çok aradım ama bu kadını çünkü telefonda istiyodum ben hep baktırmak bi de bu baya uzun bakıyo bana hep kısa bakıyolardı ben bi istanbulda melekler kahvesinde eren vardı ondan bi de bu kadından memnun kaldım şimdiye kadar
Ben mesajlarina baktimda gecen hafta sali burak diye birine baktirmissin carsamba gunude daha yeni bakilmis. Hemen cikmasi inan sasirtici. Bu sure zarfinda mi birini bulup evlilik karari aldin. Benim kafam karisti 1 hafta olmamis bile

hmmmmm.... geçen hafta perşembe (veya çarşamba) günü baktırdın, sonra biriyle tanıştın, çıkmaya başladınız, evlenme teklifi aldın, kabul ettin, gün almaya gideceksiniz ve bugün günlerden pazartesi.....
Ayni seyleri yazmisiz. Seninde gozunden kacmamis:)))))))

Nasıl bu kadar hızlı karar verdiniz :KK66: :KK66: sanki marketten ciklet almaya gidiyoruz gibi olmuş. Sana mutluluklar canım hem hayatının aşkını hem de falcisini bulmussun:KK54::KK54::KK54: ben almiyayim. Samimi olunn azıcık yaaaa:KK11::KK11::KK11:

hmmmmm.... geçen hafta perşembe (veya çarşamba) günü baktırdın, sonra biriyle tanıştın, çıkmaya başladınız, evlenme teklifi aldın, kabul ettin, gün almaya gideceksiniz ve bugün günlerden pazartesi.....
:KK9::KK9::KK9::KK9:

Ben mesajlarina baktimda gecen hafta sali burak diye birine baktirmissin carsamba gunude daha yeni bakilmis. Hemen cikmasi inan sasirtici. Bu sure zarfinda mi birini bulup evlilik karari aldin. Benim kafam karisti 1 hafta olmamis bile

Nasıl bu kadar hızlı karar verdiniz :KK66: :KK66: sanki marketten ciklet almaya gidiyoruz gibi olmuş. Sana mutluluklar canım hem hayatının aşkını hem de falcisini bulmussun:KK54::KK54::KK54: ben almiyayim. Samimi olunn azıcık yaaaa:KK11::KK11::KK11:

canım özelden yaz anlatayim istersen. burağada baktırdım evet

ben zaten burdan tavsiye istedim ama internetten kişileri söylediler genelde bana ben telefondan veya yüze istiyodum

Istemem canım Sağol. Harbi samimi zannetmistim seniii neysee sana kolay gelsin
iste diye demedim ki canım herkesin düşüncesi farklı tabiki yani ben hayatımda ne yaşadığımı biliyorum sonuçta evlenme teklifi aldım diye yalan söyliycek halim yok başka baktıran da var sanırım burda benden numarasını isteyen de oldu özelden ki verdim onlara sor baktırdılarsa anlatsınlar samimiyetsizlikle suçlaman kötü bence ama tabiki senin düşüncen bişey diyemem

iste diye demedim ki canım herkesin düşüncesi farklı tabiki yani ben hayatımda ne yaşadığımı biliyorum sonuçta evlenme teklifi aldım diye yalan söyliycek halim yok başka baktıran da var sanırım burda benden numarasını isteyen de oldu özelden ki verdim onlara sor baktırdılarsa anlatsınlar samimiyetsizlikle suçlaman kötü bence ama tabiki senin düşüncen bişey diyemem
Bir önceki mesajina istinaden "istemiyorum" dedim canım alta ekledim :KK43: :KK43: :KK43:
canım özelden yaz anlatayim istersen. burağada baktırdım evet

Sevdim Seni yine de kibarsin ama tamam inanayim sana da nasıl olcak kii
ya yaz bana işte anlatıyım sana şeyden yani bende sinir oldum sen öyle suçlayınca çünkü herkes düşüncesini paylaşıyo ben neden paylaşamıyım ki şimdi gördüm burdan yazdığını yoksa diğer taraftan ters konuşmazdım özür dilerim

ya yaz bana işte anlatıyım sana şeyden yani bende sinir oldum sen öyle suçlayınca çünkü herkes düşüncesini paylaşıyo ben neden paylaşamıyım ki şimdi gördüm burdan yazdığını yoksa diğer taraftan ters konuşmazdım özür dilerim

Tamam kız yazıyorum özelden :KK66:

X