Ankara'daki Falcılar

aslı yıldız falcı deıl astrolog ve sanırım 50 lıra ıla 150 ye kadar tarot bakıyor 150 olan bayagı uzun ve net ve cok farklı seylerde bakıyor onlar daha pahalı ama deger bence tabı sızın butcenızı bılemem

ama su var gercek kızlar astolojıde kahve ve tarot bakılmıyor tammamen farklı onlar falcı oluyor ama aslı yıldız astorlog bılmıyorum sızn dusuncenız ama ben oraya gıttım hıc cıkmadı ankrada cok yere gıttım ama aslı yıldız felaket her seyımı bıldı

Onun dediklerinin çıktığını ben de duymuştum fakat hangi falcı olursa olsun o kadar para verilmemeli :/

para vermeden kımse bakmıyorkı keske para almasalar hergn baktrırırım :)

neden ole dusunup konusuyrsunuz kadın emegınıalıyor ve nokta atısı bakıyor sız ve o kadım muska ısı bılmez bılse bana yapardı asla öle bırıde deıl vet pahalı bakıyor ama zorlada bakmıyor kendısıne bızler gıdıyoruz bızı zorla cagırmıyor ben aslı yıldızı tanıdıgımdan bu gune bana vermıs oldugu enrjıden tum ıslerım yoluna gırdı ve bu kadın onda da para dahı almıyor onun bakım harıcı parayla pulla ısı olamaz tam bır yardım sever sız tanımıyrsunuz aslı hanımı haksızlıga geleemedım kusura bakmayında o yuzden yazdın öle olsa kadın tv tv proram yapıyor tum unluler kadının paesınde nneden nıcın sebep bır dusunun yanı özr dılerımde haksızlıga dayanamadım yazdım yoksa bana ne aslı yıldızdan bana ne dıyer medyum falcılardan bende para verıp baktırıyorum ama aslı

10 dakikaya gelicem deyip bekletti ve hala gelmedi. Çok sorumsuz biriymiş. Falını da bilemicem çünkü sinir oldum kalkıyorum ben
adı ne o falcının nerde yerı onun belkı onda gıtmısımdır

Aslı yıldız?? Arkadaşım işden çıkmıstı kesinlikle iş göreniyorum git bence ne iş olursa ol bul çalış dedi çok moralimiz bozuldu çünkü iyi deniyordu inanmıstık ne yapacaz diye düşündük....bir gün sonra iş teklifi aldı!!! Kimseyi etkilemek istemem ama bana ve arekadaşıma dediği tek bir tutarlı birşey ne oldu ne çıktı yazık bence verilen paraya....
Fal bilim merkezi medyum yasemin çok iyi dediler gittik sende büyü var ben bozarım dedi hemen büyü olayına girince bütün olumsuz şeyleri söyledi kabul etmem için ama ben etmedim öyle olunca negatif davranışları devam etti....sen beni biliyormusun ben çok iyiyim internetten araştırmadın diye.....ben de elektiğimiz tutmadı deyip ayrıldım çıkarken çek çek tarot çek te sana olacakları söyleyim dedi hayr dedim zorla cektırdı bide tarot parası istedi .....,bi düşünün derim gitmeden
Cidan figen abla bana ve arkadaşlarıma çok iyi geldi fiyatıda diğerlerine göre iyi pozitif biri bende dedikleri tutuyor....şimdiki durumu çok iyi yorumladı...
Taksim mustafa az öz ve nettir bir bayan gibi olayı hikayeleştirmez ama durum analizi ve tahminleri iyi...
Tarot kafe deki eylül... figen abla gibi ama anlatış tarzları farklı geçmiş ve şimdiki durum figen mustafa ve eylül çok iyi gelecekle ilgi dedikleride bende hep aynı çıkanlar var beklediklerim var bekleyip görecez...
Bu fal olayına çok inanmadan kafa boşaltmak diye düşünüp çok para harcamamk gerekiyor bence bir yada iki tane elektriğinizi tutuğu kişileri bulup ayda bir gidilebilir...ama öbür türlü hastalık haline geliyor ve sizin enerjinizide alıyorlar....bu arada evde bakan zehra ablada iyidir....hem insan olarak hemde fal olarak...
Ben sadece keendi deneyimlerimi ve gittiklerimi tarafsız şekilde yazdım hepsini sıkıntılı dönemimde rastgele giderek buldum....

[/QUOTE] neden ole dusunup konusuyrsunuz kadın emegınıalıyor ve nokta atısı bakıyor sız ve o kadım muska ısı bılmez bılse bana yapardı asla öle bırıde deıl vet pahalı bakıyor ama zorlada bakmıyor kendısıne bızler gıdıyoruz bızı zorla cagırmıyor ben aslı yıldızı tanıdıgımdan bu gune bana vermıs oldugu enrjıden tum ıslerım yoluna gırdı ve bu kadın onda da para dahı almıyor onun bakım harıcı parayla pulla ısı olamaz tam bır yardım sever sız tanımıyrsunuz aslı hanımı haksızlıga geleemedım kusura bakmayında o yuzden yazdın öle olsa kadın tv tv proram yapıyor tum unluler kadının paesınde nneden nıcın sebep bır dusunun yanı özr dılerımde haksızlıga dayanamadım yazdım yoksa bana ne aslı yıldızdan bana ne dıyer medyum falcılardan bende para verıp baktırıyorum ama aslı
yorumunu bekliyrm tatlim

ıstanbulda
bılmıyorum ankaradayım

kım bakıyor duvara karsı fal ay hahahahahaha
zehra hanımmı duymdım nefret edıyrum buyu yapanladan

FALCIMI ZEHRA HANIM FALCILAR BUYU ISI ILE ILGILI AMA ASTRLOGLAR DEIL

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…