Ankara'daki Falcılar

Vallahi super oldu gece gece :) :) arkadaslara yazdim Benden cok daha fazla sevindiler :) :) cok tesekkur ediyorum haber veren arkadasa :)

Oyyyy nasıl heveslendim bilemezsin yaaa baktiramamak da ne kotuymus beeee

Oyyyy nasıl heveslendim bilemezsin yaaa baktiramamak da ne kotuymus beeee
Ya birde sayili oluyor enejinin tuttugu insanlar bos yere para harcamak durumunda kaliyorsun. Deniycem diye bir kac kisiyi bir suru paran gidiyor. Yaniltip moral bozduklari cabasi. En guzeli baktirmamak ama insan tuttamiyor ki kendini

Ya birde sayili oluyor enejinin tuttugu insanlar bos yere para harcamak durumunda kaliyorsun. Deniycem diye bir kac kisiyi bir suru paran gidiyor. Yaniltip moral bozduklari cabasi. En guzeli baktirmamak ama insan tuttamiyor ki kendini

Valla Söz verdim Rabbime yemin etmedim ama yine de nasıl tutmuyayim kii. Olsun şimdilik iyiyim böyle biliyorsun başka mesgalem varr artikim.
Sadece iyi bir Yıldızname bakan varsa birde ona baktiracamm.
Var mı bildiğin tanıdığın kuzuu

Aynen canim o yolda devam ;-) en dogrusu o cunki.yildizname bakan Yok canim ama duyarsam yazarim sana mutlaka

Kızlar birini duydum cayyolunda gökhan diye biri varmis bi arkadaşımın annesi çok gidermış çok ta övduler bilen giden varmi ?

Kızlar Bahçelievler sevgiye geldim bakalım nasıl kahvesi 70 tl çok ama denicem haber veririm

Ben sana vermiştim Yıldızname bakan
Baktırdın mı canım. ?

Canım yaaa telde benim için sıkıntı olur diye baktirmadim. Desbellla ile konuştuk hani en son çare o olacak yüzyüze baktırmak istiyorum birde bilemedim aklımda hatta baktım sayfasına daa karar veremedim. Birde erkek değil de bayan istiyorum nedense

Burda konuşulmuştu meryem daha önce. Çıkanı da var çıkmayanı da. Ama benim enerjim tuttu kendisiyle, bir de kendini açmak önemli bakınırken sanırım

Ben de öyle düşünüyorum hem bir konuya yogunlasip hemde kendini kapatmamak lazım . Heyy gidi gunlerim heyyy beni hep bilirlerdi

kızlar mustafaya gitmeyi düşünüyorum kaç gibi gitmeliyim ne baktırayım bide yeri tam nerde arama motorundan baktım bir sürü taksim cafe cıkıyo bilen bana söyleyebilir mi?

kızlar mustafaya gitmeyi düşünüyorum kaç gibi gitmeliyim ne baktırayım bide yeri tam nerde arama motorundan baktım bir sürü taksim cafe cıkıyo bilen bana söyleyebilir mi?
:) canım selanik-2 caddesin de bu metropol sineması vardı eskiden bilirmisin onun olduğu caddede, ama cadenin başlarında, eskiden nesibe aydın dersanesi varsı onun yanındaki apartmanın giriş katı; 4 ten sonra git, kahve tarot ikisine birden bakıyo hatta ben sana özelden yazıyorum şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…