Ankara'daki Falcılar

ewet catı cafede ısmı tuanna ama bıraz pahalı tarot 100 kahve 20 bılgınıze

bakın rnerjı yollmıstr aslı hanım kesın vede işi olmustr o bır numra o konuda her iş rayına gırıyor enerjısı muthıstır onun

ya redzone, aslı yıldız mısın nesin bu kadar bariz reklam yapılmaz. aptal yerine koymayın bizi.

kimse de aslı yıldız'a gitmez.

"sende büyü var" diye açıyor ağzını, koparabildiği kadar parayı alıyor, iranlı hocası mı varmış neymiş onun için 600 dolar istiyor falan büyüyü bozalım diye. "50 tl'lik falda tam çıkmaz ben sana 250'liliği 150'ye bakarım" vs deyip koparıyor alabildiğini...

geleceği tutturmasını bırak geçmişi şimdiki zamanı bile göremiyor.

bence onun olayı karşısındaki insanın psikolojisini bozup (sende büyü var, sen iş bulamazsın, sen mutlu olamazsın) vs deyip sonra iranlı hoca ayağına para koparmak.

ben 150 lira kaptırdım, bir seneyi geçti baktıralı. seni tamamen unutmuş dediği adamla ya o gün ya ertesi günü barıştık. "sen hayatın boyunca mutlu olamayacaksın" falan dedi bana öyle düşünün

Kızlar
çıkan fal haberi ile geldim
ama benimki değil. Bi arkadaşımınki. En az benimki kadar sevindim nazar değmesin
özet geçiyorum
çocuk gidince bu defa bunlar bi araya gelemez sanmıştık korkmuştuk ama tarihinden geri arama biçimine kadar zehra didik didik bilmiş
Darısı bizim fallara
bu arada iki zehra var
benim dediğim abidinpaşadaki

ay hepsi birbirine karıştı. abidinpaşada nerde bu şimdi? neyi ne kadara bakıyor? aslında artık yazarken kim olduğunu nerde olduğunu neyi ne kadara baktığını yazarak versek adları da bu kimdi diye aranıp durmasak?

kaptırdığın paraya çok üzüldüm cidden ve tekrar tekrar herkese söylüyorum: FALA DÜZGÜN BAKAN MAKUL ÜCRET ALIR ÇOK PARA İSTEYENDEN BİR ŞEY BEKLEMEYİN...

Yaaa bu ne yaa R REDZONA mısın harbi Zona virüsü gibi sarmissin topigi ne hale getirmissin. Sinir oldum ilk defa bu kadar saçma sapan bir kullanim olmaz bilmiyorsun sen bu işi git önce adam gibi öğren de gell.

Sahipsiz mi sandın sen buraları iyi at kosturmussun

çok detay verince reklam sanıyolar
Abidinpaşada evinde su ve kahve bakıyo

Şimdi gene sert yazacağım bozulacaksın. Sizin sektör nasıl bir sektör ki birbirinize bu kadar rahat çamur atabiliyorsunuz ?

Kadın gardrop senin kafana düştü bilemedi diye yerden yere vururken, benim seni burada enseleyeceğimi sen nasıl bilemedin !

Bre kafir, bre mendur...

Atıldın bizimle değilsin ...

Miss gibi oldu ortalık ellerine sağlık

Sakaryada Medyum Sevilay İriçe sakın gitmeyin kızlar. Güler yüzü ve yalanlarıyla sizi kandırıp milyarlarınızı alabilir. Büyü yapmayı teklif edip birçok kişiyi milyarlarca lira dolandırıp mağdur etti. Bir de sivil polis müşterisini kendine büyüyle bağlayıp yaptığı pis işlerden onun sayesinde yırtıyor. Sadece yalan dilersiniz yani parayla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…