Ankara'daki Falcılar

Ne güzel yazmışsınız okuyunca daha da iyi anlıyorum kii evet yazılmış bir kader var ama bizim tercihlerimizle yön degistirebiliyor. Zaten burdan böyle bir bakım yapamazsiniz dediginiz gibi zor ve meşakkatli bir iş.

Peki bildiginiz onerebileceginiz guvendiginiz bakan biri var mı?

Valla canım bilsem, seve seve. Bazen içimin taştığını hissediyorum, o zaman bakabiliyorum.

Çok teşekkür ederim canım. Bazen şöyle oluyor, bu bizim gittiğimiz meşhur ankara falcıları(!) kahveye bakarken diyorlar ki ben doğum haritasına da bakıyorum. Öyle mi diyorum. Birkaç soru soruyorum. Hayatım senin venüsün boşlukta boşlukta diyorlar gerçekten çok gülüyorum.hiçbir haritaya bakmadan, doğum saatimi bilmeden bu yorumu yapma hakkını kendinde görebiliyor. Bir kitabın kapağını bile açmamış astrolojiyle ilgili, ben üç yılımı verip sınavlara girmişim, bana gelip bunu söylüyor. Venüs boşlukta olmaz, ya ileri seyirdedir, ya durağandır, ya da geri seyirdedir doğum haritasında.
Bence baktıracaksanız bu işin eğitimini almış, sertifikalı astrologlara gidin.

Teşekkür ederim ben de cevabınız için

Eğitimini nerden aldınız? Ben de istiyorum bu konuda ders almayı :)

Arkadaşlar bi Ayşe abladan bahsedilmişti sakın gitmeyin diye Mustafa'nın ya gittim Taksim Kafe'ye çok yoğurdu bi Ayşe abla başlamış onu önerdiler bilemedim baktırsam mı ???

angel_zey
Hadi gözün aydın canım bulmuşsun Mehtap ablanı baktirdin mi peki digerlerindrn farklı bir şey soyledi mi acaba

Son düzenleme:
zingas sana ozel mesaj attim saglikla ilgili cok ciddi problemim var mesajimda anlattim bana bakar misin bilgilerimi yazdim geri donersen sevinirim inanilmaz problemli surecteyim

Geçmiş olsun canım Acil şifalar diliyorum

angel_zey
Hadi gözün aydın canım bulmuşsun Mehtap ablanı baktirdin mi peki digerlerindrn farklı bir şey soyledi mi acaba
Yok canim benim dedigim Rukiye. Ama mehtap ablada iyidir. Yazdirdiklarindan ciktigi cok oldu. Hala ariyorum daha bulamadim Rukiyeyi . Iyiydi ama kalabalik degildi adapte oldu falan. Diger yerde yogunluktan basi cok agridigindan cok odaklanamiyordu ama yinede iyiydi. Baya geleni vardi beklemeyiz dedik ama bekledik yazdik biseyler bakalim canim cikarsa yazarim..

Evet canım hatirladim Buraya yazsana belki bir bilen duyan vardır eski yerini falan yaz. Ben Sılayı burdan bulmustumm
Yazarsın çıkanları

Rukiye taksim Kafe'de Mustafa'nın yanında başlamış :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…