Ankara'daki Falcılar

bakın aslı yıldız unlulerın astrologu bn melek dıye bırınegıttım aslı hanımn katında onlar falcı kızıda var bır tane oda bakıyr o pasajda tam 4 tane falcı var ve 1 astorlog var oda aslı yıldız kalabalık olmaz kımseryı cok almaz ozeldır onu musterılerı randevuludur kım ne soluyrsa yalan soluyorlar cok guldum ben soledıler deıl solemıte deıl gıdın deneyın derım ben hak vereceksınız bana

neden ole dusunup konusuyrsunuz kadın emegınıalıyor ve nokta atısı bakıyor sız ve o kadım muska ısı bılmez bılse bana yapardı asla öle bırıde deıl vet pahalı bakıyor ama zorlada bakmıyor kendısıne bızler gıdıyoruz bızı zorla cagırmıyor ben aslı yıldızı tanıdıgımdan bu gune bana vermıs oldugu enrjıden tum ıslerım yoluna gırdı ve bu kadın onda da para dahı almıyor onun bakım harıcı parayla pulla ısı olamaz tam bır yardım sever sız tanımıyrsunuz aslı hanımı haksızlıga geleemedım kusura bakmayında o yuzden yazdın öle olsa kadın tv tv proram yapıyor tum unluler kadının paesınde nneden nıcın sebep bır dusunun yanı özr dılerımde haksızlıga dayanamadım yazdım yoksa bana ne aslı yıldızdan bana ne dıyer medyum falcılardan bende para verıp baktırıyorum ama aslı[/QUOTE]

[/QUOTE]

hahaha ben de çok güldüm size şu an :) yazık insanlar aç, ve türlü türlü dertleri var; o kadar paraya nasıl bi fal bakıyorsa artık... madem bu kadar iyi vs. nie parası bu kadar yüksek?

ne iş olursa olsun demıs bakın yasmısısıznız sızde işe gırmıs belırı ıs konusunda deıl ama iş konusunda bılmıs aslı hanmın ben ondan sasmam enrjıde yolladıysa o ıs kesın olur

keza cok falcıya gıttım ama ya sallayıp tutturdu yada bıldı bılmeme ama kahvecı evınde ebruli dıye bayan dan memnun kaldım

hahaha ben de çok güldüm size şu an :) yazık insanlar aç, ve türlü türlü dertleri var; o kadar paraya nasıl bi fal bakıyorsa artık... madem bu kadar iyi vs. nie parası bu kadar yüksek?
sıze ıllakı gıdın demem ama deneyın gorun nasıl baktıgını cok cıddı konularda o paralara baska fallar bakıyor tarort 50 ıla 150 ben cok memlunum helala olsun verdıgım parda enerjısı muthıs bırde enerjı yolluyr o cok ıyı

keza cok falcıya gıttım ama ya sallayıp tutturdu yada bıldı bılmeme ama kahvecı evınde ebruli dıye bayan dan memnun kaldım
ve hıc pra almıyor enerjıyede kımseden almıyor

hahaha işte tarot fiyatını 50-150 arasında olmasından belli düzgün bi falcı olmadığı...
enerjiyi kırıyo bu kadın, tarot azcık açılır çok açılır die bişey yok, o anda o fal yarım kalırsa 50 tl lik olan yani :) yapılan işin bi anlamı kalmaz, nese ben ilgilenmiyorum umarım ilgilenen çıkar:)

evet artık ıyıce sogudum faldan sakarya caddesınde ebruli kahveci ezgızadede ıyı baktı falıma ama tarotta dırettı bıde ınsanları bu sekılde somurmeseler ıyı olur
skaryada bn fıkrıye mıkrıye dıye bırılerıne gıttım ve hıc hıc bır seyımı bılemedı benden bır cokta paramı aldı kadının agzı laf yapıyor sadece o gun kafama gardolabın kapagı dustu hastanelık oldum onu bos verın hıc bır seyımı bılmedı hep salladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…