Ankara'daki Falcılar

Ah kızçelerim yazmışsınız, mesaj da atmışsınız da hepinize birden nasıl bakayım? :) özellikle sağlık ameliyat varsa bakarım dedim, çünkü hepimizin önceliği aşk biliyorum ve tek tek hepinize bakarsam hayatıma ayıracağım vakit kalmaz :)

Doğum haritası bakmak meşakkatli ve zaman alan bir iş. Bakım yapmadan oldukça detaylı bir ön çalışma ve yorum süreci gerekiyor. Kişiye bakarken de yaklaşık iki saat sürüyor yani o kafelerdeki atmasyon fallarla alakası yok. Kesinlikle fal değil. Doğum haritası yorumundan verim almanızın en önemli yolu doğum saatinizi dakikasına kadar bilmeniz. Bazen 15 dakikalık bir fark bile haritanın tamamen yanlış yorumlanmasına sebep oluyor.
Ben üç çeşit harita bakıyorum. Birincisi natal harita dediğimiz doğum haritası. Kişinin karakterini, fiziksel yapısını, duygusal dünyasını, sağlık, para durumunu, evlilik ve çocuk potansiyelini, yeteneklerini gösteren harita. İkincisi transit harita, bu da o yılki hareket eden gezegenlerin sizin doğum haritanıza yapacağı etkileri gösteren bir harita, o yıl neler yaşama potansiyeliniz var onu gösterir. Üçüncüsü de sinastri ve kompozit harita. Bu harita da çifler arası uyumu, neler yaşanabileceğini, ilişkideki olası güzellik ve zorlanmaları gösterir. Bu bakım için karşı tarafın da doğum tarihi, saati ve yerini bilmemiz gerekli mutlaka.

Yanlış anlaşılma olmasın şöyle söyliyim, şu vakte kadar evleniceksin, b harfli biri var, sende büyü var gibi yorumları astrolojik harita bakımında bulamazsınız. Astroloji olasılıkları ve potansiyeli gösterir, kaderdel temaların neler olduğunu verir. Evlilik doğum haritasına bakınca potansiyeli düşük ya da yüksek olduğunu gösterir. Ama kesin evlenicen ya da evlenmicen diye yorum yapılmaz. Diyelim ki o kişinin doğum haritasında yüksek bir evlilik potansiyeli varsa, fakat fırsatlarını nasıl değerlendireceğini bilmiyorsa evlilik ihtimali elbette düşer.
Doğum haritası sizin gideceğiniz muhtemel yolları gösterir, o yola gidip gitmemek kişinin tamamen özgür ifadesidir.

Ne güzel yazmışsınız okuyunca daha da iyi anlıyorum kii evet yazılmış bir kader var ama bizim tercihlerimizle yön degistirebiliyor. Zaten burdan böyle bir bakım yapamazsiniz dediginiz gibi zor ve meşakkatli bir iş.

Peki bildiginiz onerebileceginiz guvendiginiz bakan biri var mı?

Valla canım bilsem, seve seve. Bazen içimin taştığını hissediyorum, o zaman bakabiliyorum. :anneadayı:

Ne güzel yazmışsınız okuyunca daha da iyi anlıyorum kii evet yazılmış bir kader var ama bizim tercihlerimizle yön degistirebiliyor. Zaten burdan böyle bir bakım yapamazsiniz dediginiz gibi zor ve meşakkatli bir iş.

Peki bildiginiz onerebileceginiz guvendiginiz bakan biri var mı?

Çok teşekkür ederim canım. Bazen şöyle oluyor, bu bizim gittiğimiz meşhur ankara falcıları(!) kahveye bakarken diyorlar ki ben doğum haritasına da bakıyorum. Öyle mi diyorum. Birkaç soru soruyorum. Hayatım senin venüsün boşlukta boşlukta diyorlar gerçekten çok gülüyorum.hiçbir haritaya bakmadan, doğum saatimi bilmeden bu yorumu yapma hakkını kendinde görebiliyor. Bir kitabın kapağını bile açmamış astrolojiyle ilgili, ben üç yılımı verip sınavlara girmişim, bana gelip bunu söylüyor. Venüs boşlukta olmaz, ya ileri seyirdedir, ya durağandır, ya da geri seyirdedir doğum haritasında.
Bence baktıracaksanız bu işin eğitimini almış, sertifikalı astrologlara gidin.

Çok teşekkür ederim canım. Bazen şöyle oluyor, bu bizim gittiğimiz meşhur ankara falcıları(!) kahveye bakarken diyorlar ki ben doğum haritasına da bakıyorum. Öyle mi diyorum. Birkaç soru soruyorum. Hayatım senin venüsün boşlukta boşlukta diyorlar gerçekten çok gülüyorum.hiçbir haritaya bakmadan, doğum saatimi bilmeden bu yorumu yapma hakkını kendinde görebiliyor. Bir kitabın kapağını bile açmamış astrolojiyle ilgili, ben üç yılımı verip sınavlara girmişim, bana gelip bunu söylüyor. Venüs boşlukta olmaz, ya ileri seyirdedir, ya durağandır, ya da geri seyirdedir doğum haritasında.

Teşekkür ederim ben de cevabınız için

Eğitimini nerden aldınız? Ben de istiyorum bu konuda ders almayı :)

Arkadaşlar bi Ayşe abladan bahsedilmişti sakın gitmeyin diye Mustafa'nın ya gittim Taksim Kafe'ye çok yoğurdu bi Ayşe abla başlamış onu önerdiler bilemedim baktırsam mı ???

angel_zey angel_zey
Hadi gözün aydın canım bulmuşsun Mehtap ablanı baktirdin mi peki digerlerindrn farklı bir şey soyledi mi acaba

Son düzenleme:
zingas sana ozel mesaj attim saglikla ilgili cok ciddi problemim var mesajimda anlattim bana bakar misin bilgilerimi yazdim geri donersen sevinirim inanilmaz problemli surecteyim :KK43:

Geçmiş olsun canım Acil şifalar diliyorum

angel_zey angel_zey
Hadi gözün aydın canım bulmuşsun Mehtap ablanı baktirdin mi peki digerlerindrn farklı bir şey soyledi mi acaba
Yok canim benim dedigim Rukiye. Ama mehtap ablada iyidir. Yazdirdiklarindan ciktigi cok oldu. Hala ariyorum daha bulamadim Rukiyeyi :KK43:. Iyiydi ama kalabalik degildi adapte oldu falan. Diger yerde yogunluktan basi cok agridigindan cok odaklanamiyordu ama yinede iyiydi. Baya geleni vardi beklemeyiz dedik ama bekledik :KK43: yazdik biseyler bakalim canim cikarsa yazarim..

Yok canim benim dedigim Rukiye. Ama mehtap ablada iyidir. Yazdirdiklarindan ciktigi cok oldu. Hala ariyorum daha bulamadim Rukiyeyi :KK43:. Iyiydi ama kalabalik degildi adapte oldu falan. Diger yerde yogunluktan basi cok agridigindan cok odaklanamiyordu ama yinede iyiydi. Baya geleni vardi beklemeyiz dedik ama bekledik :KK43: yazdik biseyler bakalim canim cikarsa yazarim..

Evet canım hatirladim :KK66: :KK66: Buraya yazsana belki bir bilen duyan vardır eski yerini falan yaz. Ben Sılayı burdan bulmustumm :KK66: :KK66: :KK66:
Yazarsın çıkanları

Rukiye taksim Kafe'de Mustafa'nın yanında başlamış :))

X