Ankara'daki Falcılar

Valla bende istiyorum tutturuyormu bari

Canim ledun ilmiyle bakiyor, bos duvara bakip bakip anlatiyor. Korkunc biri degil ama. 50TLye bakiyor. Ilk gittigimde gayet iyi tutmustu. Randevu alacaksaniz sabah erken saate alin. Birkaç hafta sonraya rdv veriyor. Son gittigimde son musterisiydim, kendisi de çikmak istiyordu sanirim, guleryuzluydu fakat fali verimsiz oldu malesef.

Canım yeri nerede ve teli varmı

ledun ilmiyle bakiyorsa cok iyidir cunku ledun ilmini hizir a.s sadece secilmis kisilere ogretir diye biliyorum bu insanlar karsisindakini kok hucresine kadar gorur :) valla bana da yazarsan numarasini sevinirim kizcem :)

Ben tam çıkarken geldi beklettiği için özür diledi ve baktı. Dediklerini yazdım. Bakarken de gayet güzel baktı bazı özel sorularım vardı cevapladı tarih yazdık bakalım. Tavsiye etme konusunu çıkarsa yazdırdıkları o zaman söylerim. Ama iyi biri :)

anlamadım ne ama aslı yıldız dehset bakıyor belkı farakansımız uydu desem arkadsımada baktı tek tek cıktı
Hala Aslı Yıldız mı diyorsunuz arkadaşlar ??? Burada 100 kere yazıldı . Tamamen para tuzağı . Ben ve tanıdıklarım ayrıca buradaki arkadaşlar, söylediği şeylerin çıkmadığını da yazdılar .belki anlık sizin 1-2 şeyinizi bilmiştir , ama gelecekle ilgili dediği şeyler çıkmıyor , fiyatı da gereksiz Pahalı , o yüzden arkadaşlar lütfen herkesi tavsiye etmeyelim ...muska falan da der, hatta muska yapan kişi yurt dışında der, o yüzden 700-800 tl lerden bahseder. Ikna kabiliyeti de yüksektir , sizi teleşlandırır , umut verir. Siz de kendinizi o parayı verirken görürsünüz . Arkadaşım bundan yıllar önce bu parayı vermişti sonuç tabiki Sıfır... Lütfen artık prim vermeyim bunlara ya . 100 Kere yazdık !!!!!

Katiliyorum kesinlikle.. Zamaninda para kaptiran bir arkadasimi taniyorum. Tesaduf aradim gidelim mi diye unutmustum ben bu insani anlatinca cikardim. Saglam para aliyor buyude yapar kendisi dikkatli olmak lazim. Valla kac zaman gecti kiza bakiyorum dediklerinden ne cikti diye hic bisey.. Yazik etmeyin paranizi. Birde bunun gibi sakaryada barlar sokaginda yanlis hatirlamiyorsam 3 yada dorduncu katta medyumdu sanirim adi zehra olmasi lazim kapida koruma vardi. Fali 100 tl idi ama buyu bozup yapiyorum demisti. Dediklerinin bir nebzesi cikti arkadasiminkilerden bende bisey bilemedi. Eger ki duyarsaniz falan onuda tavsiye etmem. Korkutucu bir tipi vardi. Bu arada rukiyeti bulursaniz lutfen yazin bana :)

Bu gün kahve +tarot bakan birine gittim güzel nokta atışları yaptı. İsmini vermicem söylememi istemedi şimdilik. Enerjisi çok güzeldi, pozitif yaklaşımları vardı. En önemlisi de hiç reklam yapmıyor. Yönlendirme tabelası bile yok. Elbette para kazanmak da istiyor ama herkesten değil :)

Kızlar Arvaya su falı baktıran oldu mu? Olduysa çıktı mı çıkmadı mı? Ben daha önce tarot baktırmıştım. Aradan zaman geçtikten sonra yanılma payı %1 dediği için su falı baktırdım. Tarotta söylediği şeyin tersini söyledi ve suya inanmamı söyledi. Ama ben tarottakinşn çıkmasını isterdim, moralim bozuldu..fal aynı kişi tarafından bakılıyorsa fal çeşidine göre nasıl farklı sonuçlar alınır saçma geliyor bana. Gülcan da da aynı şey olmuştu, onun da su falı tarotun tersi çıkmıştı, o zaman da üzülmüştüm. Sizin yorumunuz nedir falların suda değişmesi konusunda?

su falı bakmak öyle her babayiğidin harcı değil canım ve ankarada öyle bilinen biri yok bakabilen. tarot gibi katina gibi en azından yoruma açık bir şey değil. suda gördüklerini önemseme bence belki de hiçbir şey görmediler

Canım ben daha önce yazmıştım bana da suda yanılma payim % 1 dedigi için baktirdim hem de iki kere . Bana hem tarot kahvede hemde suda ikinci baktigi suda da aynı şeyleri söyledi. Su baktirmamin nedeni tarotda bakıp soyledigi birseyin haftasinda olmasindan kaynakliydi.
suda soyledikleri tutarli zaten tarot kagidiyla devam ediyor yanii bende öyle oldu. Seni üzmek istemem ama arkadasima su bakti 1,5 ay önce falan şu an soylediklerini yaşıyor şahidim.
Bana soyledigini yaşadığım halde söylediği olacak dediklerine inanmak istiyorum ama öyle zor kii.

Sen suya bakinca ne gördün sordu mu sana da ben de hep onu merak ediyorum arkadasima sormamis. Sana sordumu

Kuzu üç tane perim var dedi bana. Yani onunkiler periymis anne ve iki yavrusu. Bana bakarken o kadar yorgun düştü ki anlatamam gözümün önünde uzun sürmüştü bayagi gözlerinden anladım. Yoruldun mu dedim evet gözlerimi yoruyorlar dedi duâ okudu gonderince tekrar normallesti.

korkutucu değil mi ya öyle peri falan :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…