Ankara'daki Falcılar

korkutucu değil mi ya öyle peri falan :/

Zaten gittiğim profosyonel falcilar yardım almadan bakmiyorlar kii. Ben çok korkardim önceden ama alıştım. Ama artık fal baktirmiyacam inşallah.
Şimdi yıldıznameye taktım kafayı gerçekten bakan bulursam baktiracamm

Zaten gittiğim profosyonel falcilar yardım almadan bakmiyorlar kii. Ben çok korkardim önceden ama alıştım. Ama artık fal baktirmiyacam inşallah.
Şimdi yıldıznameye taktım kafayı gerçekten bakan bulursam baktiracamm
heheh ben de:) hatta buldum sayılır öğrenirsem size de bakarım :)

Canım ben daha önce yazmıştım bana da suda yanılma payim % 1 dedigi için baktirdim hem de iki kere . Bana hem tarot kahvede hemde suda ikinci baktigi suda da aynı şeyleri söyledi. Su baktirmamin nedeni tarotda bakıp soyledigi birseyin haftasinda olmasindan kaynakliydi.
suda soyledikleri tutarli zaten tarot kagidiyla devam ediyor yanii bende öyle oldu. Seni üzmek istemem ama arkadasima su bakti 1,5 ay önce falan şu an soylediklerini yaşıyor şahidim.
Bana soyledigini yaşadığım halde söylediği olacak dediklerine inanmak istiyorum ama öyle zor kii.

Sen suya bakinca ne gördün sordu mu sana da ben de hep onu merak ediyorum arkadasima sormamis. Sana sordumu
Evet sordu. Denizdeki dalgayı, ortadan kesilmiş soğan ve birşey daha gördüm. O şey kapalı bir havadaki bulutlar gibiydi fakat başımı bardaktan biraz uzaklaştırınca elmas gibi parlayan bir taş oldu. Bana baktığı bir falda kesinlikle ayrılmayacaksınız deyip zaman geçtikten sonra ayrılık olacak demesi saçma geldi. O zaman demekki sadece tarot baktırdığımızda dediği çıkmıyor.

Evet sordu. Denizdeki dalgayı, ortadan kesilmiş soğan ve birşey daha gördüm. O şey kapalı bir havadaki bulutlar gibiydi fakat başımı bardaktan biraz uzaklaştırınca elmas gibi parlayan bir taş oldu. Bana baktığı bir falda kesinlikle ayrılmayacaksınız deyip zaman geçtikten sonra ayrılık olacak demesi saçma geldi. O zaman demekki sadece tarot baktırdığımızda dediği çıkmıyor.

Yaniii fal bu sonuçta her şey Yaradanin elinde. Sen umudunu kaybetme boşver körü körüne inanmak zatennnn anlamsız olur ve inkar olur.

Hazır konu açılmışken sorayım kızlar size.
1. Yıldızname bir fal cesitimidir.
2. Bildiginiz bakan var mı? Paylasirsaniz sevinirim.
3. Daha önce Yıldızname baktiranlar tecrubelerini paylasabilirler mi?

Kızlar Arvaya su falı baktıran oldu mu? Olduysa çıktı mı çıkmadı mı? Ben daha önce tarot baktırmıştım. Aradan zaman geçtikten sonra yanılma payı %1 dediği için su falı baktırdım. Tarotta söylediği şeyin tersini söyledi ve suya inanmamı söyledi. Ama ben tarottakinşn çıkmasını isterdim, moralim bozuldu..fal aynı kişi tarafından bakılıyorsa fal çeşidine göre nasıl farklı sonuçlar alınır saçma geliyor bana. Gülcan da da aynı şey olmuştu, onun da su falı tarotun tersi çıkmıştı, o zaman da üzülmüştüm. Sizin yorumunuz nedir falların suda değişmesi konusunda?
Külliyen saçmalık

Avraya ben baktirdim. 2 kere bir tane dedigi bisey tuttu suan beklemedeyim. Su ve tarot bakti. Ama sudan cok bisey soylemedi tarottan degam etti. Nasihat gibi bakti sunu yaparsan soyle olur boyle davran gibi. Tam net degil ama beklemedeyim cikarsa yazarim. Paraniz bosa gitmesin. 2 hafta oldu.

kızlar yıldıznamecı bulan Allah aşkına haber etsın:KK51:

Canım ben doğum haritası bakıyorum, üç yıl bu işin eğitimini aldım istanbuldan. Falla alakası yok, tamamen senin doğduğun andaki gezegenlerin konumuna göre yorum yapılıyor ve bilimsel. Eğer sağlık ameliyat gibi bir durum var ise bakarım. Malesef bir tek kendime bakamıyorum, hiçbir eğitimi olmayan cahil insanların kapısına gidiyorum işte.

Arkadaşlar benim bahsettiğim duvara bakan kadının birkaçınıza numarasını göndermiştim ama hepinize dediğim gibi adını hatırlayamıyorum bir türlü. Arayan arkadaşlar olmuş ve yalanlamış ofistekiler. Sanırım kadının ismiyle randevu alamadığımız için belki yakalanmaktan korkuyorlar. İsmini öğreniyim bir arkadaşımdan öyle arayın isterseniz. Mahcup oldum size. :KK43:

Canım ben doğum haritası bakıyorum, üç yıl bu işin eğitimini aldım istanbuldan. Falla alakası yok, tamamen senin doğduğun andaki gezegenlerin konumuna göre yorum yapılıyor ve bilimsel. Eğer sağlık ameliyat gibi bir durum var ise bakarım. Malesef bir tek kendime bakamıyorum, hiçbir eğitimi olmayan cahil insanların kapısına gidiyorum işte.

Canım Yıldızname falla alakası yok demii. Bildiğin gerçekten iyi bakan var mı? Ben de baktirmak istiyorum Yıldıznamemee

Kizlar selam. Asmali konak ta fal bakan mehtap abla kendi yerini acmis. Yeni oldugu icin cok kalabalik degil. Saatlerce beklemiyorsun. Tabi simdilik. Malum asmali konakta 4 saat bekledigimi biliyorum. Bumerang cafe de. Adakale sokak 24/A . nefes barin yani telefonu: 4342726 . gitmek isteyen olursa duyurulur.

Arkadaşlar benim bahsettiğim duvara bakan kadının birkaçınıza numarasını göndermiştim ama hepinize dediğim gibi adını hatırlayamıyorum bir türlü. Arayan arkadaşlar olmuş ve yalanlamış ofistekiler. Sanırım kadının ismiyle randevu alamadığımız için belki yakalanmaktan korkuyorlar. İsmini öğreniyim bir arkadaşımdan öyle arayın isterseniz. Mahcup oldum size. :KK43:

Mahcup olcak bir durum yok kiz, fal mekani calisanlari ve sahipleri genelde firildak :KK19:

Kiz madem yildiznam biliyorsan benim ufak, tek sorum var ne zaman evlenicem ona el atsan:KK30::KK30:

Bak senden alinti yaptim yani artik kanka olduk :KK53:

aaa süpermiş bana da bakar mısın?

Ah kızçelerim yazmışsınız, mesaj da atmışsınız da hepinize birden nasıl bakayım? :) özellikle sağlık ameliyat varsa bakarım dedim, çünkü hepimizin önceliği aşk biliyorum ve tek tek hepinize bakarsam hayatıma ayıracağım vakit kalmaz :)

Doğum haritası bakmak meşakkatli ve zaman alan bir iş. Bakım yapmadan oldukça detaylı bir ön çalışma ve yorum süreci gerekiyor. Kişiye bakarken de yaklaşık iki saat sürüyor yani o kafelerdeki atmasyon fallarla alakası yok. Kesinlikle fal değil. Doğum haritası yorumundan verim almanızın en önemli yolu doğum saatinizi dakikasına kadar bilmeniz. Bazen 15 dakikalık bir fark bile haritanın tamamen yanlış yorumlanmasına sebep oluyor.
Ben üç çeşit harita bakıyorum. Birincisi natal harita dediğimiz doğum haritası. Kişinin karakterini, fiziksel yapısını, duygusal dünyasını, sağlık, para durumunu, evlilik ve çocuk potansiyelini, yeteneklerini gösteren harita. İkincisi transit harita, bu da o yılki hareket eden gezegenlerin sizin doğum haritanıza yapacağı etkileri gösteren bir harita, o yıl neler yaşama potansiyeliniz var onu gösterir. Üçüncüsü de sinastri ve kompozit harita. Bu harita da çifler arası uyumu, neler yaşanabileceğini, ilişkideki olası güzellik ve zorlanmaları gösterir. Bu bakım için karşı tarafın da doğum tarihi, saati ve yerini bilmemiz gerekli mutlaka.

Yanlış anlaşılma olmasın şöyle söyliyim, şu vakte kadar evleniceksin, b harfli biri var, sende büyü var gibi yorumları astrolojik harita bakımında bulamazsınız. Astroloji olasılıkları ve potansiyeli gösterir, kaderdel temaların neler olduğunu verir. Evlilik doğum haritasına bakınca potansiyeli düşük ya da yüksek olduğunu gösterir. Ama kesin evlenicen ya da evlenmicen diye yorum yapılmaz. Diyelim ki o kişinin doğum haritasında yüksek bir evlilik potansiyeli varsa, fakat fırsatlarını nasıl değerlendireceğini bilmiyorsa evlilik ihtimali elbette düşer.
Doğum haritası sizin gideceğiniz muhtemel yolları gösterir, o yola gidip gitmemek kişinin tamamen özgür ifadesidir.

Ah kızçelerim yazmışsınız, mesaj da atmışsınız da hepinize birden nasıl bakayım? :) özellikle sağlık ameliyat varsa bakarım dedim, çünkü hepimizin önceliği aşk biliyorum ve tek tek hepinize bakarsam hayatıma ayıracağım vakit kalmaz :)
üzüldüm şimdi :KK43:

üzüldüm şimdi :KK43:

Üzülme canım ya nolur dediğim gibi bir bakım, öncesi ve sonrası olmak üzere yaklaşık üç saat alan bir süreç. Birine bakarsam diğer tüm arkadaşlara bakmam gerekicek, ben de adaletsizliği sevmediğimden birkaç kişiye bakıp diğerlerine bakmamak olmaz diye düşünüyorum. Kahve ya da tarot olsa bakayım hemen. Ama tek tek yorumlanması gereken gezegenler alanlar var o yüzden uzun ve enerji vermek gereken bir süreç.

Doğum haritasının ne olduğunu ve nasıl bakıldığını soran arkadaşlar için yaptım az önceki açıklamayı. Yine bir sorunuz olursa seve seve açıklarım. :)

Üzülme canım ya nolur dediğim gibi bir bakım, öncesi ve sonrası olmak üzere yaklaşık üç saat alan bir süreç. Birine bakarsam diğer tüm arkadaşlara bakmam gerekicek, ben de adaletsizliği sevmediğimden birkaç kişiye bakıp diğerlerine bakmamak olmaz diye düşünüyorum. Kahve ya da tarot olsa bakayım hemen. Ama tek tek yorumlanması gereken gezegenler alanlar var o yüzden uzun ve enerji vermek gereken bir süreç.

Doğum haritasının ne olduğunu ve nasıl bakıldığını soran arkadaşlar için yaptım az önceki açıklamayı. Yine bir sorunuz olursa seve seve açıklarım. :)
aakahve bakar mısın? :)

X