Ankara'daki Falcılar

farkındaysanız semrin için bişey demiyorum iyi diyorum ama bana göre büyü işine giren sahtekardır kardeşim

I imla06
Modetorlukle ne alakimiz var arkadaşım dün üye olup sıla hakkinda olumsuz konuşan sensin haaa kimse benim eşim değil dostum değil sadece sucladigin için savunma gereği duydum çünkü ben Sılayı çok seviyorum niye bilmiyorum ama çok samimi ve içten birisi. Sen eğer böyle bir şey yaşadıysan bilemiyorum ama yeni üyelik olunca eee birde hemen olumsuz şeyler yazınca insan farklı şeyler düşünüyor. Benim kimseyi savunacak kimseylede polemige girecek halim de yok.
Zaten fal mal olayinida bitirecem bu hafta yazacağım biraz sonra görürsün ama şu bir gerçek ki Sıla ile basladigim bu işe yine onunla son noktayı koyacsm ona gidene kadar da bir kaç kişiye de gideceğim.

farkındaysanız semrin için bişey demiyorum iyi diyorum ama bana göre büyü işine giren sahtekardır kardeşim

Neyse arkadaşım polemige gerek yok ben Semrin ablayi da bilirim ki hemde 3. Göz den ikisinide yani herkesin gönlünce olsun diyorum. Ama ben şunu anladim ki herkesle aynı olmuyor fal bakanlarin enerjisi Zehrada ben büyü bozarim diyormus gidenlere banada büyü var bozdur bunu dedi ben hiç kimseyi tanımıyorum dedim bilemem ara bul dedi. Ama burda büyü bozacagini soyleyip tonlarca parasini kaptiranlar olmuş Zehraya al işte iki farklı durum bana karismam dedi digerini somurmus. Belki Sıla da sana öyle yaptı bilemiyorum.

Yasemin turuncu Ahsen falim evi semrin Pandora gül tanya hepsini ezberledim artık :)

Nasıl yasemin turucu dami o ahsenin yanında degilmiydi bak mesela yasemine de gitmistim onu da cok begendim sılayla aynı şeyleri söylemişti.

Canlarimmm okuyanlar bilir artikim ben bu fal işini inşallah birakiyorum bu hafta itibariyle o yüzden bütün aklimdaki soruları cevaplamak için tura çıktım bugün ilk olarak Sılayı ararken buldugum ARVA ablaya gittim Allahtan teli vardı limon bazarrin oldugu yerden ayrılmış kızlar olgunlar sokak 27/7 ye taşınmış su baktirdim yine son noktayı koyacam yaa gayet tutarlı daha önce gittiğimde soylediklerinin aynısını söyledi. Bilenler bilir yüzüme bakti nisanlanmis üzülme dedi ben agzimi bile acmadan canimin yandigini uzuldugumu falan bildi yaa herşeyi bildi gider ayak size iyilik yapayım dedim. 1,5 aylık bir zaman verdi bakalım olursa olu olmazsa zaten yapcak birşey yok. Bu arada online fal baktiracam bide sıla yaparsam bu iş tamamdır. Arva ya gidecekler burdan duydugunuzu söyleyin indirim yapar belki ben yazayım mı dedim sen bilirsin dedi kızlara indirim yap ama dedim güldü şansınızı deneyin.

Fal olayini kapatsan bile sakin ama sakin buradan ayrilma tatlim :) sen yaz yine de

Zehra kendisi öyle yapma bozma işi asla almıyo ama ya

Zehra kendisi öyle yapma bozma işi asla almıyo ama ya

Aman Aman o konulara hiç girmiyelim burda canı yanan çok arkadaş olmuş biz görmedim.....
onlarda heralde kime nasıl ddavranacaklarini biliyor ki kisiye göre teklif sunuyorlar mı ne

Bana dedikleri ve verdiği zaman hiç tutmadı . Ben de şu anki durumunda ilgili bildi söyledikleri çıkar diye düşünmüştüm . Çok iddialı şekilde en geç 1 ay içinde olur dediği şey 5 ay geçti olmadı . Ayrıca bi söylediği şeyin de tam tersi oldu . Ben tavsiye etmiyorum kısacası

Kımo canım

Yazmayım dıyorum ama kendımı tutamıyorum.falı cıkar cıkmaz bılemem bırkac seyı cıktı bana esas dedıgıne var beklıyorum bakalım.sadece sunu soylemek ıstıyorum sıla asla paragoz bır kadın degıl asla butun musterılerıne aynı ozen aynı ıtınayla bakıyor gercekten ve cok tatlı bır kadın ayrıca ben kotu kotu ruyalargoruyordum bana buyu yapıldıgına daır bunu onunla paylastıgımda bana ılk kurdugu cumle su oldu sakın sana bana bu kadar para ver sunu yapayım bunu yapayım dıyen ınsanlara guvenme onlar sahtekardır dedı sadece Allah a sıgın dua et dedı boyle bor kadın ben gercekten ınsan olarak sevıyorum kendısını samımı ıcten karsısındakını para olarak degıl insan olarak gören bir kadın soyleyeceklerımbu kadar ayrı ca kendısını burdan 11temmuz2011 sayesınde tanıdım sana da cok tesekkur ederım canıM

Acaba Zehra ve Silanin adreslerini verebilir misiniz? Baska begendiginiz falci varsa onun da adresini verebilirseniz sevinirim. :)))

Bir de tek basina kahve ve tek basina tarot ucreti ne kadar onu da soyleyebilir misiniz? :)

Son düzenleme:
[E="asdfghjklasdfghjkl, post: 41395216, member: 685843"]Acaba Zehra ve Silanin adreslerini verebilir misiniz? Baska begendiginiz falci varsa onun da adresini verebilirseniz sevinirim. :)))

Bir de tek basina kahve ve tek basina tarot ucreti ne kadar onu da soyleyebilir misiniz? :)[/QUOTE]
......

O nasıl bir rumuz tatlım

Sağol kuzum bak birbirimizle sohbet etme firsati bulduk sıla sayesinde biz tanıdık ve sevdik mi yeter demek ki herkesle aynı enerji tutmuyorrr

......

O nasıl bir rumuz tatlım [/QUOTE]

Fazla bilgi vermek istemeyince... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…