Ankara'daki Falcılar

Ahh be ayse ablam kendi erkek arkadasinin adini bir zahmet bil ya :)cok mu salak duruyoruz ordan bakinca :)

Bu gün son du ramazan bitene kadar fal bakyirma işim bitti şimdiden ramazan ayiniz mübarek olsun ben 1 ay baktirmam sonra yeni falcı türerse haberlesir denerim iyi geceler

Arkadaşlar mustafanın telefonunu bilen var mı Sakarya'da bi kafedeydi bi ara
Selanik 2 taksim Kafe'de 419 11 19 cep telefonunu bilmiyorum

Mustafa ya 1 kere gittim çok net baktı beğenmiştim

Sıla ya gelince ona da 1 kez gittim isim verdi hoşuma gitti dedikleri çıkar mı bilmem

Devrim çok kötüydü

Zehra yı düşünüyorum ancak eski yorumlarda sanki büyüye bulaşmış tarzı bişeyler okudum öyle bişeyler bilen varsa burdan yazabilir mi lütfen???

Aynen ya doğru düzgün biri yok şöyle degen biri olsada hepimiz ona gitsek
su sıra fal olayını bırakmak istiyorum en son güzel bi fal baktırmak ama hiç kimse yok bende arayıstayım :) 2 fal baktırdım en son tamamen cıkmalarını bekliyorum kötünün iyisi ikiside :)

Yazık demek çok aldanmışsınız ben dürüstçe yazdım kadın bildi sizlerde yararlanın istedim kkendisi enerji oolarakda iyi birisi ön yargınıza üzüldüm

Herkese merhaba,kendim fal baktığım için kolay kolay fal beğenmem.ama insan kendine bakamıyor malesef.okuduğum kadarıyla hepsini bitirmedim ama pek çok isim ve yorum mevcut iyi bakanlarla ilgili ama herkesin gelecek ilgili Yorumları doğru dediği biri yok mu? Baktıran herkesi memnun yollamış,geçmişi değil geleceği bilmiş ve bu konuda olumsuz eleştiri almamış biri.sayfanın sürekli takipçileri var ve neredeyse en iyileri belirlemişler.şu herkesinki bildi diyebileceğiniz birisi var mıdır konunun uzmanları yardımcı olursa çok sevinirim.

bi güzellik yapsanızda siz bize baksanız olmazmı:)

bende son zamanda taynattaki sinemi beğendim ama 30 tl .birde evim kafede aylin var oda 7.5 tl ücrete göre gayet iyi bakıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…