Ankara'daki Falcılar

Nerde bu neslihan

Kızlar dün yine dayanamayıp eylule ve nuraya gittim alla bu sefer uzun bir ara verdiğim için eylül bayagi iyi geldi hic fena degildi bakalım dedikleri çıkarmı

selam kızlar ben yine yasemine bi gidim diyorum ama zehrayı da denicem kesinlikle

merhaba,
Ankara'daki bütün falcıları tek tek dolaştım.
ama maalesef ne yakın gelecek ne uzak gelecek hiç birisi tutmadı.Sadece tek faydaları fala bakıp güzel güzel umutlandırdıkları için 1 saatimin nefes daralmaları yaşamadan geçmesi oldu.hepsi bu kadar

aynen öyle zaten herşeyin en iyisini allah bilir ama ne bilim yaseminin enerjisi iyi güler yüzlü en azından ama zehrayı da çok övdüler denicem tabiki inanmam ama yine de yaseminle sohbet iyi geliyor

Bu dikmendeki yasemin mi

Anı bile tutturan çok az
dün cezmiyi denedim ama çok kesmedi

Zehra ve didem bunca fal içinde en iyileri
elmira da fena değil

Ankara içinde kesinlikle zehra
geriye başka falcı kalmadı ankarada ve telde bakan herkesi denedim

hayır o yasemin değil bu meşrutiyette falım kahve evinde ki yasemin dikmendekine gittim bilmedi beni

hayır mesrutiyetteki yasemin falım kahve evi olması lazım

hayır mesrutiyetteki yasemin falım kahve evi olması lazım
Dikmendekini de biliyom orta karar biraz yorum katıyo
eskiden turuncu kafede olan yaseminse hiç bişi tutmamıştı bende ama o değildir sanırım

Kendin denicen bende tutan sende tutmaz
Ankarada bi tek beni zehra bildi hem an hem gwlecekte bazı şeyler çıktı
Dün telde çok övülen birine baktırdım şu anı bile bilemedi
En basiti ayrılık var falan der yok onu bile bilmedi
artık parama acıyorum ama birine tutan başkasına tutmuyo bu da bi gerçek
herkese herşeyi kimse tutamaz

Ama genelde bazı falcılar herkese yüzük evlilik diyo bakıyorum da o falcıya hiç kötü diyen yok. Biri yok dönmez dedi ise hemen kötüleniyo

Önemli olan umut satmak değil
karşı tarafın gerçek fikrini söylemek bence

Canlar şimdi bir şey soracam sizlere; Malum fal bakanların bildikleri ortada nasıl bildikleri de ortada benim kafama takılan duyduğum bazı şeyler var ki eminim ki sizlerde duymussunuzdur. Şimdi biz baktirirken falcıların yardimcilari ışık hızıyla tabi ki bizim yasadiklarimizi ve aklimizdakileri ve olmasini istediklerimizi hemen sahiplerine iletiyorlarmis. Bunlar çoğu zaman gelecek ile ilgili de yalan konusuyorlarmis arada tabiki ki tutanlarda oluyormuş diye duydum. Önce kendimin ve tabikii sizlerinde asla umutlarinizi yıkmak için soylemiyorum ama bu tarz bir şey duyan bilen var mı. Bu konuda azıcık istişare yapsak diyorum Nacizane ben

Meraba kızlar geçen bende fal baktırdım. Arkadaşarımla gittik ben inanmam dedim baktırmak istemedim ilk başta ama arkadaşlarım memnun kalınca bende bi merak ettim baktırdım. Kadın acayip bişey ya birsürü söledigi şeyde çıktı hani tavsiye ederim ismi medyum zeynep diye geçiyor kızılayda turuncu cafede çalışıyor ben tarota baktırmıştım bilginiz olsun belki sizde memnun kalırsınız

Hıı. Tabi canım, hemen şimdi atlayıp gidiyorum ben.

Bunu her cafe falcı si yapar ama sıla hanim asla yapmaz ve burdaki bi çok arkadaş biliyo sıla hanim bide özellikle uyarır benimle ilgili iyi yada kötü hiç bir yorum yapmayın der. Anladigim kadariyla bi yeni üyelik açan cafe falcı si sensin. Bi çok kez gittim saat 3 de girip 9 dan önce fal baktiramadim ve bekleyenler çok elit insanlar bence sıla hanımın reklama zaten ihtiyacı yok. Asıl reklamlamcilar yeni üyelik alıp insanları karalayan sizin gibiler. Bunu burda herkes biliyor. Yapmayın böyle şeyler. Sıla hanımın burda çok müşterisi var onlarda bilir yazmayın die uyarır.

Ağzına sağlık bebeğim aslında ben de cevap yazayım diye düşünmüştüm bu yeni üyeye ama değmez bir de Sıla nın yine yükünü artiririz diye yazmamistim . O kadar elit biri ki asla yorum yapmayin diye uyarıyor çünkü onun reklama hicccc mi hiccc ihtiyaci yok gayet yoğun ki galiba yeni üye ne kadar yoğun oldugunu biliyor ki kendisinin yazmayıp da yazdirabilecegini söylemiş. Kaç kere gittim kaç kisiyi de götürdüm hiç büyü muyu demedi eğer gerçek biriysen ve gittiysen o zaman dikkate al derim Sılanın dediğini. Hadi canım sana kolay gelsin. YENİ ÜYE I imla06

Sen sılayı pek begenmıyordun kuzu dedıgı bıseymı cıktı kız yoksa hadı ınsallah

HoTE="falimfallansin, post: 41366422, member: 529475"]Sen sılayı pek begenmıyordun kuzu dedıgı bıseymı cıktı kız yoksa hadı ınsallah[/QUOTE]
Hoşgeldin Cancazım nasılsın girme kimseyle polemige bi daha
Var mı sende bir gelisme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…