Ankara'daki Falcılar

Hayır zayıf yasemin diğeri beni bilmedi orda sadece Ahsen bildi turuncu yasemin iyiydi diğeri boş çıktı

Yasemin benim memnun kaldigim falcilardan biriydi hatta daha önce de söylemiştim Zehranin Avranin ve Silanin soylediklerini soyledi tabiii kiii bildi mevcut durumu o da gelecek arayacak dedi diğerleri gibi bekliyoruz bakalım gorcez yaniii.

I imla06
Modetorlukle ne alakimiz var arkadaşım dün üye olup sıla hakkinda olumsuz konuşan sensin haaa kimse benim eşim değil dostum değil sadece sucladigin için savunma gereği duydum çünkü ben Sılayı çok seviyorum niye bilmiyorum ama çok samimi ve içten birisi. Sen eğer böyle bir şey yaşadıysan bilemiyorum ama yeni üyelik olunca eee birde hemen olumsuz şeyler yazınca insan farklı şeyler düşünüyor. Benim kimseyi savunacak kimseylede polemige girecek halim de yok.
Zaten fal mal olayinida bitirecem bu hafta yazacağım biraz sonra görürsün ama şu bir gerçek ki Sıla ile basladigim bu işe yine onunla son noktayı koyacsm ona gidene kadar da bir kaç kişiye de gideceğim.
Yasemin benim memnun kaldigim falcilardan biriydi hatta daha önce de söylemiştim Zehranin Avranin ve Silanin soylediklerini soyledi tabiii kiii bildi mevcut durumu o da gelecek arayacak dedi diğerleri gibi bekliyoruz bakalım gorcez yaniii.
Doğrudur ama bence zayıf turuncuyu dene derim

Bana dedikleri ve verdiği zaman hiç tutmadı . Ben de şu anki durumunda ilgili bildi söyledikleri çıkar diye düşünmüştüm . Çok iddialı şekilde en geç 1 ay içinde olur dediği şey 5 ay geçti olmadı . Ayrıca bi söylediği şeyin de tam tersi oldu . Ben tavsiye etmiyorum kısacası

B benberrin canım yaa ben memnun olduğum için tavsiye ediyorum çünkü ben de hem olacak dediği şey oldu yaşadım hemde haftası dolmadan ama bak sen memnun kalmamissin asla kimseyi yanlış yonlendirmek istemem az para değil ki yazık 4. Kez gittim hepsinde aynı şeyleri söylüyor yani tutarlı da bilemedim.
Ben Sılaya da gidecem bir iki güne son turlarim kapatıyorum bu işi onu da çok beğeniyorum tavsiye ediyorum sen Sılaya gittin mi memnun kaldin mi yada senin gidip memnun kaldigin var mı ?

kızlar birşey farkettim benimde kafam karıştı :S şimdi ben burdan sizlerin sayesinde bir kaç falcıya gittim bazılarını yazdım bazılarını yazmadım. ama memnun kaldıklarım dahil, sevdiklerim enerjim tutanlar dahil bakın istisnasız hepsi size yemin ediyorum , burada adının geçmesinden şikayetçi, iyi-kötü yorum yapılmasını istemediğini söyledi, iftira atanları Allah'a havale etti , siteye ulaşıp adının ve numarasının burada geçmesini engellemeye çalıştığını söyleyenden tutun bir başka falcının (ki hiç biri isim vermedi) onu kötülettiğini vs söyledi. yani gitmediğim ama aklımda olan bir kaç tanesinide sizler yazmışsınız istemiyo vs diye, e reklamcı hesabı direk site tespit edebiliyosa , bende - sende gelip hiç bi çıkarımız olmadan siteden atılmayı göze alıp elalemı övmeyeceğimize göre:S anlamadım bu işi.. sanırım herkese inanmaktan vazgeçmem lazım.

Arkadaşlar mustafanın telefonunu bilen var mı Sakarya'da bi kafedeydi bi ara

Kimse bilmiyo mu acaba ? Onu bulurum diye üye oldum çok eskiden bi kere baktirmistim uzun boylu esmer.

Merhaba.
Kızılay'daki burada ismi geçen neredeyse herkese gittim. Geçmişi ve anı bilenler hakkındaki yorumları yazıyorum. Diğerleri hiçbir şey bilmediği için buraya almadım bile...

Karamel-Leyla: Bazen aşırı iyi ve inanılmaz şeyler biliyor. Bazen hiçbir şeyi tutturamıyor. Tarihleri çıkmadı.
Cidan-Figen: Geçmiş ve anda iyi. Verdiği bir tarih çıktı. O da çok kötü bir şeydi. Hayatımın sorgulama konusunda dönüm noktası oldu diyebilirim. Diğer tarihleri boş.
Pandora-Sıla: İlk falı detaylıydı, ikinci kere gittiğimde yüzeysel geçti. Verdiği tarihler çok uzun vadeli (1 yıl kadar). Bekleyeceğim.
Asyam-Sıla: Daha önce Çatı'daydı. 3 yıl önce tanışacağım birini tarif etmişti. Aynen öyle biriyle tanıştım. Aradım buldum Asu'yu ama bu sefer gelecekle ilgili pek bir şey söylemedi ve fal genel olarak iyi değildi.
Evim-Özlem: Geçen sene gittim. Tanışacağım kişiyi (Asu ile aynı kişi) tarif etti. Ama bu sefer gittiğimde o kişi için çok olumsuz konuştu. Yeni biri olacak vs. dedi. Bilemiyorum.
Turuncu-Sinem: Geçen sene gittim. Yorumları fena değildi. Tekrar gidebilirim.
Turuncu-Mehmetcan: İlk kez gittiğimde verdiği iki tarih çıktı. İkinci gittiğimde söylediği tarihlerden biri patladı, diğeri bu pazar. Çıkarsa yazarım.
Tarot-Eylül: İlk gittiğimde tarih vermemişti doğru düzgün ama anlattıkları tutarlı diye yakın zamanda tekrar gittim. Bu sefer tarih verdi. Bekleyeceğim.
Asmalı Konak-Sema: Beni an konusunda gerçekten şaşırttı. Mesela ev taşıyoruz, tek bilen o oldu. Ayrıntılarda da öyle. Ama gelecek için net tarih vermedi.
Falım-Yasemin: İki kere gittim, anlık yorumları iyi. Tarihler karışık.
Rengarenk-Derya: Yeni gittim. Kişi tahlilleri ve yorumlar iyi gibi. Tarihler çıkarsa yazarım.
Küre-ismini bilmediğim bir kadın: Geçmiş ve anı bildi ama bana nedense yeterli gelmedi. Kart yorumları çok zayıf.
Kırmızı-Dilek: Biraz karışık. Bazı şeyleri çok net bildi, bazıları çok alakasız. Tarihler karışık.
Çatı-Satı: İki yıl önce gittim. Tarihleri çıkmadı ama vereceğim kararlarla ilgili bazı söyledikleri tuttu. Geçenlerde tesadüfen gittim, ismini unuttuğum için. Olaylar değil ama yine kararlarımla ilgili söyledikleri çıktı. Tekrar gidebilirim.
Astro(Eski Taynat'taki)-Meryem: Yeni gittim. Çok olumsuz konuştu. Moralim bozuldu açıkçası ama bilemiyorum. Çıkarsa yazarım.

Sonuç olarak tamamen memnun kaldığım biri yok. Tavsiyeleriniz varsa deneyebiliriz...

Kimse bilmiyo mu acaba ? Onu bulurum diye üye oldum çok eskiden bi kere baktirmistim uzun boylu esmer.
selenik caddesinde taksim cafede bakıyor 3 den sonra büyük ihtimal orda olur sakarya tarafındaki selenik değil de, eskiden nesibe aydın dersanesi vardı onun yanında şimdi jale tezer mi oldu tam hatırlıyamadım aylardır gitmiyrum
ama eğer benim dediğim mustafa abiyse yakın zamanda çok başarılı :)

selenik caddesinde taksim cafede bakıyor 3 den sonra büyük ihtimal orda olur sakarya tarafındaki selenik değil de, eskiden nesibe aydın dersanesi vardı onun yanında şimdi jale tezer mi oldu tam hatırlıyamadım aylardır gitmiyrum
Canım sen sılaya gittin mi nasıldı çıkıyormu

teşekkür ederim aramadan gitmek istemiyorum ama cebi yok galiba kimse de :KK43:(

Ben yeni bir falcı daha keşfettim irem yukselde bakıyor metafizik olması lazım limon pazarın üstünde valla süperdi deneyin derim milletin hakkımda atıp tutması da çok da tın keşke kafe sahibi olsaydım da kendi reklamimi yapsaydim neyse bosverin iremi deneyin derim güzeldi enerjisi de guzel

Geçen hafta bir falcı keşfettim ayşe abla muhteşem tarot kahve baktı bana erkek arkadaşımın adını söyleyince şaşırdım ayrılmıştık sana gelecek dedi arayacak aradı buluştuk ve evlenelim dedi şaşırdım ayşe abla yüksel caddesinde limon bazaar 4.katında özüm kafede tombiş abla enerji süper gidin derim

Geçen hafta bir falcı keşfettim ayşe abla muhteşem tarot kahve baktı bana erkek arkadaşımın adını söyleyince şaşırdım ayrılmıştık sana gelecek dedi arayacak aradı buluştuk ve evlenelim dedi şaşırdım ayşe abla yüksel caddesinde limon bazaar 4.katında özüm kafede tombiş abla enerji süper gidin derim
Koşa koşa randevu alıcaz

X