Ankara'daki Falcılar

HoTE="falimfallansin, post: 41366422, member: 529475"]Sen sılayı pek begenmıyordun kuzu dedıgı bıseymı cıktı kız yoksa hadı ınsallah
Hoşgeldin Cancazım nasılsın girme kimseyle polemige bi daha
Var mı sende bir gelisme.[/QUOTE]
Yok kızu polemıge gırmek ıcın demedımkı ben severım sarıpapatyayı begenmıyordu da cıkan bıseymı oldu dedım kemdıme ğay cıkarmak için

Hoşgeldin Cancazım nasılsın girme kimseyle polemige bi daha
Var mı sende bir gelisme.
Yok kızu polemıge gırmek ıcın demedımkı ben severım sarıpapatyayı begenmıyordu da cıkan bıseymı oldu dedım kemdıme ğay cıkarmak için[/QUOTE]

Yok tatlım S sripapatya ya yazdığın için demedim sen pasiflenmistin yaa o yüzden dedim canım

kızlar yazmaya vaktim olmadı, hazır vakit bulmuşken yazmak istedim. Burada bi arkadaştan zehranın numarasını almıştım ama reklamcı vs dedikleri için alır almaz gitmedim. geçen arkadaşımla vaktimiz vardı bi anda gidelim dedik gittik. Öncelikle şunu söyliyim buraya insanlara fikir vermeye ve fikir almaya giriyoruz, kimse kimsenin babasının kızı değil. bende kimsenin reklamını yapacak değilim. Neyse uzatmadan çok memnun kaldım, anda süperdi , karakter analizleri iyiydi, hem duymak istediklerimi hem duymak istemediklerimi söyledi. Yiğit gibi zaman vermedi ama paralel şeyler söyledi. ben memnun kaldım, keza arkadaşımda çok memnun ayrıldı ki onun zamanları cok daha yakın cıkarsa yazıcam.sadece evde bakması pek hoşnut oldugum bi durum değil tedirgin gidiyorum cunku aklıma hep arena programında uğur dündarın falcıların fln evını gızlı kamerayla basması geliyo , geriliyorum sanki bi yerden uğur dündar cıkıcak tribine giriyorum evlere fala gidince.. :)

Birini begenip begenmemek ayrı yeni bi üyelik açıp insanlara iftira atmak ayrı bi konu.hic bir falci benim babamın kızı değil falı çıksın yada çıkmasın ama o yeni üyenin sıla abla için söyledikleri saçmalık otesiydi dayanamadım yazdım kadın bide tembihliyo ya iyi yada kötü bişey yazmayın derken o yeni üye asıl cafe falcı sı. Param yok derim bakar asla paragoz değildir. Sıla ablaya gitmişti burdan bi üye isim vermek istemiyorum özelden yazdım nasıldı begendinmi dedim beni maruz gör sıla hanim nette bilgi vermemi istemedi dedi. Düşünün yani. Kadının ihtiyacı yokki teller susmuyo içeri bi yığın insan.

Bana 1 hafta daha müsade size falcı ismi söyleyeceğim çıkan şeyler var tabi ama suan oturmadan kimseyi boşa umutlandirmak istemiyorum 1 hafta sonra ayrintiyla yazicam

Uuuuuu çok heyecanlandim bebeğim yaaa ben de haftaya fal isini bitirecem bari bana yetisse

Ya arkadaslar allahaskina su silayi ovmeyin bir boku cikmiyor valla zehra ondan bin kat iyi

ben burdan SILAYI sizler sayesinde duydum yorumda yaptım beğendim diye . SILA HANIM RİCA ETTİ. benim hakkımda ne iyi ne de kötü yorum yapmayın dedi .sıla hanım gerçekten çok asil saygı değer bir kadın falına gelince çokta beğendim.Ama gördüğüm kadarıyla başarısı kıskanılıyo özellikle burda ki bir üye sürekli sıla hanımı kötüleyip zehrayı övüyo.
ZEHRAYADA GİTTİM. sılayıda gördüm zehrayıda sıla çok çok daha başarılı. haftayada MERYEME GİDİP DENİYCEM . ön yargısız meryemide yazıcam

Bana 1 hafta daha müsade size falcı ismi söyleyeceğim çıkan şeyler var tabi ama suan oturmadan kimseyi boşa umutlandirmak istemiyorum 1 hafta sonra ayrintiyla yazicam

Heyecanla seni bekliuorum :)bende bu fal işini kapatacagim son gittiğim falci da iyi olsun istiyorum umarım dediği güzel şeyler çıkar

Canım zehra benim babamın kızı değil ben fikrimi beyan ettim evet sıla bende hicbirsey bilemedi bu kadar basit merak etme agustosta zehranın da dogruyu soyleyip soylemedigi cikacak ve ben onuda yazacağım emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…