Ankara'daki Falcılar

O kadar çok fal baktırdım ki ben. Foruma da yazdım gittiklerimi hep
zehra açık ara çok iyi çıkıyo bende

O zaman ben de şunu sorayım canım ; Zehra mı demişti olacak olayı yoksa diğer gittiklerinde mi aynı şeyi soylediler. Çünkü Zehranin bana olacak dediğini digerleri de aynı şekilde soylediler de. İnşallah olan her neyse güzel bir olaydır diyeyim. Sana çıkmış yaa biz de kendimizce nemalanmak istiyoruzz ha ha

Kizlarrrr ben dayanamadim bu sefer de online fal attım Allahım denemedigim şey kalmadı . Katina attım 10 lira aman dedim bakalım ne diyecek diye ; Yaşadığım durumu ruh halimi bildi karşı tarafın hayatında başka biri var ama aklı sende tuhaf bir bağlılık var sana gitme sebebi de imkansız olmanizdan dolayi , iki hafta sonra ondan olumsuz bir haber alacaksın başka biriyle mutlu olduğunu duyacaksin o kendine teselli edecek birilerini bulmuş ama sen acının dibine vuracaksin ki şu anda bile öyleyim Ama 1 -1,5 ay sonra seni arayacak hem de daha çok sevgisi artmış bir durum da bu hikayeden yarali cikmayacaksin dedii offfff en güzel yeri burasiydi çok mutlu oldum da Sonra ki yorum aman Allahım okurken bile tirstim 4 yıl sonra başka biri olacak dedi arkana bile bakmadan gideceksin dedi olamaz imkansız demiyorum Rabbim korusun büyük konusmam bir daha haşa Rabbim korusun böyle bir durum yasatmasin. İşte böyle tabii uzunca da bakmış yazmış arada ki detaylar falan bayagi iyiydi 10 tl için öpüyorum kızlar

Canım Semrin gayet iyi isim bilir hani kolay değil öyle olunca heveslenirsin ama fallarının %90ı patlar ben seneler önce baktırmıştım isim biliyor diye birkaç kere şimdi ne kadara bakıyormuş
Ben sermine baktirmadim canim. Orda silaya bi de devrime baktirdim ikisi de 30du. Sıla iyi sayılırdi ama yuvarlak konuştuğu cok konu oldu. Daha çıkan olmadi dediklerinden. Devrimi de beğenmedim.

Bu çıkanı sadece zehra dedi diğerleri hiç öyle bişi görmedi

P
Canım Semrin gayet iyi isim bilir hani kolay değil öyle olunca heveslenirsin ama fallarının %90ı patlar ben seneler önce baktırmıştım isim biliyor diye birkaç kere şimdi ne kadara bakıyormuş
Patlar umarım çok negatifti
ayrıca alfabede harf memlekette isim kalmadı hepsini saydı

Zehra bende niye tutturamıyor. Ben evli olduğum halde hayatındaki kişiyle evliliğe gitmeyeceksin dedi. Evliyim ama ayrıyız deyince geri dönecek dedi. Hiçbirşey anlamadım bu faldan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…