Ankara'daki Falcılar

Ta
tatlim aysemelek77 dikkat et bak surekli onu ovuyo
Eski mesajlarıma bakarsan çok fal baktıran biri olduğumu anlarsın kadının falı çıktı ne yapayım çıkmadı mı diyeyim
başkasınınki çıksa onu da yazıcam
itham etmeden önce dön de mesajlarımı oku reklam olmadığını anlarsın

Bende bugün baktırdım zehraya bende olayları iyi bildi güleryüzlü doğruları söyleyen biri güzel tahminlerde bulundu...

Bende bugün baktırdım zehraya bende olayları iyi bildi güleryüzlü doğruları söyleyen biri güzel tahminlerde bulundu...
Bence de olaylari bildi. Ama burda bildi demek suc oldu. Bi cok kisiden iyiysi bu bi gerçek ama daha beklemedeyim bakalim çıkacak mi

Merhaba kizlar,

Banada zehra hanimin numarasini gonderir misiniz?
Siteye sirf numarasi icin uye oldum.
Adresi degil ama, cunku baska sehirdeyim.
Yalniz biraz acil, lutfen yardim edin.

Arkadaşlar eylül varmış falı nasıl? Yerini bilen var mı bide ?

Ayağı aksayan bi Ayten vardı siyah saçlı ondan haberi olan var mi

Tarot kafe nerde tam olarak ?
Sakarya'da Can balık falan var orada . Girgir cafenin olsugu binaydi galiba. Ya da bi yan bina olmasi lazim. Yan yana iki bina var zaten iki binanın da maşallahi var her katı falci. Eylüle gideceksen tavsiye etmiyorum. Güzel bakmisti diye 3 kere gittim ama dedikleri hic olmadi.

Vay arkadas Zehra top 5 listesine girdi ya.
Ya bayagi sey bildi mi bari? Yakin bni tarih falan verdi mi. Cuk oturan seyler soyledi mi?
Yine dinleyeyim bari kadini yea

Baktirdigim fallar hakkinda konusmayi cok sevmem, ama sordugunuz icin soyle cevap vereyim, zehra simdiye kadar baktirdiklarim arasinda acik ara en iyisiydi.
Arkadaslar, bana Antakya dan falci tavsiye edecek kimse yok mu? Yardim!! ;(

Zehra nerde peki sadece telde mi bakıyo ? Son zamanlarda satı devrim sıla ya gittim çok bayılmadım Eylül deneyim diyodum iyi değil diyosunuz kim var başka peki net bi şekilde bakan ?

Kizlar bende geçenler de katina ya baktırdim neslihana.değişik bi fal karşı tarafın kişisel özelliklerinı çok iyi bildi yqni arada yasananlari gelecek adına dediği şeyler olacak mı bilmiyorjm 1 2 hafta lik bi süreçte bişey olacağını belirtti eğer olursa yazarım kısa bir zamqn sonuçta ayrıca verdiği tarihler hep yakındı bakalım biseu olursa paylasacagim

Ramazan'dan önce gidilecek kimse yok mu kizlar. Ortalama pozitif enerjili birileri de olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…