Ankara'daki Falcılar

ozel kutuna bakar mısın canımm???

Uzun zamandir yoktum. Taynat meryem yalan oldu. Nur da ayni sekilde. Desikleri hic cikmadi. Son verdiği tarihte gecti olmadi. Eylüle baktirdim. Beğendim mi beğenmedim mi bi karar veremedim. Bi de Tuanaya baktirdim bi cikacak gibi hissettim ama bakalim daha var. Olursa yazarim yine.
Sizin önerdiğiniz yeni birileri var mi?

[QUOTEkmuzelmaseverimben, post: 40742002, member: 674440"]nasıl ya burda sıla sıla diye yazılan sıla pandorada mı bakıyodu:S ya ben malım sanırım daha gecen hafta gittim ben cok olmadı ve memnun kalmadım diyede yazdım ama benim gittiğim üçüncü göz diye bi cafeydi :S ama o cafe oldugunuda burdan okudum hatlar karıştı.ya isim benzerliği var 50 tane sıla var yada adam beni saf buldu ben sıla hanıma diyince başkasına sıla diye yönlendirdi ay cok üzüldüm ya zaten hiç beğenmemiştim pfff zaten bi gram aklım vardı onuda yitiriyorum [/QUOTE]
Canim o 3.gözdeydi şimdi pandorada ordaki adam herkesi kandiriyooo taniyanlara izinli falan diyooo tanimayanlarada başkalarini Sıla diye tanitiyomuss hiç etik değil ama insanlar ne tuhaf

Kızlar bana asıl bahsedilen sılanın yerini varsa numarasını yazar mısınız lütfen
Mesrutıyette madonun yanında garaj dıye bı yer var o apartmanın son katı pandora cafe dıye ama gıdınce beklıyorsun haberın olsun su koca ankarada benı sok eden tek kadın gercekten masaya oturdum bıseyler karaladı cızdı cat dıye cocugun adını yazdı harf falan sormadan calıstıgım kurumun adını tak dıye yazdı daha bırsuru sey dedıklerınden kucuk bısey yasadım ama dıgerı ıcın beklıyorum bana cok fal baktırıyorsun olacak ısın ertelenıyor baktırma bu son olsun ara ver dedı boylede ıyı nıyetlı bı kadın sevdım ben cok dedıklerı cıkarmı bılmıyorum Ama ordakılerı bı yokladım gelen musterılerı hepsı cıkıyor dedıler benden bu kadar cok ovmus gıbı olmayım bekledıgım bısey var cıkarsa paylasırım

Canim o 3.gözdeydi şimdi pandorada ordaki adam herkesi kandiriyooo taniyanlara izinli falan diyooo tanimayanlarada başkalarini Sıla diye tanitiyomuss hiç etik değil ama insanlar ne tuhaf[/QUOTE]

tamam canım sağol..ne tuhaf insanlar var ya ticaret ahlakı diye bişey var yani ayıp..
o zaman buraya yazalımda kimse aynı şeyi yaşamasın 3.gözdeki sıla burda bahsedilen sıla değil adam kandırıyo insanları yukardaki arkadaş zaten diğer adresi vermiş..

Canim o 3.gözdeydi şimdi pandorada ordaki adam herkesi kandiriyooo taniyanlara izinli falan diyooo tanimayanlarada başkalarini Sıla diye tanitiyomuss hiç etik değil ama insanlar ne tuhaf

tamam canım sağol..ne tuhaf insanlar var ya ticaret ahlakı diye bişey var yani ayıp..
o zaman buraya yazalımda kimse aynı şeyi yaşamasın 3.gözdeki sıla burda bahsedilen sıla değil adam kandırıyo insanları yukardaki arkadaş zaten diğer adresi vermiş..[/QUOTE]
Silanin fiyati ne kadar acaba?

S symorg banada kayıt yaptırtmıştı ama ben silmişim sanırım bulamadım kaç sene olmus.. yani pek hoş olmasada bu söledikleri cıkmıştı ama gerisini cidden hatırlamıyorum bende, suan olmasada bi ara tekrar deneyebilirim aslında. 50yemi bakıyo o da şuan?

S
Sılaya gıdenler yorumlarını paylasırlarsa cok sevınecegım

Daha once gitmiş ve memnun kalmistim onun için aradım durdum Sıla yi mevcut durumda harika gelecekle ilgili bekliyorum onun olacak dedigi herşey olmuştu. Kahve tarot ve karalama 50 tl canlar

Kızlar bişey diycem :) simdi instagramda bi unlunun profiline bakarken alttaki yorumlardan biri carpti gozume tabi o kadar (1000küsür) yorumun icinde algida secicilik mi dersiniz bilmem:)) medyum fal bakılır vs tarzı bi yorumdu neyse bende girdim profiline tlfnunu fln yazmış ama atlamadım tabi bütün resimleri ünlülerle flndı anlamadım tuttuğunu alıp elinede tarot kartı sıkıstırıp mı cekmiş yoksa iyi mi değil mi çözemedim msjda atmak istemedim smdi dayanamam diye size sormadan :d şimdi reklamı olmasın profil adresini vermiyim antalyalılar varsa cvp verse sevinirim sanırım antalyalı. Serdar diye bi adam duyan var m?

Allah iyiligini versin çok güldüm bende bu şekilde algılama yetenegim çok fazla gözlerim böyle fal medyum hemen takılıyor toplum olarak kafayı yedik sonumuz Hayır olsun.

Evimdeki yasemin ordan ayrılmış şu an madonun üstünde meşruiyet caddesinde 12/15 te falim kahve evinde sanırım sende orda baktirmissindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…