Ankara'daki Falcılar

daha önce sizin burada olumlu yorumunuzu okuyarak onun üzerine gitmiştim bir anda ne değişti acaba demekti çıkarlarıniza uymayan şeyler doğrultusunda insanlari yablisyanlış yönlendirme yoluna giderek bunu da sitenin amacına uydurmaya çalışıyorsunuz.Neyse bu kadar yorum yeterli başka okurların kafası karışmasın daha fazla

ya bu formda tartismaya yonelik mesajlar yazmasaniz sonucta herkesin dusuncesi kendine münhasır..

Anlık begeniyosun sonucu goeremeyince haliyle fikrin değişiyor bu kadar basit. Seninle polemige girmek istemiyorum Sinem hanim beni bilen iyi bilir. Konu kapandı ama sen yazabilirsin kelimelerinie dikkat et çıkarcı ben değil ama bu kadar falcı yi savunan sen olabilirsin. Sinemcim hadi ne güzel cikmis sana

Son düzenleme:
Hadi kızlar yeni keşifler bekliyorum şöyle süper bir falcı keşfeden yokmu önerilere açığız

Kızlar bugün eskiden mantıcıda bakan Aysu'ya baktırdım yine döktürdü hızlı hızlı, ana yönelik iyi bilir fakat bana daha önce gelecek için söyledikleri pek çıkmamıştı. Sizlerden baktıran ve fallarının çıktığı olan var mı

arkadaslar merhaba,
aynı mesajı çıkan fallar topiğinde de paylaştım;belki aranızda dedigim bayanı bilen vardır?
ben de eski bir falcıyı arıyorum. 2013te antalyadan bir üye vardı adı pelin, gökçe hanım diye birini önerip durmuştu ve ben de baktırmıştım kendisine. o zamanlar cok da duymak istedigim şeyleri söylemememiş olacak ki bir daha baktırmamışım kendisine. o gün evde o kağıtları buldum da, dediklerini malesef yaşamışım. dediğim üyeye baktım ama hesap kullanım dışı. dedigim antalyadaki gökçe hanımı duyan bilen var mı? bende bir numarası var ama kullanım dışı, hiçbir şekilde de ulaşamam antalya ile hiçbir bağım yok çünkü. dedigim bayanı bilen varsa rica etsem bana numarasını iletebilir mi acaba?

bu aysuya ben ünvdeyken 2 sene önce gitmiştim. burda okuyunca hatırladım tamamen unutmuştum, bana vefat haberi alacagımı sölemişti kuzenım vefat etti gecen sene, düşük var ailede demişti yengem düşük yaptı ama geri kalan neydi ne söledi fln hiç hatırlamıyorum. özellikle kendi hakkımda söylediği zerre bişey hatırlamıyorum. o yüzden tam bişey diyemiycem:S hala mantıcıda değil sanırım nerde bakıyo?

Veeeee nihayet SILAYA kavustum gittim baktı ona gidene kadar gittiklerimle aynı şeyleri söyledi olsun ben ondan duyunca tamam dedim içime sindi yazarım demistim tabiikiii çok çok memnun kaldım ve artık fal olayina bir son veriyorumm simdi bekleme zamani hepinizin şansı bol olsun

canımmm nerde bakıyo sıla

Ben hatırladım, Gökçe lafı çok geçiyordu. Reklam diye almamıştım, İstanbul/Antalya topiğinde bilenler var mdıır acaba?

Canım meşruiyet teki madonun yanindan gir garaj kafenin oldugu bina 4.kat Pandora kafe bol şans

nasıl ya burda sıla sıla diye yazılan sıla pandorada mı bakıyodu:S ya ben malım sanırım daha gecen hafta gittim ben cok olmadı ve memnun kalmadım diyede yazdım ama benim gittiğim üçüncü göz diye bi cafeydi :S ama o cafe oldugunuda burdan okudum hatlar karıştı.ya isim benzerliği var 50 tane sıla var yada adam beni saf buldu ben sıla hanıma diyince başkasına sıla diye yönlendirdi ay cok üzüldüm ya zaten hiç beğenmemiştim pfff zaten bi gram aklım vardı onuda yitiriyorum

canım merhaba hoşgeldin :) uzun zamandır yoktun :) gökçeye ben de baktırmıştım ve 1-2 sene içersinde dediklerini hep yaşadım, ben de eski numarası var muhtemelen senlekiyle aynıdı, ama yine de msj atarım sana kontrol etmek amaçlı

Evt kızlar ya bende önce aa yeni biri diye atlamıştım ama sonra hiiiç begenmemiştim çünkü çok olumsuz bir faldı ama işte olmuş, yaşamışım. Şimdi de kadın yok ortalıkta, nasıl bulunur bilmem
Ben hatırladım, Gökçe lafı çok geçiyordu. Reklam diye almamıştım, İstanbul/Antalya topiğinde bilenler var mdıır acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…