Ankara'daki Falcılar

Evimdeki yasemin ordan ayrılmış şu an madonun üstünde meşruiyet caddesinde 12/15 te falim kahve evinde sanırım sende orda baktirmissindir

madonunu üstünde doğru ama sanki Tabelasinda evim yaziyodu Semazen figürü var zatennnn onu görünce direk daldım

Bu aysu tam olarak nerede canim bir de iyi mi cikiyormu baktiklari

Valla canım ben 2 sene önce öyle araştırmadan bi arkadaşım tuttu götürdü o zaman tunalıda mantıcıda bakıyodu şimdi evde bakıyo yazmış biri yukarda.. Dediklrrine gelince kendi hakkımda sölediği hiç bir şeyi hatırlamıyorum hatta aysuyı bile unutmuştum burda okuyunca anımsadım. Ailede bir vefat bir düşük demişti bende onu hatırladım çünkü hiç olasılık vermemiştim, ikiside faldan 1 yıl sonra olmuş. Ama gerisi oldu mu olmadı mı hatırlamıyorun:s belki yine denerim diye sordum bende

Bu konu daha önce vardı sanırım ama nereye gitti anlamadım. Ya da ben yanılıyorum.
Neysee... Benim de çok ihtiyacım var Ankara'da olan iyi bir falcıya gitmeye.
Lütfen bilenler yazsın.
Benim harika bir falcım vardı ama artık çalışmıyor malesef. Onun dışında bilmiyorum pek.
Her cafede bir falcı var muhakkak. Ayırt etmek güç. Deneye deneye bulucam galiba.
Yorumları duymak istiyorum bilenlerden acilen.

Ben bugün gittim karanfil de bi cafe var ipek hm kahve tarot 50 ye baktırdım ama mükemmel zafir iş mekezinde 5 katta 90 numara ....valla mudavini olursun

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar ne karmaşık yazmisiniz.kimden bahsediyorsunuz.sıladan mi vaska birindenmi.sılaya bnde gitmek istiyorum ama 50 çok sadece kahve bakiyormu.baktiran arkadaslar cvp veririseniz sevinurim.herkes cok ovdu..
50tl kahve tarot. Cok aman aman begenmedim. Beni cok tatmin etmedi. Isim falan diyo dediler. Hic alakam olmayan hayatimda duymadigim isimleri siraladi. En son haliyle bi isim tuttu. Hwh onu dedim iste falan yapti.

Bende yasemin ve Ahsen bağımlılık yaptı Abdul de idare eder semrin de idare eder de yasemin ve Ahsen güzeldi bence

Bende yasemin ve Ahsen bağımlılık yaptı Abdul de idare eder semrin de idare eder de yasemin ve Ahsen güzeldi bence

Ahsen ve Abdulü tanımıyorum bilmiyorum onlari Semrini önceden de bilirdim evett gayet iyi Yasemine ilk defa gittim denedim beğendim hem tarzı hem enerjisi güzeldi. Kahve tarot baktirdim anı bildii olacak dedikleri var bakalım ama güzel nokta atışları da var.

aysu fena değildi kızlar. ben baktıralı çok oldu kışın baktırmıştım da. 3-5-7 gün gibi tarih vermişti tutmuştu. ama bi dediği de tutmamıştı. evde bakıyor biz gittiğimizde misafiri vardı o yüzden çok kısa bakmıştı. çok çok iyi değil, idare eder. 50tl idi ben gittiğimde.

Kizlarr Zehra abla bana etrafinda Emine yada mine adinda bir kadin var onunla kavga edeceksiniz dikkat et demisti oysa benim etrafimda öyle bir isim yok ama E harfiyle baslayan bir bayan vardi ve onunla inanilmaz tartisttik buna benzer olay yaşayan oldumu :KK66:

X