Ankara'daki Falcılar

Allahim insallah hepimize tum dedikleri cikar bendede cikan pekcoksey olmustu sana ozelden yazmistim canim zaten ay sabah sabah cok mutlu ettin beni allahta seni mutlu etsin

Allahim insallah hepimize tum dedikleri cikar bendede cikan pekcoksey olmustu sana ozelden yazmistim canim zaten ay sabah sabah cok mutlu ettin beni allahta seni mutlu etsin

Oyy kuzum inşallah asıl beklediğim başka da inşallah o dedikleride cikar

Oyy kuzum inşallah asıl beklediğim başka da inşallah o dedikleride cikar
Amin canim insallah hepsi cikarda mutlu oluruz artik sacma sapan falcilarla ugrasmak istemiyorum umarim aradigimizi bulmusuzdur bolsans

Abdül de falim kahve evinde yasemin Ahsen Abdül üçü beraber isimle gitmediğin sürece bakmaz direk ben Abdül e baktircam dersen bakar ordaki genç çocuk bakiyor

Tamam hatirladim doğru ben cikarken sanki oda birine bakacakti

ya ben de çok merak ediyorum bazısı çıktı zehranın son falında dediklerini bekliyorum
kızlar sizde çıkıyo yani içim ferahladı

ya ben de çok merak ediyorum bazısı çıktı zehranın son falında dediklerini bekliyorum
kızlar sizde çıkıyo yani içim ferahladı
Canim bendede cikiyor cok fenayim heyecandan ölüyorum. Eğer agustosta sevdiğim adamla kavusursam zehra hanim tam anlamıyla bir medyumdur derim. Umarim hepsi cikar of ya beklemek ne zor. Ama boyle haberleselim olur mu canim bolsans.

Merhaba arkadaşlar.. Uzun süredir fal baktırmıyordum. Nisan ı ölümüne tavsiye eden bendim hatırlarsanız :) anı ve geleceği biliyor gerçekten yaşadım dediklerini hala daha aynı şeyi derim yani.
Onun dışında eskiden sevgi cafede olan şu an kendisini kaybettiğim Nur da iyidir. 30 liraydı.
Mehtap hanım var, sanırım Angora cafede, onun da dedikleri çıktı. 30 lira.
Şimdi de Sıla'ya geldim bakalım meraktan
Ve de gay arkadaşlar edinin arkadaşlar, içlerinde iyi bakanlar çıkıyor

Ben yine falım kahve evine yasemin e geldim kız bağımlılık yaptı ya

nur hiç iyi değil dedikleride çıkmıyor. mehtap eğer şu an asmalı konaktaki ise hiç fena değil.

nur hiç iyi değil dedikleride çıkmıyor. mehtap eğer şu an asmalı konaktaki ise hiç fena değil.
Nur nerde şu an?
Bana haberim olmayan şeyleri söylemişti ve doğru olduğunu öğrendim; hem de o öğrendiğim ama haberim olmayan kişinin nereli olduğunun plakasını bile söylemişti :)
Ben memnundum. Dediği de çıkmıştı.
Elini daldırıyor fincana, öyle bakıyor her yeri batırıyor.
Bir de Sıla cidden çok iyi. Ama gelecek çıkar mı bilmem yeni gittim.
Yener de iyi bakıyordu. Bakalım kısmet.
Dikmen'deki Yasemin hanım da telefonuma dönerse çok güzel olacak çünkü anı ve çevrenizi, sizi harika anlatır; onu zamanında dinlemediğim için çok pişmanım.
Nisan da bir erkek arkadaşıma bakmıştı, ama erkekleri karşısına alıp bakmıyormuş, onun yerine ben gitmiştim; telefonumdan aradık onu ve şaşkınlık içinde kalmıştık o arkadaşımla Indim aşağı, kızım sen bu kadına her şeyi anlatmışsın her şeyi biliyor dedi. Ben de benim bilmediğim şeyleri de çıkardı ortaya farkındaysan diye atlatmıştım. Ve ona söylediği şeyleri de yaşıyor çocuk. Arkadaşımın ciddi sağlık sorunları vardı tek tek saymıştı hepsini ve sevdiği bir kız vardı o zamanlar, onunla olmayacağını söyledi. Ama cidden çok çok Pahalı yani.

keyifli pazarlar kızlar

geçenlerde gırgır kafedeki demete gittim, daha önceden sizlere önermiştim onu, 3. gidişimde patladı, artık önermiyorum ve başıma gelen olayı sizlerle paylaşmak isterim...
ilk 2 gidişim biri seneler önceydi, ilk gittiğimde kadına sinir olmuştum, eski sevgilim geri dönücek mi die gitmiştim, onunla olmuycak demişti, bana beni anlatıp eskisini kötülemiş olumsuz konuşmuş, yeni gelen kişiyi ve onunla nasıl tanışıcağımı zamanı vs anlatmıştı, bu dedikleri çıktı yeni kişiyle ilgili olan kısmı, eskisiyle barışmadık ama eskisiyle ara ara bu yenisi gelene kadarki süreçte görüştük, ( o olmuycak konuşmuycaksınız demişti) hiç görüşmedik diyemem, nese yeni gelicekle ilgili baya bi detay bilmişti ben çıktı olarak saydım o falı,
sonra benim fal krizimin başladığı zamanlarda şubatta gitmişim, o zaman da depresyondaydım, yani başlarda hep olumsuz şeyler söylüyordu, sizlerde dediniz olumsuz konuşuyor die, ama bende olumsuz bi durumdaydım ilk 2 gittiğimde ondan olumsuz konuşması normal die düşünmüştüm, 2.gittiğimde 1-2 hafta içersinde olucak olayları vs anlatmıştı, ama daha sonrası için verdiği tarihler bu zamanlarda çıkması gerekiyordu, ben 3. kez tekrardan gittim, yakın zaman içersinde, dedikleri olaylar yaklaştı ya daha detyalı bişeyler söyler die düşünmüştüm, tam tersi tarihleri erteledi olaylar değişti, ve bana hep olumsuz konuştu, eskiden gerçekten olumsuz depresyon vari durumlarda gitmiştim ona, ama şimdi depresyonda değilim, mutlu gittim mutsuz döndüm kadından, bana diyor ki "senin enerjin çok güçlü, evrene ne gönderrisen o geliyo olumsuzluk dileme" dedi, bu kadar olumsuzu saydı saydı üzerine bunu dedi ya....
yani iyi diliyorum halbusiki bu zamanlarda moralim de düzgün tmm yorgunum, bazı uğraşlarım var ama onun anlattığı kadar abartılı sıkıntılı depresyonda değilim, kadın felaket çağrıyo; birisiyle barışıcakmıyım die soruyorum "yok bitmiş onunla konuşmuycaksın" diyo, daha 1 gün önce msjlaşmışız :)" anneni silik görüyorum" dedi, en çok ona sinirlendi, annem benim herşeyim, canımın içi, bitanem en yakın arkadaşım, olmayan hastalıklar ekledi, üzerine ve "doktor doktor geziceksiniz silik olmuş o" diyo, başına bişey gelsin allah korusun canım anneciğim, o kadını ben evrenden silerim öyle bişey olursa

dediğim gibi işe ne zaman nasıl giricem die soruyorum, tarihleri erteliyo, geçen ankara dışına gidiceksin demiş, şimdi burda kalıcaksın diyo, fallarının tutarlılığıda değişti, aşk hayatın yazın başlıyo dedi, sonra 5 ay hayatında kimse olmuycak diyo, bu da ekime geliyo, gitsem daha da erteler kesin...2. falıyla 3. falı çok tutarsızdı ve kadın gerçekten dediğiniz gibi felaket tellalcısı, ben başlarda mutsuz gittiğim için bunu göremedim, yenilik geldi hanemize, bu yeniliklerden mutlu olmuşsunuz demiyo bunca felaketi sayıyo, bide olumsuzluk çağırma diyo bana...

önermiyorum kendisini artık, gitmeyin 2. de patlıyor gibi oldu falı, yakın zaman çıktı gelecek hiç çıkmadı 3. de patladı yakın zamanı bile bilemedi....

Bir de Zehraya su fali baktirmayi düşünüyorum. Gittiğime deger mi?

İşte bence de bu çok önemli ilk defa gittiğin de soyledikleriyle diğer zamanlarda gittiginde soylediklerinin tutarlı olmasi ben birden fazla gittigim iki insan var gerçekten de her iki gittigimde de aynı tutarlikta soyledikleri birincisi Sıla ikincisi Avradir.
Hatta yarın Avraya gideceğiz bir arkadaşım için yazarım sonucu şekerler dostum çok zor bir durumda inşallah onu rahatlatacak şeyler söyler. Benim bayilmama rağmen Sılaya arkadaşım hiç memnun kalmamıştı gerçi o zaman içeri girerken duymak istemiyorum hiç hazır değilim dedigi sıkıntılari vardi herhalde kendini kapatmisti ki Siladan memnun ayrilmadi . Yarın Avraya yolculuk bende bi kahve baktiririm herhalde hazır gitmisken )

UOTE="birgunbelki, post: 40789552, member: 645446"]Bir de Zehraya su fali baktirmayi düşünüyorum. Gittiğime deger mi?[/QUOTE]
Canım ben gittim Zehraya memnun da kaldım durumu bildi gecmisle ilgili acayip şeyler soyledi ki günümüzü etkileyen şeyler olacak dedikleri var bekliyorum hep yazdim yine yazayım diğer sayfalari okuyamayanlar ve senin için ben Sılayı ararken Avra ve Zehraya Yasemine bide Semrine baktirdim hepside ayni seyleri soylediler tespitleri olacak dedikleri şeyler bile ayniydi tabikii ben illa Sılacım a gittim o da onların soylediklerini soyledi tarzlari farkli hepsinin benim için Sıla söyleyince icime sindi ayni seyler bu durum benle alakali galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…