Ankara'daki Falcılar

Umarim dedigin gibidir.bnde merak ettim gittim denixe.benim tek sorum yada konum var.onu bana sormafan soylesinler isterim.kisinin tipine yasna anladiklari kadariyla statusune bakarak yorum yapiyorlar.denizi yonlendirmek zorunda kaldim.yoksa uzattikca uzatiyor.ask tecrubeleriniz yokmudur.tipki onun gibi.umarim soylwdigi cikmax hatta tam tersi cikar.yinede sripapatyaya ve baldankabaga tesekkur ederim.ayrica çoğunuz ogrenci ce eminim bnden daha gencsiniz.ne sorubunyz olcak ask.cok kaptirmayin falcilara. Adamlarada kaptirmayin.adam olan gelirrrr.opuyorum yeni tecrubelerinizi bekliyorum

Selam , eminim senden büyük olduğuma bir dönem fazlaca falcılara gitmiş biri olarak bana güvenebilirsin, deniz tamamiyle boş . Kişisel gelişim yaşam Koç'u adı altında karşısındakileri yönlendirmeye çalışıyor . Fal ile bir alakası yok o bayanın .

Slm.kim daha buyuk kapismayaĺım bnce:)) saka yapiyorum.o zaman ayni yaslardayiz diyeyim.umarim soyledigin gibi olur.peki berrin buzamana kadar gidipte bir kere denemelidin diyebilecegin bir isim vereBilir misin ozelden yazarsan sevinirim

kızlarrrr fal baktırmaya ihtiyacım var ama bedeki tüm isimleri tükettim lütfen bana birini önerin?

kızlarrrr fal baktırmaya ihtiyacım var ama bedeki tüm isimleri tükettim lütfen bana birini önerin?
canım eğer acil fal ihtiyacın varsa hem ekonomik hende birşeyler bilen rukiyeyi tavsiye ederim. 30 tl ye bakıyor. fal kafede.başkalarına gidip fazla para verme sakın.

Kızlar bugün 4 de gidecem randevu aldim çok heyecanliyim su baktiracam ve bu işe bir son vermeyi düşünüyorum burdan bir arkadaş önerdi memnun kalırsam paylasirim tabiki bildi bilmedi diye.

Kızlar bugün 4 de gidecem randevu aldim çok heyecanliyim su baktiracam ve bu işe bir son vermeyi düşünüyorum burdan bir arkadaş önerdi memnun kalırsam paylasirim tabiki bildi bilmedi diye.
kime gidiyorsun ? şekerim

QUOTE="kd140207, post: 40529113, member: 618252"]kime gidiyorsun ? şekerim[/QUOTE]
Canım yaaa valla gidip geleyimde söylesem Café falcisi değil eve gidiyorum inşallah gidebilirim yani adım reklamciya cikmasin seviyorum burayi

Kızlar yenı bı falcı gelmıs adanadan turuncu cafe de mehmetcan dıye ben anda cok begendım gelecek ıcın 10 gunluk bır tarıh verdı cıkarsa paylasırım haberınız olsun dıye dedım yenı bırılerını denemek ıstersenız

Kızlar gideceğim demiştim yaaa gittim memnunda kaldım valla reklamla falan işim yokk zaten gittiğim insanında böyle bir talebi yok ki zaten evde bakıyor oda haklı her önüne geleni kabul etmiyor. Tatlı dilli hoş sohbet benim mevcut durumumu bildi olacak dediği birşey var ki tarih soylemedi ama yakın zamanda olacak dedi kafamdan geçenleri bile ordayken bildi asla öncesinde sohbet etmiyor agizdan laf almıyor hatta söyleme hiç bir şey dedi ben şimdi sana zaten anlatacam dedi. Paylaşmak istedim dobra bir kadın yanlış yapiyorsan onuda söylüyor doğru olması gerekenide söylüyor dediğim gibi reklamla meklamla ne benim işim olur nede gittiğim insanın Zehra Hanım bahsettigim insann bende burdan duydum gittim herkesin gönlünce olsun herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…