Ankara'daki Falcılar

ya kızlar salak diyebilirsiniz de canan06 gibi nicki olan arkadaş ile özelden konuşup o ismini gizlediği şahsa fal baktırdım ben ya... reklamcı mıymış canan?

Ay hiç güleceğim yoktu ya demek dönmeyecekse dönmeyecek diyor ha valla çok komik benim ve Arkadaşımın arkasından neler yaptığını da ben çok iyi biliyorum benden Paraları Alıp alıp gelecek dönecek derken benim arkamdan onunki dönmeyecek diyerek daha bi ton iğrenç iğrenç konuşan bi kadın o. Al bu da senin görmediğin diğer bi yüzü

sana baktığı fallar çıktımı?

Avra limon Pazarı'nın en üstünde

hadiiiordannn .!.:
Avra limon Pazarı'nın en üstünde
Avranin yerini biliyorumm ben canim benim asıl aradigim Sıla şimdi nerde bilmiyorum nerde bulamıyorum

arkadaşlar boşuna sılaya para vermeyin derim. o kadın hiçbirşeyi bilmiyor, haberiniz olsun.

arkadaşlar boşuna sılaya para vermeyin derim. o kadın hiçbirşeyi bilmiyor, haberiniz olsun.
Ayni Siladan mi bahsediyoruz ki acabs 3.göz deydi zatennnn yok orda benim ilk defa öylesine gittiğim biriydi ve isime kadar herseyi bildi olacak dediği herşeyde oldu arkadaşımın birkaçı memnun kaldi birkaci memnun kalmadi boş bir insan degilde bazen enerji tutmuyor demek ki.

LUOTE="kd140207, post: 40496264, member: 618252"]arkadaşlar boşuna sılaya para vermeyin derim. o kadın hiçbirşeyi bilmiyor, haberiniz olsun.[/QUOTE]
Şimdi nerde bliyormusun

sanırım aynı sıla bende çıkmadı ama bilemiyorum.

LUOTE="kd140207, post: 40496264, member: 618252"]arkadaşlar boşuna sılaya para vermeyin derim. o kadın hiçbirşeyi bilmiyor, haberiniz olsun.
Şimdi nerde bliyormusun[/QUOTE]
ben baktıralı birkaç ay oldu şu anki yerini bilemiyorum.

ya arkadaş çıldıracağım. o kadar fal baktırdım. herkese çıkıyor. bir benimki çıkmıyor.

ya arkadaş çıldıracağım. o kadar fal baktırdım. herkese çıkıyor. bir benimki çıkmıyor.

Seni daha fazla üzmek istememde sıla benimle ilgili öyle şeyler bildiki ağzım açıkda kaldı hatta ağladım korktum bidiklerini duyunca olacak dediği birşey vardı olması mümkün değildi dedim ki olmasi mümkün değil diye görürsün dedi iki hafta sonra oldu. Ben hediye almıştım birine kitap 7 tane seri yani sayısını ve kitap olduklarini bile bildiii beni hep şaşırttı o yüzden aklım hep onda .
Perşembe birine gidecem yeni birisi eğer memnun kalirsam paylasirim acaba sen kendinj kapatiyormusun baktirirken inancsiz gidince bilemiyorlar

Arkadaşlar Canan06 nikli üye reklam amacli diye hesabı durdurulmus ama öyle degil ki ben ozelden istedim gittiği kişiyi vermedi bana ben soylemem duyarsin yakinda dedi. Hayret reklamciysa vermesi lazimdi eeee değilse niye hesabi kapatildi

Hayır o üye reklamcı değil haksız yere olmuş bence

E="istanbullu86, post: 40499897, member: 673186"]Hayır o üye reklamcı değil haksız yere olmuş bence[/QUOTE]
Bencede değil gibi gidipde memnun kalinca paylasamayacaksak ne anlami var ki bu forumun demiii

Onca zamandır online fal baktırıyorum, dediğini yasadığım tek kadın gecen gün S sripapatya nın buldugu biri, şok oldum. Kadın bir telefon için haftasonu aramaz bekleme, haftaya arayacak dedi ve bugün o telefon geldi. Sripapatya ya sorup yazacağım, çünkü köse başı tutucusu oluyor adımız artık birini önerirken korkuyoruz.

canım bilemiyorum. bana bütün falcıların iddası aynı ama çıkmıyor. karşımdaki adam öyle inatçı ve öyle dengesizki ne yapacağı belli değil. bu arada sıla bana eski erkek arkadaşımla ömür boyu birliktelik gördü ki; bu imkansız şu an ben ankaradayım o istanbulda ve biz eski iş ortaklığımızdan dolayı şu an mahkemelik durumdayız. yani bana hiç mantıklı şeyler söylemedi. yinede bilemiyorum. geleceği yalnız allah bilir.

kuzucuklar hep ben hep ben nereye kadar olmuyor böyle sizden hiç performans göremiyorum. neyse buda size son kıyağım size dün fal baktırıpta fala doyduğum birini tavsiye etcem ve uzunca bi süre baktırmam heralde ağzımın tadı bozulmasın bu şekilde kapatıyım çok güzel bi faldı. aldığım enerji rahatllık duyduğum ince ayrıntılar valla güzeldi. RENGARENK reyhan abla çok tatlı bişey çok farklı geldi bana herşeyiyle. çok falım gelirse gidicem yine.

ücreti ne kadar kuzumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…