Ankara'daki Falcılar

Hayır o üye reklamcı değil haksız yere olmuş bence
Yok yok haklı yere çok zekiler onlar direk isim verince banlaniyolar azcık ayak yapıp merak uyandırıp reklama geçecektir çok agresif bişeydi reklamcı olmasa bile madem bi paylaşım sitesi aaa çok güzeldi deyip saklamakta ne demek yöneticilerin ellerine sağlık iyi olmuş. Insanlara boşa heyecan yaptırıyor :KK70:

kuzucuklar hep ben hep ben nereye kadar olmuyor böyle sizden hiç performans göremiyorum. neyse buda size son kıyağım :KK70: size dün fal baktırıpta fala doyduğum birini tavsiye etcem ve uzunca bi süre baktırmam heralde ağzımın tadı bozulmasın bu şekilde kapatıyım çok güzel bi faldı. aldığım enerji rahatllık duyduğum ince ayrıntılar valla güzeldi. RENGARENK reyhan abla çok tatlı bişey çok farklı geldi bana herşeyiyle. çok falım gelirse gidicem yine.
canım hevesini kırmak istemem ama reyhan abla beni aylarca oyaladı vede birsürü paralarımı aldı(haram olsun) vede yaşadığım hayal kırıklığıda cabası. o kadar güzel yalanlar söylerki anlatamam. yinede sen bilirsin. keşke ben ona gittiğim dönemde birileri beni uyarsaydı. bir sürü paralarım gitti. tam bir yalancıdır. gerçi zamanla keşfedeceksin. ama haberin olsun.

Gaybı Allah bilir ben artık fala o anki durum için gidiyorum. Ve burda çok kişinin her falı çıktı tarihi saati sapmadi deyip de benimde gittiğim çok oldu gözümle gördüğüm başkalarına çıkan bana çıkmayan şeyler oldu. Ben enerji olayına inanıyorum ve ben yorumlarimda kimseye yalancı demem tek kelime beğenmedim derim. Ve bi çok kezde gitmem seni anlıyorum fakat uzatan sensen birazda kendinde Araman lazım. Cikmiyosa gitmiyceksin canım. Üstelik reyhan abla nur yada diğer falcilar gibi yemin de etmiyor.

Bi olay anlatıyim 2 yıl önce eski erkek arkadaşım için herkesin verdiği bi tarih vardı dönecek diye ben o tarihe geldim ne gelen var ne giden ama herkes ağız birliği etmiş gibi aynı tarihi veriyordu ama olmadı aradan o kadar çok zaman geçti tesadüf bu çocukla karsilastik konuştuk mutlumusun dedi yeni sevgilinle dedi ne diyosun bişey anlamıyorum dedim 24 mayısta çiçek aldım senin yanına gelirken seni biriyle görünce o gün bittin benim için dedi. Ve yanındaki kişi kuzenimdi. Falcı ların verdiği tarih hep Mayıs sonundaydi. Ne demek istediğimi anladinmi kader oynaktir tek bi hareketinle hersey değişir. O yüzden yalancı falan filan bosverelim böyle kelimeleri. Kimse kimseye silah dayamiyo bna gel diye. Hepimiz gonlumuzle gidiyoruz ona buna şuna. Herkes için geçerli çocuk değiliz.

Gaybı Allah bilir ben artık fala o anki durum için gidiyorum. Ve burda çok kişinin her falı çıktı tarihi saati sapmadi deyip de benimde gittiğim çok oldu gözümle gördüğüm başkalarına çıkan bana çıkmayan şeyler oldu. Ben enerji olayına inanıyorum ve ben yorumlarimda kimseye yalancı demem tek kelime beğenmedim derim. Ve bi çok kezde gitmem seni anlıyorum fakat uzatan sensen birazda kendinde Araman lazım. Cikmiyosa gitmiyceksin canım. Üstelik reyhan abla nur yada diğer falcilar gibi yemin de etmiyor.

Bi olay anlatıyim 2 yıl önce eski erkek arkadaşım için herkesin verdiği bi tarih vardı dönecek diye ben o tarihe geldim ne gelen var ne giden ama herkes ağız birliği etmiş gibi aynı tarihi veriyordu ama olmadı aradan o kadar çok zaman geçti tesadüf bu çocukla karsilastik konuştuk mutlumusun dedi yeni sevgilinle dedi ne diyosun bişey anlamıyorum dedim 24 mayısta çiçek aldım senin yanına gelirken seni biriyle görünce o gün bittin benim için dedi. Ve yanındaki kişi kuzenimdi. Falcı ların verdiği tarih hep Mayıs sonundaydi. Ne demek istediğimi anladinmi kader oynaktir tek bi hareketinle hersey değişir. O yüzden yalancı falan filan bosverelim böyle kelimeleri. Kimse kimseye silah dayamiyo bna gel diye. Hepimiz gonlumuzle gidiyoruz ona buna şuna. Herkes için geçerli çocuk değiliz.
ben yalnızca uyarmak istedim. yalancı derken fal dışı falı çıksın diye uydurduğu şeyleri kastetmiştim. haklısın bunlara pirim veren de bizleriz.
senin yaşadığın olayın benzerini ben şu an yaşıyorum. sonuç olarak burada herkes denediği kişilerle ilgili fikir beyanında bulunuyor. hepsi bu.

ben yalnızca uyarmak istedim. yalancı derken fal dışı falı çıksın diye uydurduğu şeyleri kastetmiştim. haklısın bunlara pirim veren de bizleriz.
senin yaşadığın olayın benzerini ben şu an yaşıyorum. sonuç olarak burada herkes denediği kişilerle ilgili fikir beyanında bulunuyor. hepsi bu.
Sende haklısın bitanem bişey diyemem. Tabiki herkes görüşünü bildirmekte özgür ama benim anlatmak istediğim şey baskaydi karışık oldu sanırım ama sen beni anladın galiba :)

Sende haklısın bitanem bişey diyemem. Tabiki herkes görüşünü bildirmekte özgür ama benim anlatmak istediğim şey baskaydi karışık oldu sanırım ama sen beni anladın galiba :)
anladım canım . sonuç olarak hepimiz yalnızca gelecekle ilgili ipuçları istiyoruz. ama bir gün gerçek bir medyum bulacağız;
inanıyorum.yada kimbilir belki baktırdıklarımızdan birinin dedikleri çıkar.

anladım canım . sonuç olarak hepimiz yalnızca gelecekle ilgili ipuçları istiyoruz. ama bir gün gerçek bir medyum bulacağız;
inanıyorum.yada kimbilir belki baktırdıklarımızdan birinin dedikleri çıkar.
Umarim herşey Güzel olur zaten fal cafelerde bişey dikkatimi çekti içeriye giren kızların masallahi var hep güzel kızlar geliyo. Bi tane çirkini ni görmedim ne deyim.Allah herkese çirkin Bahtı versin de fala ihtiyaç duydurmasin hahahahahaha :KK70:

Yazmayim yazmayim dedim is en son dolandiriciya geldi dayanamadim bu bana dolandirici diyen aekadaslar bunu kanitlayamazlarsa dolandirici onlardir ortalikta atmak kolay bir kisinin bes kurusunu aldiysam kanitlayin bakalim yeter artik turuncu kafenin bilmem nerenin iplerinden mesaj sallayip piyasa yapmayin kahkahalarla anlatiyorsunuz sonra kekleri topladik diye

Yazmayim yazmayim dedim is en son dolandiriciya geldi dayanamadim bu bana dolandirici diyen aekadaslar bunu kanitlayamazlarsa dolandirici onlardir ortalikta atmak kolay bir kisinin bes kurusunu aldiysam kanitlayin bakalim yeter artik turuncu kafenin bilmem nerenin iplerinden mesaj sallayip piyasa yapmayin kahkahalarla anlatiyorsunuz sonra kekleri topladik diye

Vallahi ya çok ilginç birisiniz ya alttan altta kendiniz kanıtlayıp reklam işine gireceksiniz. Bilemedik. Siz geçen gün yıldızname bakmak için, ben farklıyım'ı göstermek için epeyce çabalayan nihal hanım olabilir misiniz ? İçimden bir ses doğru ya da yanlış sizin o bayan olduğunuzu söylüyor.

Simdi de bunu mu buldunuz baska bir sey bulamadiniz mi ben diyecegimi dedim artik bir sey demiyorum gerek gormuyorum cetecilikte bol sanslar size Allah kazancinizi daim etsin

Haksız yere değil emin olun :KK66: bu reklamın yeni türü dikkat çekmemek için bi iki kişiye isim vermemiştir. sonra da "bakın benden isim istediler vermedim reklamcı diilim" edebiyatı yaptı. çok klasik yahu hem bi iki kişiyi dolandırdı bile.
Sanmıyorum çünkü konuşmaları özel sohbeti öyle değil gibiydi
no vercek olsa özelden sorana verirdi onu da yapmadı
neyse

Haksız yere değil emin olun :KK66: bu reklamın yeni türü dikkat çekmemek için bi iki kişiye isim vermemiştir. sonra da "bakın benden isim istediler vermedim reklamcı diilim" edebiyatı yaptı. çok klasik yahu hem bi iki kişiyi dolandırdı bile.

biri benim, peki benden başka var mı dolandırılan? :)))

kızlar, dayanamadım iki arada bi derede girip yazıcam, bir arkadaşım şu bi aralar topikte adı dolaşan Nisan ı aramış, 250 tl demişler :KK57::KK57::KK57:

bana hiç bi dediği çıkmamıştı hatunun, en son 2 sene önce gitmiştim hatta.. var mı çıkan eden..arkadaşıma yorumları okutucam çünkü, az para değil yahu :KK12:

ya ne turuncu cafesi ya onlar aleni reklam yaptı bazıları gibi profesyonelce diil şikayet et o zaman bunlar reklamcı diye K Kazen tespit etsin ip ler aynıysa atılırlar siteden bu ne ya.dolandırma olayına gelince falcıların hepsi dolandırıcı zaten değil mi ? biz de yiyoruz...hata bizde inanıyoruz. reklamcı değilsen sus otur. bide özel mesajla tehdit ediyor hay allahım.

Simdi de bunu mu buldunuz baska bir sey bulamadiniz mi ben diyecegimi dedim artik bir sey demiyorum gerek gormuyorum cetecilikte bol sanslar size Allah kazancinizi daim etsin

çetecilik ha? bu hakaret olmuyor yani git kardeşim işine ne turuncudaki kendine hayırlı olmayan falcılar ne sizin gibiler, buradaki hiç kimsenin sizin gibilere ayıracak zamanı parası yok.

Kızlar burada Yazılmış , rengarenk Cafe Deniz diye . Tavsiyem boşuna para vermemeniz . Giriş kısmını soru sormadan yapamıyor . Sorular soruyor ona göre , kafasına göre yorum yapıyor . Bişey bildiği yok . Paranıza yazık Sevgiler

X