Ankara'daki Falcılar

Kızlar gideceğim demiştim yaaa gittim memnunda kaldım valla reklamla falan işim yokk zaten gittiğim insanında böyle bir talebi yok ki zaten evde bakıyor oda haklı her önüne geleni kabul etmiyor. Tatlı dilli hoş sohbet benim mevcut durumumu bildi olacak dediği birşey var ki tarih soylemedi ama yakın zamanda olacak dedi kafamdan geçenleri bile ordayken bildi asla öncesinde sohbet etmiyor agizdan laf almıyor hatta söyleme hiç bir şey dedi ben şimdi sana zaten anlatacam dedi. Paylaşmak istedim dobra bir kadın yanlış yapiyorsan onuda söylüyor doğru olması gerekenide söylüyor dediğim gibi reklamla meklamla ne benim işim olur nede gittiğim insanın Zehra Hanım bahsettigim insann bende burdan duydum gittim herkesin gönlünce olsun herşey
Bu zehra su meshur burda olay yaratan zehramı?? Evı nerdekı bu kadının cok merak ettım sımdı

Bu zehra su meshur burda olay yaratan zehramı?? Evı nerdekı bu kadının cok merak ettım sımdı
Galiba o öneren arkadaşı reklam yapmakla sucladilar ve engellediler iyiki o arkadaş tekrar dönüp kendini savunurken ben ondan alabildim numarayi yani inanin reklamla falan işi yok kadinin

Haaa bide arkadaşlar daha önce yazmıştım benim aslinda derdim Sıla yi bulmakdi onun için buraya girdim Zehra hanima öyle ulaştım şunu da yazayım Avradan bahsetmistim Zehrayla Avranin soyledikleri birebir bu kadar olur yani gelecekle ilgili olacak olayla olayin gidisatiyla hatta yaptıkları yorum.bile ayniydi haberiniz olsun birer hafta arayla gittim geçen hafta Avra dün Zehra çok enteresan değil mi yorum yaparkende ikiside gayet açık açık olacaklari soylediler hatta hafif ikiside ayni espiriyi yapti falan. Ama bulsam Sılayı hiç düşünmem yine ona da giderimmm offf yaaaa nerdesin Sıla

Haaa bide arkadaşlar daha önce yazmıştım benim aslinda derdim Sıla yi bulmakdi onun için buraya girdim Zehra hanima öyle ulaştım şunu da yazayım Avradan bahsetmistim Zehrayla Avranin soyledikleri birebir bu kadar olur yani gelecekle ilgili olacak olayla olayin gidisatiyla hatta yaptıkları yorum.bile ayniydi haberiniz olsun birer hafta arayla gittim geçen hafta Avra dün Zehra çok enteresan değil mi yorum yaparkende ikiside gayet açık açık olacaklari soylediler hatta hafif ikiside ayni espiriyi yapti falan. Ama bulsam Sılayı hiç düşünmem yine ona da giderimmm offf yaaaa nerdesin Sıla
Cnm bana ikisininde telini vermen mumkunmu

Cnm bana ikisininde telini vermen mumkunmu

kızlar sıla kendine yeni bir falcafe açtı telefonunu da adresini de verebilirim . biz arkadaşımla sürekli gidip şok olup dönüyoruz kelime kelime söyledikleri çıkıyo . konur 2 de garaj cafenin olduğu binada en üst kat pandora cafe =))))

sıla kendine falcafe açtı canım konur 2 de garaj cafenin olduğu bina en üst kat pandora cafe

Galiba o öneren arkadaşı reklam yapmakla sucladilar ve engellediler iyiki o arkadaş tekrar dönüp kendini savunurken ben ondan alabildim numarayi yani inanin reklamla falan işi yok kadinin
BEn demiştim bu kadın reklam değil diye. Ben de geçen yıl burdan telefonunu buldum. Çok özel olduğu için tam yazamıyorum ama öyle bir gözümü açtı ki benim dediklerine önce inanmadım sonra araştırdım ve doğru çıktı. bir yıldır baktırıyorum ara ara. Dediği bi kaç şey de çıktı şimdi de daha ilerisi için çıkacakları bekliyorum dürüst bi kadın dobra dobra konuşuyo

kızlar sıla kendine yeni bir falcafe açtı telefonunu da adresini de verebilirim . biz arkadaşımla sürekli gidip şok olup dönüyoruz kelime kelime söyledikleri çıkıyo . konur 2 de garaj cafenin olduğu binada en üst kat pandora cafe =))))
Randevuylamı gıdılıyor dırek gıdebılıyormuyuz telefonunu bana verebılırmısın

BEn demiştim bu kadın reklam değil diye. Ben de geçen yıl burdan telefonunu buldum. Çok özel olduğu için tam yazamıyorum ama öyle bir gözümü açtı ki benim dediklerine önce inanmadım sonra araştırdım ve doğru çıktı. bir yıldır baktırıyorum ara ara. Dediği bi kaç şey de çıktı şimdi de daha ilerisi için çıkacakları bekliyorum dürüst bi kadın dobra dobra konuşuyo

Aynen kadının reklamla falan işi yok acayip dobra sana tekrar teşekkür ederim ben Sıla yi ararken onu.buldum şimdi Sılayı da buldum herkesin gönlünce olsun herşey.Hemen gitmek istiyorum Silaya pazartesi inşallah paylasirim burdan deli gibi para harciyom ama olsun terapi gibi biseyde oluyor :KK66:

zehra ablaya bakıtıp tavsiyedenlerden biride bendim geçen yıl arkadaşlar.zaten eskisi kadarda fal baktırmıyorum artık,eskiden iki üç günde bakıtırdım.hele kızılay da gitmediğim falcı yoktur.internetdekileri saymıyorum bile..2015 itibariyle fal baktırmayı bıraktım bir buçuk ayda bir zehra ablaya giderim,dediklerini yaşıyorum çünkü...

zehra ablaya bakıtıp tavsiyedenlerden biride bendim geçen yıl arkadaşlar.zaten eskisi kadarda fal baktırmıyorum artık,eskiden iki üç günde bakıtırdım.hele kızılay da gitmediğim falcı yoktur.internetdekileri saymıyorum bile..2015 itibariyle fal baktırmayı bıraktım bir buçuk ayda bir zehra ablaya giderim,dediklerini yaşıyorum çünkü...

Bunları duymak çok güzel çünkü Zehra bana benim umudum kalmayan bir olayla ilgili bitmedi devam edecek dedi yaa çok etkileyici bana soru sor dedi aklımdan geçirirken daha soruyu cevapladi bir sürüde nasihatta bulundu Rabbim bilirde inşallah dediği cikar umarım

Bunları duymak çok güzel çünkü Zehra bana benim umudum kalmayan bir olayla ilgili bitmedi devam edecek dedi yaa çok etkileyici bana soru sor dedi aklımdan geçirirken daha soruyu cevapladi bir sürüde nasihatta bulundu Rabbim bilirde inşallah dediği cikar umarım
inşallah canım Allah hayırlısını versin,bana geçen yıl birisiyle ilgili hiç ihtimal vermediğim dedikleri çıktı ama zaman vermedi yani 3 ay dediyse 6 ayda çıktı ama hiç olmayacak bişeydi..ve dediği şekilde oldu...yani bu en önemlisi.bunun dışında ufak tefek üzerinde durmadığım çok şeyde çıkar,çıkmıştır..

Evet tarih vermiyor sabır diyorum ben de olsun da varsın geç olsun :KK66:

Evet tarih vermiyor sabır diyorum ben de olsun da varsın geç olsun :KK66:
yani tarihlerde yanılıyorlar zaten ben pek rastlamadım tarih tutturan falcıya.ve bu hafta zehra abla ben resmi bir dilekçe cevabı bekliyordum senin korkun var ama korktuğun olmayacak dedi halbuki sormadım ben böyle bir dilekçe verdim diye,ve benim için çok önemli bir durumdu memuriyetin devamı konusunda...ve öğrendim cuma günü olumlu cevap yani korktuğum olmadı şükürler olsun..

E="RANA32, post: 40571617, member: 272878"]yani tarihlerde yanılıyorlar zaten ben pek rastlamadım tarih tutturan falcıya.ve bu hafta zehra abla ben resmi bir dilekçe cevabı bekliyordum senin korkun var ama korktuğun olmayacak dedi halbuki sormadım ben böyle bir dilekçe verdim diye,ve benim için çok önemli bir durumdu memuriyetin devamı konusunda...ve öğrendim cuma günü olumlu cevap yani korktuğum olmadı şükürler olsun..[/QUOTE]

Sevindim olumlu olmasına sonucun...evet ya Zehra ablanin aklindan geçeni sen sormadan cevaplamasi zaten çok ilginç perşembe günü gitmistim ben ama aklıma bazı şeyler yeni yeni geliyor sasiririp duruyom.....bide bana sen daha çok gelirsin dedi o kadar emin ki soylediklerinin cikacagindan :KK66:

Bende sılaya gıttım kızlar kadın benı şoka soktu cok begendım gercekten umarım dedıklerı cıkar cokta tatlı bır kadın o kadar kalabalıktıkı yınede asla sallamıyor cok duzgun bakıyor bekleyen cok gecıstıreyım demıyor

X