Ankara'daki Falcılar

arkadaşlar ben avra hanıma geçen sene gittim. ama söylediklerinin hiçbiri çıkmadı. kendisi çok iddalidır. ama iyi palavra sıkar. haberiniz olsun. hele hele suya gidip boşuna para kaptırmayın. ayrıca sılada tam saçmalayanlardandı. benim kanlı bıçaklı ayrıldığım kişi için tekrar biraraya galaceksiniz dedi. sılada fos bence.
arkadaşlar ben avra hanıma geçen sene gittim. ama söylediklerinin hiçbiri çıkmadı. kendisi çok iddalidır. ama iyi palavra sıkar. haberiniz olsun. hele hele suya gidip boşuna para kaptırmayın. ayrıca sılada tam saçmalayanlardandı. benim kanlı bıçaklı ayrıldığım kişi için tekrar biraraya galaceksiniz dedi. sılada fos bence.

Yaaa çok şaşırdım şimdi Sıla beni çok etkilemisti soyledikleride bir bir çıkmıştı. Avraya tesadüfen gitmistim bildiği bir olayin ki çok önemli bir olaydı sürecin devamini sormak için gittim dedikleri yine çıktı en son çarşamba günü gittim bildikleri durumla alakalı soyledikleri doğru olacak dedikleri var onlar olursa ki tamm olur enerji galiba bilemiyorum

canan tamam reklamcı değilsiniz anladık. önerilerde bulunma kısmına geçelim mi artık?
bizim de bazen isim vermediğimiz oluyor, iyi değilse falcının ismini dolandırmamak için ya da tam güvenmeden buradaki arkadaşları yanlış etkilememek için.
ama ben falcımı buldum da kimseye söylemem de... keyfiniz bilir söylemeyin. ama buranın polisi gibi, o da reklamcı bu da reklamcı niye ona sataşmıyorsunuz demeyin. biz kimin ne olduğunu baya iyi anlayabiliyoruz, dert etmeyin bunu kendinize.

bu topikteki insanların derdi başından aşkın. oyun oynamaya da pek tahammülümüz kalmıyor tahmin edersiniz.

canan tamam reklamcı değilsiniz anladık. önerilerde bulunma kısmına geçelim mi artık?
bizim de bazen isim vermediğimiz oluyor, iyi değilse falcının ismini dolandırmamak için ya da tam güvenmeden buradaki arkadaşları yanlış etkilememek için.
ama ben falcımı buldum da kimseye söylemem de... keyfiniz bilir söylemeyin. ama buranın polisi gibi, o da reklamcı bu da reklamcı niye ona sataşmıyorsunuz demeyin. biz kimin ne olduğunu baya iyi anlayabiliyoruz, dert etmeyin bunu kendinize.

bu topikteki insanların derdi başından aşkın. oyun oynamaya da pek tahammülümüz kalmıyor tahmin edersiniz.
ellerne sağlık canım ne güzel yazmissinn.. tartisma alanna çevirdiler resmen .. kimsenin kimseyi rencide etmeye hakkı yok.. canann nickli arkdas begenmissin yazmissn sorduk kim dye soylmk istemedin bunu da anlarz da ne ddiye tartsma ortami yaratmak istyosun ben onu anlayamadimm.. burasi onerilerimizi paylastgmz bi topik.. tartstgimiz bi sayfa degill bnce bi dusun dediklerimi..

Aklinca laf sokmussun guzelim de bi sor bakalim kime ne ismi vermisim beni karistirma istersen baskalariyla her yerde oldugu gibi burda da cikarlar soz konusu olunca yemezler oluyor komiksin
Ya ben AKLIMCA cevap versem duramazsin burada da AKLINCA konustum. Sana laf falan sokan yok ha alindiysan aaa bunun anlattiklari bir yerden tanidik dersen sen bilirsin. Bizim gordugumuz okkali reklamlar anlattigim gibi oluyor. Hadi artik germe ortami reklamsa mesaji ve kisiyi sikayet et bitsin. Madem falcini da buldun, madem vermiyosun da ismi e kimse israr etmiyo sana, memnun degilsen bu sayfayi okumazsin da yazmazsin da :KK66:

Bide Avra ile bilgisi olan varmı kahve tarot 70 e bakiyor uzun uzunn tecrubesi olan varmi perilerim var dedi ki bircok şeyi biliyor aslında biraz sabretsem dediklerini teyit edecemde sabrim yok önce üçüncü gözdeydi simdi orda değil tesadüfen buldum tekrar Sılayı ararken yerini soylemiyorum yanlış anlama olur diye benim derdim Sıla kardeşi de vardı Asu gibi birşeydi galiba bilen arkadaslar yazabilirler mi Yüksel deydi şimdi nerde yaaaa
ben avraya ya angel cafedeyken baktırdım memnun kalmıştım bi kaç dediği çıkmıştı evet perilerim var diyor hatta bakarken ben dua okuycam sen gözlerini gözlerimden çekme falan diyor. burda yazmıştım avrayı arayanlar yeni yeri limonn bazarın üstünde diye arkadaşım gitti gün bile vermem hemen akşam sabah olcak demiş 1 ay geçti ortada bişe yok. üstelik fiyatıda tutturabildiğine bazen 50 bazen 30 yani pek tavsiye etmiom. arkadaşımdan sonra

size yeni denediğim birini tavsiye edebilirim beğenirsiniz ama gelecek çıkarmı bilmiyorum :KK70:

Geleceği zatennnn Rabbim bilir sadece gittiğimiz bu insanlarda Allah nd kadar müsade ediyorsa o kadarını bilebiliyorlar. Birde evet bende şu bir yıldır gitmeye başladım bu kişilere ama duyduklarimdan sonra hep duâ ediyorum yine Allahım sen en doğrusunu bilirsin onu nasip et diye. Avranin olacak dedigi şeyler olsa çok güzel olur beşeriyim ya nefsime hitap ediyor ama ben diyorum ki Rabbim doğrusu hayırlısı neyse onu nasip et. Onlara gidiyor olmam olmamız kör kütük onlara inanmak değil tabikii.

Veee tavsiyeni bekliyoruzzz :KK66:)

size yeni denediğim birini tavsiye edebilirim beğenirsiniz ama gelecek çıkarmı bilmiyorum :KK70:

hayatım bana dediğin kişiden bahsediyorsan, geleceği bilemem ama kadını çok ama çook sevdim ve iş var. İki arkadasımı götürdüm, onlara da doğru bildi. Ve dobra dobra söylüyor her şeyi. Valla iyi ki bulmuşsun, ben an itibariyle fala ara veriyorum mayıs ortası gibi tekrar ona gideceğim, artık online atmayacağım :KK31:

hayatım bana dediğin kişiden bahsediyorsan, geleceği bilemem ama kadını çok ama çook sevdim ve iş var. İki arkadasımı götürdüm, onlara da doğru bildi. Ve dobra dobra söylüyor her şeyi. Valla iyi ki bulmuşsun, ben an itibariyle fala ara veriyorum mayıs ortası gibi tekrar ona gideceğim, artık
hayatım bana dediğin kişiden bahsediyorsan, geleceği bilemem ama kadını çok ama çook sevdim ve iş var. İki arkadasımı götürdüm, onlara da doğru bildi. Ve dobra dobra söylüyor her şeyi. Valla iyi ki bulmuşsun, ben an itibariyle fala ara veriyorum mayıs ortası gibi tekrar ona gideceğim, artık online atmayacağım :KK31:

Yaaaa bizimle de paylaşın yada sadece benimle paylaşın lütfen kendime şaşırıyorum sanki krize girdimmm :KK45:

evet canım onu diyorum. en azından kadın pembeci değil o yüzden sevdim. pembeden bıkanlar gitsin baktırsın ama burayada yorum yazsın lütfen iyi kötü diye. rengarenk cafe falcılarını değişmiş yeni biri var deniz diye saat 6 dan önce gidin ama

yok telefondan bakmıyor. gitmen lazım. 6 da çıkıyor ama kızını okuldan alıyormuş. fiyatı 10 tl oda yakında gözünü açar :KK70: 30 40 YAPMADAN gidin :KK70:
yaaaaa ben işten çıkamıyorum o saate. zaten artık telefondan başka baktıramıyorum. bi tek eylül'e giderim telefon dışında. ama telefonları da kuruttum yani. gülsüm, gülşen, yiğit, burak, elmira, ümran o bu...

gülsüm zaten açmıyor daha bana telefonları :))) yiğit'e ise ulaşılamıyor. elmira da pahalı. ayh

yaaaaa ben işten çıkamıyorum o saate. zaten artık telefondan başka baktıramıyorum. bi tek eylül'e giderim telefon dışında. ama telefonları da kuruttum yani. gülsüm, gülşen, yiğit, burak, elmira, ümran o bu...

gülsüm zaten açmıyor daha bana telefonları :))) yiğit'e ise ulaşılamıyor. elmira da pahalı. ayh

Arkadaşım telefonda nasıl baktiriyorsunuz ödeme nasıl yapiliyor bide öneriniz varmı varsa kimi ve telefon nosu rica etsem :KK66:

Merhabalar kızlar Ankara'da ne kadar falcı varsa hepsini gezdim, hikayemi, dertlerimi onlara defalarca anlattım hepsi de konuşmam ne yönde gidiyorsa ona göre havada yorumlar yaptılar. Bundan 2 ay önce Konur 2'deki Turuncu Kafe'ye gittim. Orada Sinem'e baktırdım, gerçekten hisleri çok kuvvetli, bana dileklerimle ilgili tarihler verdi daha önceki falcilarla kötü deneyimlerimden dolayı tabi ki de inanmadım ama şu an söylediği ne varsa yaşıyorum.Ben falcımı buldum sonunda bu yazıyı da o heyecanla yazdım =) Daha fazla benim gibi diğerleriyle vakit kaybetmeyin!!

Merhabalar kızlar Ankara'da ne kadar falcı varsa hepsini gezdim, hikayemi, dertlerimi onlara defalarca anlattım hepsi de konuşmam ne yönde gidiyorsa ona göre havada yorumlar yaptılar. Bundan 2 ay önce Konur 2'deki Turuncu Kafe'ye gittim. Orada Sinem'e baktırdım, gerçekten hisleri çok kuvvetli, bana dileklerimle ilgili tarihler verdi daha önceki falcilarla kötü deneyimlerimden dolayı tabi ki de inanmadım ama şu an söylediği ne varsa yaşıyorum.Ben falcımı buldum sonunda bu yazıyı da o heyecanla yazdım =) Daha fazla benim gibi diğerleriyle vakit kaybetmeyin!!
resmen reklammm yaaaa:-)

o reklam tezini çürütüyüm o halde sineme 2 ay falan oldu gideli lens takan bi kız. harf bilme yeteneği dışında gerçekleşen tek birşeyi olmadı. üstelik çokta pahalı

X