Ankara'daki Falcılar

Zehranin bir tek söylediği bile cikmadi
Zehra bende bazı şeyleri bilmişti
hatta ilk baktırdığımda hiç inanmamıştım gelecekle ilgili dediğine imkansız gibiydi şimdi yine bi vade verdi bakalım çıkcak mı
öznur ve zehra o dönem aynı şeyi söylemişti süreleri farklı gibiydi
geçen sene yazdı
elmira çok kısa süre vermişti süresi atmıştı epeyce

Bi de muğladaki gülsüm çıktı mı sizde
gerçi bana şu şu olcak somut olay söylememişti çıkanlar varsa yazar mı

Kızlarcım ben bir ezelin bir de çiğdemin adını çok duydum rica edersem merede olduklarını ve yorumlarınızı yazar mısınız? Bir de evim cafe gülcanı beğenmiş bir arkadaşım ama sizin fikirlerinizi merak ettim yakın gelecek bilmesini istiyorum tşkrlr

Bende aynen bu şekilde düşünüyorum. Mrb ben medyum yaprak bana ulaşabilirsiniz diye yazsam banlanacagımı sanmıyorum . Ki internet cagındayız. :) ben memnun yıllardır memnun kaldığım falcıya söyledim burdan birine telefonunu vermiştim. Gir üye ol sana daha rahat ulaşabilirler demiştim. Beceremiyorum interneti demeseydi burdaydı :)
Benim davetimle hemde

Yok, ben medyum yaprak diyince de banlanıyo, öyle bi kuralı var sitenin=) Olmasa daha iyi bence de.

Ezel yöre cafede canım ama geleceği ancak zorlarsan söylüyor anı merak edenler gitsin bence. Yöre cafe sakaryada çiçekçilerin orada. Diğerini bilmiyorum malesef.

Yok, ben medyum yaprak diyince de banlanıyo, öyle bi kuralı var sitenin=) Olmasa daha iyi bence de.

aman öyle de özelden bakayım bakayım diye çıldırıyorlar, vardı öyle bir üye 4 kere filan nick değiştirerek girdi, bugün yine girmiş.

Ben de tam tersi "abla bi fal baksana be, sevabına be" yapabiliriz diye düşünmüştüm=D

ya ben onu yaptım işte yıldıznameci aplamıza, soyadımı istedi ben de vermedim, soyadı olmadan bakarsanız ok dedim, yok dedi peki teşekkür ederim dedim. Durdu durdu yine mesaj attı bak ben su üyeye baktım, güvenilirim şifremi vereyim aç oku. Yok dedim duymamış olayım Sonra o sıra binnaz abla topiğinde esas oğlan zenginlik filan derken kadın bana bundan yola cıkarak bir şey dedi, ben de aaaaa nasıl bildiniz bakın soyadı olmadan da oluyormus dedim, eee ben diyorum sana diye iki bir sey daha dedi Teşekkür ettim. Sonra yine girmiş bana mailini atmıs kalan yıldıznamene oradan bakayım diye Ablacım dedim bir git Allah aşkına istemiyorum Düşün yani ben istemiyorum diyorum Yani o işte yaş xx' ciğim

Canim telefonda bakan en iyisi hngisi

yani bende bi eylül hanm vardı ona baktırmştım bide zehra hnma baktırmıştm telfnda

bilemiyorumki hesabına para yatırmştm ikisininde eyll çok oldu baktırlı hatta burda yorumlrdada geçiyo adı ama zehra burdaki zhra mı bilmyrm oda tlfda bakmştı memnun klmıştım aslnda. sadece isim soruylar o enerjiyle alaklı birşey cnm heralde ama şöyle okkalı bi falcı istyrm ihtiyacm var

Bi kere baktirdim telefonda ben kadin salladi da salladi olan benim parama oldu en azindan yuzyuze baktirdiklarima tutturamadin diyebiliyorum bunada soyledim salliyorsun diye telefonu kapatti suratima

Okkali falciyi nerde bulcan onlar dunya para ister parasini gectim kolay kolay bulunmuyor iste

Bi kere baktirdim telefonda ben kadin salladi da salladi olan benim parama oldu en azindan yuzyuze baktirdiklarima tutturamadin diyebiliyorum bunada soyledim salliyorsun diye telefonu kapatti suratima
eylül parayı yatırmdn bakmam demşti ama zehra memnun kalmyndan para almadığını söyleyp ilk önce baktı sonra prasını yatırdım memnun klmıştım ama evime kadr yatak odama kadr tarif etmşti

Bi tane vardi okkali o da sizofrenmiydi neydi kendi kendine konusyordu bazen en son birine sordum intihar etti dediler dibini bucagini da kovalamadim

Bi tane vardi okkali o da sizofrenmiydi neydi kendi kendine konusyordu bazen en son birine sordum intihar etti dediler dibini bucagini da kovalamadim
ya ben nelrini gördm yok cinlerime danışmam lazım dynler faln vardı bazılarıda şaklabnlık peşinde insanlrn duyglarıyla oynuylr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…