Ankara'daki Falcılar

Kızlar eskiden de üyeydim falı bırakcam diye üyeliğimi falan da kapatmıştım ancak çok kötüyüm nolur beni anlayın ve yardım edin konuşmaya dertleşmeye çok ihtiyacım var eski fal baktırdıklarımın numaraları sildim bi kaç kişi kaldı onlara da bugün ulaşamadım telefonda fal baktırmak bi anlamda dertleşmek istiyorum

eskidem baktırdıklarımı da yazayım son bir senede

1. Burdan biri istanbulda orta yaşlı tarot bakan elif diye birini önermişti geçen yaz
2. Kez baktırmadım ama çok net büyü var dua et demişti telde bakmıştı

2. telde bakan şule diye biri bakmıştı dediği jiçbişi çıkmadı bi kere bakırdım

3. Belkis hanım bakmıştı telde durumu yüzde yüz bildi zamanlar tutmadı ama esas hikaye yarıdan çok tuttu Pahalı oldugu için yeniden bütçe ayıramadım

4. Yine telde didem müthiş baktı ama izini kaybettim müthişti

5. Öznur ve pınar kardeşlerin dedikleri isabetli öznurun dediği fal 6 ayda çıktı sonra yine aradım müdavimim şu an

6. Elmira hanım telde baktı ara ara baktırıım tarihler net tutmaz ama hiç çelişmez net konuşur

7. Yiğit geçen yaz çok iyi baktı tarihiöteye attı şu an ulaşamıyorum

8.muğlada gülsüm vardı büyüyü bilmişti

9. Ankarada halı yıkamada birsen anı çok iyi bildi nosu olsa bi daha denerim

10. Ankarada zehra çok dehşet şeyler bilmişti hastalık kaza iş . Kadın manisa ile işin var para gelcek dedi 2 hafta içinde manisa ile iş yaptım ve manisa atmden para gelmişti ama randevusu yoğun her an ulaşamıyorum ve fal manyagı oldugum için tek kişi ile ikna olmuyorum

yeni önerilere acığım telde bakan

Kızlar eskiden de üyeydim falı bırakcam diye üyeliğimi falan da kapatmıştım ancak çok kötüyüm nolur beni anlayın ve yardım edin konuşmaya dertleşmeye çok ihtiyacım var eski fal baktırdıklarımın numaraları sildim bi kaç kişi kaldı onlara da bugün ulaşamadım telefonda fal baktırmak bi anlamda dertleşmek istiyorum

eskidem baktırdıklarımı da yazayım son bir senede

1. Burdan biri istanbulda orta yaşlı tarot bakan elif diye birini önermişti geçen yaz
2. Kez baktırmadım ama çok net büyü var dua et demişti telde bakmıştı

2. telde bakan şule diye biri bakmıştı dediği jiçbişi çıkmadı bi kere bakırdım

3. Belkis hanım bakmıştı telde durumu yüzde yüz bildi zamanlar tutmadı ama esas hikaye yarıdan çok tuttu Pahalı oldugu için yeniden bütçe ayıramadım

4. Yine telde didem müthiş baktı ama izini kaybettim müthişti

5. Öznur ve pınar kardeşlerin dedikleri isabetli öznurun dediği fal 6 ayda çıktı sonra yine aradım müdavimim şu an

6. Elmira hanım telde baktı ara ara baktırıım tarihler net tutmaz ama hiç çelişmez net konuşur

7. Yiğit geçen yaz çok iyi baktı tarihiöteye attı şu an ulaşamıyorum

8.muğlada gülsüm vardı büyüyü bilmişti

9. Ankarada halı yıkamada birsen anı çok iyi bildi nosu olsa bi daha denerim

10. Ankarada zehra çok dehşet şeyler bilmişti hastalık kaza iş . Kadın manisa ile işin var para gelcek dedi 2 hafta içinde manisa ile iş yaptım ve manisa atmden para gelmişti ama randevusu yoğun her an ulaşamıyorum ve fal manyagı oldugum için tek kişi ile ikna olmuyorum

yeni önerilere acığım telde bakan

hiç yüz yüze baktırıp memnun kaldığınız falcı var mı Ankarada ? Ya da online baktırıp memnun olduğunuz falcı ?

Merhaba arkadaşlar 2 günlüğüne Ankara'ya geldim..gittiğim yerde bi falcı ararım genelde :) burdan bikaç yorum okudum ve asmalı Konak kafedeki Mehtap Hanım'a gittim gayet güzel baktı ablamla baktırdık ve etkilendik açıkçası hatta orada bi müşteri bi kız vardı onla konuştuk kıza 348 rakamı vermiş kız anlamamış sonra sınav puanında mı sıralamasında mı ne 348 i görmüş..faldır elektrik olayıdır gidin diyemem ama ablama ve bana güzel baktı

merhaba kızlar, evimizi taşıyoruz, bunları bilenleri yazıcam sizlere belki yardımcı olur, çok uzun zamandır bekliyoruz, ve gerçekleşti sonunda :)

Mustafa Abi- bu konuyla ilgili, sonbahar döneminde sormuştum, annemin istediği bi yer, olucağını onun kararlarına göre alıcağımızı söylemişti, ve dediği gibi oldu, Neslihan Abla da annemin isteğine göre olucağını, annemin evin sefasını sürüceğini ve tarihleri, ve daha bazı detayları bildi, tabi ben sonbaharda kışın ve günümüzde baktırmıştım, çoğu şeyi bildi
Süheyla Hanım- o da annemin istediği gibi olucak detayını bilmişti en son aralıkta gittim, öyle dedi
Su bakan Süheyla- mart başlarında gitmiştim, arkadaşla bahçelide otururken 100 tane yerde tabelasını görünce çekti kolumdan götürdü, su bakıyo, detay vermedi taşınıyosunuz dedi, o zamanlar kesin bişey yoktu, çıktı sayılır ama doyurucu değil
Ezel-oda aynen taşınıyosunuz dedi, oda bildi, oda detay vermişti, ve ezelinde dediği çıktı, çok doyurucu değildi detayları
Meryem- son falında meryem fiyaskoydu 1 tane dediği dışında hiç bi dediği çıkmadı...taynat meryem bu arada, anıanlattı anda başarılı dediğide 1 hafta içersinde gerçekleşti zaten.... sonrası fos, verdii tarihlerde fos.. anlattığı olaylarda fos...

diğer gittiklerim, ev konusunda bi yorumları yoktu...

bu fal meselesi bağımlılık mı yapıyor arkadaşlar sizde eskiden öğrencilik yıllarında biz de öylesine atardık aramızda ama öylesi bile çok aşırı günahmış keşke uzaklaşabilseniz

O kadar çok kişiye baktırmışım ki. Ankara için yüz yüze baktırdıklarımı yine aklıma geldikçe yazayım arşiv olsun

ankara bahçelide gül. Meşhur gül mü bilmiyorum kitap yazıp ünlü olcaksın demişti 10 sene oldu :KK66:

Nurgül vardı bi de. Ona kalsa şu an 2 çocugum olmuştu 7 yıl oldu

leyla vardı. Yine ona göre şu an evli çocuklu olmam gerekirdi 7 8 sene geçti

masal kafede adını unuttuğum bi erkek
turuncuda yasemin

meşhur rukiye değil de diğer rukiye

Tarot bakan yaşlı yeter

Hiçbiri tutmadı
Kafe falcılarına çok sıcak bakmıyorum sanırım

aklıma geldikçe iyi kötü yazıcam

O kadar çok kişiye baktırmışım ki. Ankara için yüz yüze baktırdıklarımı yine aklıma geldikçe yazayım arşiv olsun

ankara bahçelide gül. Meşhur gül mü bilmiyorum kitap yazıp ünlü olcaksın demişti 10 sene oldu :KK66:

Nurgül vardı bi de. Ona kalsa şu an 2 çocugum olmuştu 7 yıl oldu

leyla vardı. Yine ona göre şu an evli çocuklu olmam gerekirdi 7 8 sene geçti

masal kafede adını unuttuğum bi erkek
turuncuda yasemin

meşhur rukiye değil de diğer rukiye

Tarot bakan yaşlı yeter

Hiçbiri tutmadı
Kafe falcılarına çok sıcak bakmıyorum sanırım

aklıma geldikçe iyi kötü yazıcam
Vallaha canım seni tanımam ama ben fal işine pek inanmam yakın akrabalarımdan biri de bakıyor diyorum bırak artık tövbe et kızıyor bana ama büyüye muskaya inanırım zaten var da Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v) e de yapılmış sanırım bekarsın belki kısmetin bağlıdır bunu düşünmedin mi bunu da hocaya bakıtmak lazım

Arkadaslar, Mustafa abi simdi nerde bakiyor? bi de Ortakoy Yildiz nerde bilen var mi? Taynat kafedeki Meryem ve Ozlem hanim ordan ayrilmislar, suan nerde baktigini bilen varsa cok sevinirdim.
Kafam iyice karisti,, dun bir falciya gittim, hayir adamin iliskisi yok, sevgilisi yok falan dedi, ama kendisi (ex sevgilim) bana evlendigini soylemisti, yalan mi soyledi? kime inanacagimi sasirdim
gelecekle ilgili bana bir sey soylemesinler, suanki durumla ilgili guzel yorum yapabilen falci onerirmisiniz?

kızlar ben zehra hanıma gittim baya memnun kaldım her şeyimi bildi ilk başta su baktırdım kahveyide merak ediyorum aranızda giden varsa yorumlarınızı bana özelden yazar mısınız sizinde bildiği şeyleri oldu mu?

kızlar ben zehra hanıma gittim baya memnun kaldım her şeyimi bildi ilk başta su baktırdım kahveyide merak ediyorum aranızda giden varsa yorumlarınızı bana özelden yazar mısınız sizinde bildiği şeyleri oldu mu?
Telde bakıyor mu? Su diyince ilgimi çekti

Bende oldu ve beklediğim şeyler de var
direkt manisa ile iş para gördü ve manisada çalışan biri o zaman atmden para çıkarmıştı
Kaza yapıcağımı bilmişti şimdi de beklediğim şeyler var çıkarsa yazarım

Bende oldu ve beklediğim şeyler de var
direkt manisa ile iş para gördü ve manisada çalışan biri o zaman atmden para çıkarmıştı
Kaza yapıcağımı bilmişti şimdi de beklediğim şeyler var çıkarsa yazarım
canım benim hayatımı bana anlattı

Eksi sozlukten falciyla ilgili bir yorumu paylasmak istedim sizinle

2 çeşittir.

1- kahve falı , trot marot el falı bakanlar. (sembolik). tahmin yürütürler. aslında yaptıkları atmasyondur. kolay ulaşılırlrlar. istiklaldeki, kızılaydaki kafelerde bile tabela ile reklamları yapılır(kahve +fal 10 tl gibi ) veya incik boncuk pasajında tütsülü ortamda tarot bakarlar veya erdek plajındaki gezen el ve bakla falı bakan çingenelerdir...vs..

2- gerçekten bakanlar ki bunlar profesyonel olurlar. sana akrabaların isimlerini tek tek sayarlar gözlerin hayretler içerisinde açık kalır. haliyle öyle plaj çingeneleri gibi 5-10 lira almazlar 60-100 tl arası (tek)seans ücreti vardır , randevu sistemi ile çalışırlar. geçmişte yapılmış kötülüklerden ve failleri hakkında da bilgi verebilme özelliğine sahiptirler. kolay ulaşılamazlar.. bir bilenden tanıyandan numarası bulunur vs..

Eksi sozlukten falciyla ilgili bir yorumu paylasmak istedim sizinle

2 çeşittir.

1- kahve falı , trot marot el falı bakanlar. (sembolik). tahmin yürütürler. aslında yaptıkları atmasyondur. kolay ulaşılırlrlar. istiklaldeki, kızılaydaki kafelerde bile tabela ile reklamları yapılır(kahve +fal 10 tl gibi ) veya incik boncuk pasajında tütsülü ortamda tarot bakarlar veya erdek plajındaki gezen el ve bakla falı bakan çingenelerdir...vs..

2- gerçekten bakanlar ki bunlar profesyonel olurlar. sana akrabaların isimlerini tek tek sayarlar gözlerin hayretler içerisinde açık kalır. haliyle öyle plaj çingeneleri gibi 5-10 lira almazlar 60-100 tl arası (tek)seans ücreti vardır , randevu sistemi ile çalışırlar. geçmişte yapılmış kötülüklerden ve failleri hakkında da bilgi verebilme özelliğine sahiptirler. kolay ulaşılamazlar.. bir bilenden tanıyandan numarası bulunur vs..

ya yine mi siz! Bıkmadınız mı! Bu kadar iyi bakıyorsanız zaten eninde sonunda adınız duyulur, bu kadar ısrarcı oldukça bana hayatımı sayacak olsanız baktırmam size, vallahi sıkıldım isminizi görmekten, özel mesaj da atmayınız baştan uyarayım.

X