Ankara'daki Falcılar

Ay yok o kadarini gormedim ben sukur bakalim arastirmaya devam bulacagim elbette birilerini ortalik falcidan gecilmiyor da memnun kalan yok

yaaa banada biri gelsin falına bakim desin nolurrrrr

kızlar merhaba, zehra yine reklama gelmiş :) hiç denemedim ama, kendisi ara ara reklam yapıyor burda haberiniz olsun :)
yaw asıl ben size soru sorucaktım; yenimahallede kader die biri varmış, denediniz mi onu hiç?

Telefonda fal mi bakilir allahaskina parayi yatir sonra eeee kimbilir ne diyecek bir kere yedim bir daha yemem

Kader mi keciorende vardi ayni kisiyse izini bulursan haber verir misin

arkadaşlar son iki yıldır özellikle geçtiğimiz ekim ayından beri şu ankarada gitmediğim falcı kalmadı. ama hepsi ne yazıkki yalancı ve hiçbir dedikleri çıkmıyor. özellikle uyarmak istiyorum karanfildeki rengerenk kafeye sakın gitmeyin. hepsi sallıyor. orada baktırmadığım kimse kalmadı ve hepside sözde çok iddalı ama....................
reyhan,derya, tuba, nihal hepsini denedim. siz siz olun rengarenk kafeye paranızı boşa kaptırmayın.
şunuda anlıyorumki ne yazıkki fallarla hiçbirşey çözülmüyor. artık fal baktırmama kararı aldım. sizlerede tavsiye ederim.

bu yeni üyeler çok agresif neden acaba siz söyleyinde biz gidelim bizim bulduklarımız gittiklerimiz bunlar. yada siz iyisini buldunuzda burda ne işiniz var. bizde deniyoruz işte iyi biri çıkarmı acaba diye. yok yalan dolan yok burdakilere inanmıyorum diyenler terkedip gitsin burayı. işine gelen gider işine gelmeyen gitmez. herkes birbirine saygılı olsun bune böyle. çok akıllıysanız siz bulun burayada girip insanlara sataşmayın.

kızlar merhaba, zehra yine reklama gelmiş :) hiç denemedim ama, kendisi ara ara reklam yapıyor burda haberiniz olsun :)
yaw asıl ben size soru sorucaktım; yenimahallede kader die biri varmış, denediniz mi onu hiç?

Sen beni tanıyıp tanımadan bana nasıl reklamcı dersin? Gelip burada ''Zehra'' dediğim için yerme çalışmaları mı bunlar?
Gidip fal baktırıyorum, gelip burda olumlu bir yorum yapıyorum.
Ve anında reklamcı oluyorum, öyle mi?
Bu kafa yapısına sahip olmak için sen ne yiyip ne içiyorsun kuzum?
Ben gerçek bir falcı aradım senelerce, gerçekleri söyleyen..
Ve bulduğumda burada insanlarla paylaşmak istedim. Hepsi bu.
Bana laf çarpacağına, burayı parselleyen Zehra dışındaki falcıları gidip bulursan daha akıllıca bir şey yapmış olursun. Çünkü kimin hakkında olumlu yorum yapılsa o kişi anında topa tutuluyor.

Burası herkese açık bir forum.
Zehra kötü fal bakıyor dediğimde hiç bir sorun olmuyor, ama kadının herşeyi bildiğini söylediğim anda hemen reklamcı oluyorum.
Tekrar yazıyorum, Zehra benim şimdiye kadar gördüğüm en en en iyi falcıdır.
Ankara'da yaşıyorum ve denemediğim falcı kalmadı.

Reklam diyorsan al sana reklam, işte şimdi yapıyorum reklamın en alasını : Bak bakalım reklam nasıl yapılıyormuş !!!!

Geçmişini, anı ve geleceğini mükemmel bir şekilde biliyor.
Söylediği bir şey çıktığında diğerlerinin de çıkacağını çok iyi anlıyorsun ve zamanla görüyorsun hepsi bir bir çıkmaya başlıyor.
Sevgiliniz mi var? Yeni mi ayrıldınız? (reklam yapıyoruz ya) Sevgilinizin ruh durumuna kadar bu insan size herşeyi bir bir anlatıyor.
Geri dönmeyeceğini gördüğünde açık açık dönmeyecek diyor, döneceğini gördüğünde evet dönecek diyor. Hangi falcı bu kadar açık kalplilikle size herşeyi anlatmış şimdiye kadar?
Ve daha bunun gibi bir çok örnek..

Reklam böyle yapılır hanımefendi!!!

Ben sizlere gördüğümü yazdım, eminimki ''ben Zehraya gittim, berbattı, hiç bir şey bilemedi'' dediğimde burayı parselleyen üniversite görünümlü falcıların zoruna gitmeyecek, o zaman yorumum arada kaynayıp gidecekti.

Reklamcı falan değilim, olmayada niyetim yok! İsteyen gider isteyen gitmez, zerre umrumda da değil.
Başka bir falcı bulduğumda iyiyse iyi, kötüyse kötü diyip yine buraya yazacağım.

Bu ne saçmalıktır ya, övünce anında reklamcıya çıkıyor adımız. Burası özgür bir forum değil mi, değil herhalde ki şu düşünce yapısındaki kişilerle muhattap oluyoruz.. Birini yermek tamam, övmeye gelince iş .............

yaptığınız ne kadar ayıp bir şey farkında mısınız? Buraya özel bir mesajı koymuşsunuz! Ayrıca ben o üyeyi burada hep görürüm buradan yazsa da ona kimse reklamcı demezdi. Burada kimse durup durup birbirine reklamcı demiyor. Yazdan beri forumdayım bir kere bile reklamcısın diyen olmadı, size neden demişler bence onu düşünün. Her dediği çıkıp, yanıldığı olmayan bir falcı tanımadım bugüne kadar. O yazdığınız cümle ile benim gözümde de reklamcısınız. Reklamcı değilseniz kimsenin bu denli savunucusu olmayacaksınız. Dediğiniz her kimse ben bu forumdan tonla kişi bulurum bana dediği çıkmadı diyen. Ben de buradan edindiğim bildiyle bunu açık ve net söylüyorum.

Siz kimsinizki sizin gözünüzde ne olup ne olmadığım beni ilgilendirecek? Bu bir.
İkincisi ;
Evet, burda herkes herkese reklamcı diyor, 3-5 falcı parsellemiş, üniversite öğrencisi modlarında takılıyorlar, kimsenin ruhu duymuyor..

Siz yanıldığı olmayan falcı görmemiş olabilirsiniz, ben gördüm. Bunuda burda yazdım. Olay budur.

Sizi bu kadar ilgilendirmiyorsa, bundan sonra benim size yapacağım gibi cevap atmayı verseydinizBen olayın öncesini okumadım bile, sadece yaptığınız çok çirkin ve o özel mesajı koymanız bile ben reklamcıyımı çağrıştırıyor. Yazarsınız geçer, biter. Ha dersiniz ki ben reklamcı değilim sadece paylaştım ama siz de haklısınız reklamcılar olabilir, olay kapanır. Siz 33 mesajlık bir üye olduğunuz için buradaki reklam olaylarına tanıklık etmemiş olabilirsiniz ama burada bu insanlar çok reklamcı gördü, sizi öyle sanmaları çok normal. Kaldı ki bir falcı uğruna burada tartışmalara girmeniz bile bu tezi doğruluyor. Her kimse dediğiniz kadın sırf sizin savunuculuğunuz yüzünden ya da reklamcılığınız diyelim, kan kaybetti. Şu an deneyecek olsam da denemem. Sağlıcakla.

Merhaba kızlar , 1 yıl aradan sonra yine sizlerleyim :) bu bir yıl boyunca hiç falcıya gitmedim , çünkü Öncesinde çok fazla gitmiştim her gittiğim falcının söylediklerini not aldım ve sonuca bakayım dedim . Hayatımda Dönüm noktasındaydım ve bakalım neleri bilecekler dedim . Rukiye : hiç bir dediği çıkmadı başından savar gibi bakıyor zaten . Mustafa : anla ilgili 1-2 dediği çıktı , onlarda zaten soru sorup cevapladığım şeylerdi , tahmini konuştu . Yasemin (pet shop üstü ) 1 tane önemli olayımı bildi , çok kısa baktı . Ayrıntı verdiği ve Kağıda yazdırdığı isim çıkmadı . Evim kafe : çoğunu denedim ama sonuç fos . Karamel kafe Leyla : siz siz olun gitmeyin ben yazılanları okuduğum halde gittim ama tek dediği çıkmadı . Ikiz çocuk tabiki bana da dedi . Tunalı aslı : tam para tuzağı çok para verdim ona helal etmiyorum . Suhhıyede bi Cafe var ismini unuttum , oradaki kadında yaşadıklarımın tam tersini söyledi . Rengarenk Cafe Tuba ; tam anlamıyla atmasyon . Yasemin abla dilmen : anı iyi analiz etti ama kesinlikle olmayacak dediği şey oldu . Yüksel de Neslihan , hiçbir dediği olmadı . Ezel / anı bildi kişi analizi falan . Ama spesifik hiçbirşey demedi . Yuvarlak laflar . Yüksek / sıla unuttum Cafe nin adını : 1-2 isim yazdı söyledi ama onun dışında dediği birşey çıkmadı . Yasemin /. Turunç Cafe : tam anlamıyla facia . Bana tarih saat verdi , yeminlerle :)) tabiki çıkmadı . Kerem vardı bir de Cafe ismini unuttum . Sadece varsayım tahminde bulundu hiçbiri çıkmadı . Meryem var bir de Kızılay'da sinemanın karşısı / dediklerinin tam tersi çıktı . Şimdi yazdıkça kızıyorum kendime çünkü bu liste uzar gider . Daha önceden yazmıştım gittiğiniz falcılar tipinize halinize tavrınıza bakıyor diye. Tahmin de bulunuyor bir iki şey de ağzınızdan kaçırırsanız vay halimize . Yorumlar yorumlar ... Bi nebze olsun bilenlerin de akıl okuduklarını düşünüyorum . Bunun dışında bişey bildikleri yok . Lütfen uyanık olun ve paranızı kaptırmayın . Yazılan isimler var arkadaşlar çıkmadığı söylenmiş , lütfen dikkat edin , gitmeyin . Sana çıkmadı bana çıkar diye bişey yok . Bilen kişi her halükarda bilir
Sevgiler

kızlar az sonra istanbul'dan ankara'ya taşınan birini deneyeceğim. şimdi ismi yazmayayım, on dk sonra telefonda baktıracağım ona göre çizik atarız ya da beğendim diye ismini veririm.

az önce benberrin arkadaşımızında belirttiği gibi bende fal olayından artık vazgeçtim insana birsürü yalanlar söyleyip buna inandırıyorlar. ve bu gerizekalı falcılar yüzünden ciğeri beş kuruş etmeyen bir adama aylarca umut bağladım. şu cidandaki nuray rengerankte reyhan ve diğerleri hep beni herşeyin güzel olacağına inandırdılar yada belki ben inanmak istedim. ama sonuç hayal kırıklığı zaten fala giden kadının derdi muhtamelen bir erkektir. ve falcılar insanları çok rahat çözüyor ve kandırıyor. bu falcıların yüzünden sevdiğim erkek yurtdışına giderken ben öylece arkasından bakakaldım. siz siz olun falcıların yönlendirmesiyle haraket etmeyin. giden yalnızca param ve umutlarım oldu.
falı yanlendirilmek için değil yalnızca deşarj olmak için kullanın ve asla 100, 200 tl gibi paralar vermeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…