Ankara'daki Falcılar

Merhaba arkadaslar, uzun zamandir girmiyordum buraya, dun hayatimin en buyuk sokunu yasadim, sebebi de falcilardan dolayi, cogu falcilar sevgilin donecek dediler, ben de salak gibi 1,5 yil bekledim. ve dun ne ogrendim, eski sevgilim evlenmis
fallara inanarak hep onu bekliyordum, 1 yildir konusmuyorduk, son zamanlar surekli aklima gelmeye basladi, ama adamin donecegi yok, sonra bu siteden 100 kere bir dua okursan haber alirsin diye bir sey okumustum, uyguladim, adam 2-3 gun sonra mesaj atti, tam da bir sene sonra yani, (tekrar geri donecek diye cok heyecanliydim mesajlasirken, fal yzunden),ama adam yeni evlenmis.............cektigimi o andaki aciyi anlatamam ( simdi gelelim falcilara:
1. Mustafa (evim kafedeydi sanirim). bu adam geri donmez, bosver onu, zaten iyi insan degil diye ilk defa sasirtmisti, gercekten oyle oldu, baska dedigi ufak tefek seyler cikmisti, ayrilma yuzunden cok kilo verdigimi de bilmisti, zaten Mustafa bunlar sadece tahmin, kesin olacak diye bir sey yok diye konusurdu, adam geri donmez deyince, gercekten unutmaya baslamistim ben onu...
2. Ortakoy Yildiz, hep negativ yorumlar okumustum burda, ama kadin da bana adam donmez, senin kaderin degil o demisti, onun da dedigi bir cok sey (anlik) cikmisti, cikmayan da oldu.
3. Gul (eskiden Asmali konaktaydi, simdi nerde bilmiom), bu kadini cok severdim, dedigi kisa surelik seyler hep cikardi bana, gelecekte adamla 3 sene icerisinde evlenecegimi soylemisti. Hep ohaa yani fal cikti dedigim oluyordu, ama dedigimi gibi o anki durumlarla ilgili.
4. Mehtap abla (Asmalida). sevgilimle gitmistim bu kadina, o zaman tabi cok mutluyduk, kadin ikiniz evleniceksiniz, hatta not al gorursun demisti, notu da sevgilim yazmisti, 2,5 sene once, hala da duruyor, dedigi hic bir sey cikmadi.
5. Ozlem hanim (Taynat kafa sanirim), kapali bir kadin. son 5 ay once falan gitmistim, yine adamla gelecegin gorunmuyor ama sana gelir ozur diler, sen kabul etmezsin dedi (aklimda hep boyle seyler gecerdi benim), bu falcilar aklimizdan ne gectigini okuyup ona gore yorum yapar, ve biz de sevincten cok iyi bildi diyoruz maalesef. ama dedigin her soruya cevap veriri, sure bitti demez, uzun uzun oturur anlatir kadin, bu yuzden begenmistim, ailemle ilgili bir seyler bilmisti, gelecekle ilgili cok onemli seyler soylememisti.
6. Leyla karamel kafede, dedigi hic bir sey cikmadi, zaten hic bir sey bilmez.
Aklimda olanlar bunlar ve sonuc olarak anladigim sey falcilar sadece anlik seyleri bilir, gelecekle ilgili hic bir sey bilmez, akilinda ne varsa onu okur, ve suan o kadar kotu durumdayim ki, simdi bir Allaha siginiyorum, baska carem yok. Umarim size de bi faydasi olur bu yazdiklarim.

Aslında ben de düşündüğüm zaman çoğu falcının zihin okuduğu kanaatine varıyorum. Yıldız olumsuz konuşarak bazen moral bozsa da bazı dedikleri çıkmıştı. Mustafanın is dediği hiç çıkmadı. Gül ise çevresindeki adamlara laf yetiştirmekten fal bakamadığı ve sinirlerimi zıplattığı için bir daha hiç gitmedim. Kızlar Ortaköy cafe kapanmış Yıldız şimdi nerede bakıyor bileniniz var mı? Numarası varsa özelden atabilir misiniz anı iyi bilirdi kendisi :)

Falci diye bir sey yok isin bilimsel yani astroloji var ama dileyene yildiznamesini cikartabilirim ama cok ayrintiya girmem

merhaba herkese bir süredir girmiyorum falda baktırmıyorum çıkmasını beklediklerim var
Ezel in çıkmasına çok sevindim
Küre cafe SONER, Cidandaki FİGEN, EYLÜL'ü bekliyorum ne diyorsunuz bunlardan tutturan var mı?

eylülü hiç ciddiye alma hiç bir dediği çıkmıyor. figene 6 7 kez baktırdım aşkla ilgili tutturamadı ama ailesel bişeyi bildi küre sonerde gelecekle ilgili pek bişe dememişti bana

bu şarlatan ben oluyorum önce beğenilip dört gözle bekliyorum yorumlarınızı deyip e ama bedava da bi yere kadar deyince bu kadar dürüst olunca rezil edilmekle tehdit edilen de ben oluyorum kimseye yalan söylemedim kimseye de sallamadım ha bu kadar dürüstlüğü kaldırmıyorsa forum ban yerim olur biter

Şu altını çizdiğim yerleri açar mısınız ?

Kimse hakkinda ileri geri konusmam ozelden yazarsaniz cevap vereyim gerek yok bence burda kimse icin konusmaya

İşini gelmeyeni Kibleyenlere sesleniyorum, onlar kendilerini biliyor işinizi gelmedi mi rapor etmek yerine reklam yapılınca rapor etmelisiniz. Yaptığınız yakışmadı, kadın sonuna kadar haklı... İsimleriniz bende tekrarı olursa külahları değişiriz.

Lakin profillerinize -1 notu koydum benim göreceğim yerlere ...

galiba kimsenin çok beğendiği bi falcı yok ben yeni bi tane buldum belki işine yarayan olur. Gül abla var taynat cafede yeni gelmiş hep ankarada değilmiş.ben ilk baktırdığımdan beri memnunum.isteyen varsa bi denesin derim

İlk mesajınızda tek bir falcı mı begeniyorsunuz ? Gittiğiniz diğer falcıları da yazınız da aklımızda bulunsun

en son taktığımı söylemiştim:) öncelikle sude tarot var galiba onun konusu geçmiş orda arada bi kahve baktırıyorum tek bi sorum oluyo onu dinleyip çıkıyorum 5 yıldır zaman zaman uğruyorum.çok sohbet havasında geçiyo ama moralim düzeliyor.serhat var şu herkesin bildiği ona bi kere gitmiştim burda geleceği bilmiyor demişlerdi bana dedikleri oldu ama yine de bi fala istediği parayı vermem diye gitmedim.arada gittiğim uğradığım yerler oluyo ama genelde çok memnun kalmadıysam hatırlamıyorum.taynatta bi ay kadar önce melek abla vardı mesela onu gerçekten tek geçerdim ama gitmiş yerini bilmiyorum şimdi ama kadının cümle cümle söylediklerini yaşadığımı bilirim.sonra olarak gül ablaya sardım işte söyledim:)

ha bi de unutmadan bir de internet sitesi var ya yamiba diye onu görmüştüm herkes övmüş diye behfi mi ne ona baktırdım.işte böyle fincan fotosu falan gönderip. bi insan hiç mi bişeyi tutturamaz çok sinir olmuştum.şimdiyi bil bari be adam!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…